Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Válóper fórum

Válóper (beszélgetős fórum)


2012. okt. 9. 06:42

Nem gyanította senki, hogy esetleg a férjnek lett volna valami kilengése. Hamar kiderült a feleség számára. Ennek következmény a különszoba.

Nyilván oka volt annak hogy a különszoba lett a pont az i - n.

Csak azt írta nem működött.

Ráadásul ha " pletyizett róla a rokonság ", akkor most már legyen alapja..

Aki féltékenykedik, nem egyszer kiderült, Ő volt a " csaló ".

2012. szept. 29. 19:19
köszönöm a válaszokat, de még várok "élményeket" a válással kapcsolatban
2012. szept. 27. 08:07

Joglag irreleváns a harmadik fél léte, nem is várható el, hogy ezeket az életviszonyokat a jog szabályozza.

Megegyezéses válásnál még csak a házasság megromlásához vezető körülményeket sem kell feltárni, a tényállásosnál mehet -és sok esetben megy is- a mocskolódás, ilyenkor évekig is lehet húzni a pert...

2012. szept. 26. 21:21
Igen az ok nálunk az állandó féltékenység akkor még alaptalanul, és az évek alatt összegyűlt gondok, és feszültség, ezek miatt döntöttem úgy hogy tavaly nyáron hogy akkor külön hálóba megyek. Ő még bízott abban hogy rendbe jön minden, és rosszul érintette a harmadik felbukkanása. Én úgy élem meg, hogy addig is szidtak ő és a családja, hát most már van miért, lehet hülye felfogás, de így van. Évek óta nem működött a házasságunk, és ami nem megy nem kell erőltetni én úgy vagyok vele, és szeretném ha a gyerekeim nem tragédiaként élnék ezt meg, elvégre csak én válok el az apjuktól és nem őket akarom elválasztani. És nem a harmadik miatt válok el, ő már a 4 külön töltött hónap után bukkant fel.
2012. szept. 26. 14:59
...nem különben az a fél is, aki képtelen a normális együttélésre, és az állandó ok nélküli féltékenykedéssel, számonkéréssel, követelőzéssel, vagdalkozással végleg elmarja maga mellől a partnerét érzelmileg, legyen az akár férfi, akár nő. Ilyen esetekből többet ismerek.
9. half-light (válaszként erre: 1. - Bszilvia03)
2012. szept. 26. 14:59
én pont forditott helyzetben voltam,mert miután döntöttünk hogy válunk,a férjemnek lett valakije,aki még az nap ahogy elköltöztem a gyerekekkel be is költözött a házba,volt is vele problémám,uszitotta a gyerekeket ellenem,manipulálta a férjem stb.de szerencsére meg maradt a jo viszony a férjemmel.nekünk két hete volt az első tárgyalás,jol ment minden,neked is ezt kivánom,remélem rájön a férjed még időben hogy a gyerekeknek elsősorban az anyjuk kell.
2012. szept. 26. 13:14
Pedig némely esetben megérdemelné a megcsaló fél, hogy megkövezzék!
2012. szept. 26. 12:48
Csatlakozom: jogilag bármelyik fél büntetlenül csalhatja a házastársát.
2012. szept. 26. 12:05

Szia!A megcsalás válásnál egyáltalán nem számít.Jegyzőkönyvbe veszik de nem foglalkoznak vele komolyabban.Még akkor sem ha ez miatt következik be a válás de nálatok még csak ez sem történt.a legrosszabb ami történhet hogy nem lesz békítő tárgyalás mivel ilyen esetben nem sok értelme.

Nem lehet megmenteni?Én voltam ilyen helyzetben és minden rendbe jött tettünk érte mindketten és sikerült.Most így visszagondolva jól döntöttem hiszen mint tudjuk:új seprű jól seper.

De minden eset más!

5. a362b29577 (válaszként erre: 1. - Bszilvia03)
2012. szept. 26. 09:33

Mihez hasonló ok?

Egy éve éltek külön szobában (annak mi volt az oka?), de csak hónapok óta nincs közötök egymáshoz (ennek mi az oka, és akkor miért költöztetek külön szobába?), és igazából a harmadik fél miatt akartok most válni?

2012. szept. 26. 09:15
Igen papír forma szerint az, ezért várom az olyan történeteket akik esetleg "házasságtörést" követtek el. Letagadni nem tudom mert talált képet amik elvileg megvannak, ölelkezős képek, tehát tagadni kár. nem tudom mennyire bonyolódik bele ebbe a bíróság majd....
3. t_marcsi (válaszként erre: 2. - T_marcsi)
2012. szept. 26. 09:11
jójó... gyakorlatilag nem megcsalás, de papírilag mégiscsak az, mert papíron még házasok vagyok.
2012. szept. 26. 09:10

Szia!


Hát lehet hülyének fogtok nézni, de én bekamuznám, hogy csak azért mondtam, hogy van valakim, hogy bosszantsam. A bíróságon lehet hogy nem vetne rád jó fényt, hogy te voltál a megcsaló fél... A gyerekeket egyébként általában az anyának ítélik, nagyon nagy gubanc kell ahhoz, hogy az apa kapja őket!

2012. szept. 26. 08:50

Sziasztok!!!

Most ez nekem épp aktuális azért indítottam a fórumot, szeretnék róla beszélgetni kinek hogy zajlik, nekem még csak most fog elkezdődni de sajnos nem lesz egyszerű a férjemet ismerve.

Már több mint egy éve külön hálószobában alszunk, van két gyermekünk akik általános iskolások és ő is harcolni szeretne értük. Nekem időközben lett egy barátom akit természetesen nem tudtam felvállalni aztán ezt most fel is akarja használni ellenem majd, mert elmondtam hogy van valakim ami persze nem tetszett neki, annak ellenére h hónapok óta nincs közünk egymáshoz, mint férj és feleség.

Ilyen tapasztalatokat várnék tőletek, akik hasonló okok miatt vált el.

Hozzáteszem nem éjszakázom, nem maradoztam ki sosem a kapcsolatom miatt, tehát nem linkeskedem....

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook