Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Valamit nagyon elrontottam fórum

Valamit nagyon elrontottam (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
7. Böce (válaszként erre: 1. - Lavina)
2017. dec. 1. 15:43

Hát mondjuk jól is tette. Először azért, mert így rárontva nyakon vágtad. Másodszor megszégyenítetted a társai előtt.


Milyen nevelés ez? Hogy képzeled? Nem tudtad volna kivárni, hogy hazaérjen a suliból és rákérdezz? Megmutasd otthon a képet és beszélj a gyerekkel?


A verés nem nevelési eszköz és nem megoldás semmire sem, a fiad még nehezebben kezelhető lesz, ha így csinálod. Plusz még nyilván azt is érzi, hogy a kicsit ajnározod. Ő még ugye egy kis angyal. Ki tudja,meddig...

2017. dec. 1. 15:41

Nem volt a legjobb ötlet a haragodat a gyereken kitölteni, főleg ilyen formában... ez nem éppen a követendő minta...

Kicsit eltúlzottnak érzem én az igazgatónő reakcióját, de nem láttam az a "nyakon csapást", és inkább ez legyen, mint, hogy szemet hunynak afelett, hogy verik a gyereket. Még ha nálatok ez nem is így van...

2017. dec. 1. 15:40

Kezdjük ott, hogy mesélj már egy kicsit a férjedről vagy gyerek apjáról, ha van!

Az ilyen agresszív gyerekeket sokan úgy kezelik, hogy csak úgy maguktól, meg filmek, videójátékok, internet hatására lesznek ilyenek, pedig nem. A gyerek mindig a szülő mintája. Persze éppen az ilyen szülők hárítják el a felelősséget az internetre, meg öldöklős játékokra, filmekre.


A tanítványaimon pár perc alatt (beszéd, modor, mozdulatok, hangszín) összerakom, hogy milyen az anyja vagy apja, vagy aki neveli. A szülőin pedig 99%-os biztonsággal megmondom, hogy kinek az apja/anyja jön be hozzám.

4. lavina (válaszként erre: 2. - Andi6020)
2017. dec. 1. 15:38
Nem értelek andi
2017. dec. 1. 15:37
Hát ne is haragudj... Gyereket megütni? Mégis honnan tanulna más mintát, ha te is vered?
2017. dec. 1. 15:37
4 évet vártál erre?
2017. dec. 1. 15:35

Van egy rosszcsont És egy angyal fiam. 6 És 12 évesek. A rosszcsont bár jól tanul, hirteten haragú, lobbanékony ternészetű. A verekedések nagytöbbségében benne van. A múlt héten egy kétségbeesett anyuka rámírt, hogy nézzem meg hogy belerúgott a kislánya lábába a fiam. Képet küldött róla. Nagyon elszégyeltem magam, hogy hogy képes ilyent tenni ??? Nem akartam elhinni !

Bementem utána a suliba ,épp szüneten voltak . Elkaptam a fiamat és nyakoncsaptam majd az arca elé nyomtam a képet ! Odasziszegtem a fülébe, hogy ez mi akar lenni ? Mióta verünk lányokat ? Szégyellje magát ! Erre másnap behívatott az igazgatónő, hogy feljelentett kiskorú veszélyeztetéséért !!!

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook