Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Valakinek van mostában tapasztalata a Metabol FORTE-ről? fórum

Valakinek van mostában tapasztalata a Metabol FORTE-ről? (beszélgetős fórum)


2011. okt. 5. 11:07
No, véget ért a fogyókúrám, és sikerült is lemenniük a kilóknak, úgyhogy megint nem csalódtam a Metabolban (bár remélem többet nem lesz rá szükség). 4 hónap alatt értem el azt a súlyt, amit szerettem volna, extra erőfeszítések nélkül, úgyhogy ismét csak ajánlani tudom mindenkinek :) Sok sikert minden fogyizónak!
2011. aug. 3. 14:08
No, túl vagyok két hónapon, és azt kell mondjam, nem bántam meg :) Az étrendemen ugyan csak minimálisan változtattam, de a futást meg a cangázást egy kicsit jobban megnyomtam, és már most érzékelhető a változás :) :) Szedem még egy hónapig, aztán meglátjuk a továbbiakat. Ja, és köszönöm a válaszokat mindenkinek!
2011. júl. 7. 12:58
Én még tavaly szedtem pár hónapig, és tornával kombinálva elég szép eredményeket sikerült elérnem. Ráadásul azóta sem híztam vissza, úgyhogy egy próbát szerintem megér :)
6. Lisy50 (válaszként erre: 5. - Pijppang)
2011. jún. 6. 17:56

Igen ebben igazad van hogy szükség van jódra, de nem mindegy a szervezet jódtelítettsége, mivel a fokozott jódbevitel emelkedett pajzsmirigyműködést eredményez,toxikus tünetekkel együtt!

Szerintem jód nélkül is lehet gyorsítani az anyagcserét!!

2011. jún. 6. 16:44
Szia! Először is az előző hozzászólónak üzenném, hogy a pajzsmirigy megfelelő működéséhez az egyik lehetséges lépés a jó minőségű, szerves kötésű jód pótlólagos bevitele lehet, ami a Metabol fortéban megvan, és ezzel javítja a szervezet anyagcsere működésének hatásfokát... Egyébként én szedtem még tavasszal, és csak jó tapasztalataim vannak róla! Ráadásul pont az összetevők miatt esett a Metabol Fortére a választásom. Valóban komplexebb összetételű, mint a sima Metabol, többszörös hatóanyag mennyiséggel, biojóddal, L-karnitin-nel, biokrómmal. Szóval márciusban kezdtem el szedni, most fejeztem be májusban, és örömmel jelenthetem, hogy sikerült elérni a 60 kg-t! Most tartok egy kis szünetet, aztán meglátjuk a továbbiakat, remélem, nem jönnek vissza a kilók Szóval sok sikert és kitartást Neked!
4. Lisy50 (válaszként erre: 1. - Millimilla)
2011. máj. 28. 19:19
Pajzsmirigyre hat! Én nem szedném!!!
2011. máj. 28. 18:51
Köszönöm szépen a válaszod, az olvasottak alapján én is bízom benne, csak kíváncsi lennék néhány tapasztalatra :)
2011. máj. 27. 21:36

Nem használtam, de az összetevők alapján mozgással kombinálva jónak kell lennie (férjem L-carnitint és krómot szed és nagyon szépen alakul rendszeres mozgás mellett)

Sok sikert:)

2011. máj. 27. 16:13
Azért kérdezem, mert régebben próbáltam a sima Metabolt, annak idején (kb. 5 éve) be is vált, így nem nagyon szeretnék váltani, de állítólag a forte az komplexebb összetételű, hatékonyabb, így most inkább azzal próbálkoznék, csak kíváncsi vagyok mások tapasztalataira, hogy kinek mennyire vált be. Köszönöm előre is! :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook