Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fat metaboliser zsírégető tabletta Tapasztalatok? :) (Holland & Barrett) fórum

Fat metaboliser zsírégető tabletta Tapasztalatok? :) (Holland & Barrett) (beszélgetős fórum)


7. moonlight13 (válaszként erre: 6. - 77c9742c2e)
2012. júl. 8. 12:54

Elolvastam. Nekem nem tetszik, hogy mindenféle mellékhatása lehet, és egyeztess az orvossal, stb.

A zöldségeknél és gyümölcsöknél szerintem azért nincs ilyen kockázat!

2012. júl. 7. 22:04
megértem, hogy nem vágytok csodaszerekre, de ha ítélkezés helyett megnéztétek volna mi is ez. :) láttátok volna, hogy gyógynövényekből készült, és teljesen természetes... Sőt, ha komolyan vettétek volna a kérdésem azt is láttátok volna, hogy nem csodaszerre vágyom ÉTREND-KIEGÉSZÍTŐKÉNT használom majd... nagy különbség :)
5. moonlight13 (válaszként erre: 2. - Moonlight13)
2012. júl. 7. 21:57
bocs, zöldséget akartam írni.
4. Csiby (válaszként erre: 3. - Zsuzsa88)
2012. júl. 7. 20:12

Ez igen!


Tömör és lényegretörő voltál. Egyébként csatlakozom az előttem szólókhoz.

2012. júl. 7. 20:07
Az ilyen szerek károsan hatnak a májra és a szív- és érrendszerre. Nem ajánlatos ilyeneket szedni, mert ha előtte nincs is semmi egészségügyi problémád, utána lehet. Fogyni, OK. De ne MINDENÁRON! Sokkal egészségesebb lassan, de tisztán, tartósan lefogyni. Ne légy türelmetlen magadhoz. Heti fél-másfél kiló az egészséges, havonta 4 kiló elvileg könnyen leadható (persze ha kitartó vagy), azt ha beszorzod 10 hónappal, ami nincs 1 év sem, akár 40 kilót is fogyhatsz. Hagyd meg ezt a szert azoknak, akiknek az agyát elborította a mindenáronfogynivágyás, akiknek nem számít, hogy hullani fog a hajuk, fáradtak, ingerlékenyek lesznek, a szívük össze-vissza ver, a ciklusuk összezavarodik, kihagy, és még sorolhatnám tovább...
2. moonlight13 (válaszként erre: 1. - 77c9742c2e)
2012. júl. 7. 19:45

Soha nem szednék be tablettákat fogyókúrához!

Szerintem maradj a zöldés, gyümölcs evésnél és a sportnál!

2012. júl. 7. 19:37

[link]


vélemények és tapasztalatok érdekelnének :) sport mellett szeretném elkezdeni a szedését!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook