Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Valaki tud valami szerelmi tanácsot adni? fórum

Valaki tud valami szerelmi tanácsot adni? (beszélgetős fórum)


13. Corinna. (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jún. 27. 07:35

Kaptál tőle valamit,amit a férjed nem tud megadni. Valójában erre vágysz, nem a pasira, de ahhoz, hogy ezt te is elfogadd, a dolgok mélyére kell nézned és rájönni arra, hogy mi a hiány a férjeddel való kapcsolatban.

Még az is eszembe jut, hogy a felmelegített főzelék nem mindig jó... lehet, hogy újra kezdtétek a férjeddel és a család szerint ez egy ésszerű döntés volt, de nem a családnak kell vele együtt élni... Jó, értem, hogy rendes pasi, de ha boldogtalan vagy, akkor megette a fene.

Ne vergődj, hanem nézz magadba,mi lehet a baj és változtass.

Az expasinak nem kellesz, ha 3 évig tájadra sem nézett. Nincs karma, még csak áldozat-kivégző szerepben sem -és ez jó hír!

2021. jún. 27. 06:58
😃 Ahogy látom nagyon okos tanácsokat kaptál és itt mindenki tisztában van azzal mi a karma... 😲
11. vigyefene (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. febr. 8. 12:18
Itt majd tudnak.
10. Bichi (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
2021. febr. 8. 12:15

Ha nem tartod a kapcsolatot vele minek írsz rá?

A férjednek hazudsz, magadnak szintén, és ácsingózol a másik után, aki láthatóan le sem sza... téged.

A karmikus kapcsolat teljesen más,és mint a nevében benne van, "kapcsolat", nem pedig egy egyoldalú valami

2021. febr. 8. 08:32

Csak akkor nevezném karmikusnak, ha az érzelmek mindkét fél részéről egyformák, és mint az örvény rántana titeket magával, vagy kölcsönösen negatív érzelmeket táplálnátok egymás iránt már az első perctől kezdve.


Itt nincs semmi karmikus, hacsak az nem: amit ma teszel, az határozza meg a holnapodat. Hát vigyázz, ha már sikerült a férjeddel ismét megjavítani a kapcsolatot, ilyen belemagyarázott érzelmek és gondolatok miatt el ne rontsd a holnapodat!

2021. febr. 8. 08:07
Tanács: mikor jönnek a gondolatok, végy hideg zuhanyt! Naponta többször is.
2021. febr. 8. 06:14
Sokat olvastam a karmikus szerelmekről, és ezért gondoltam hogy ez az lenne. Nem megyek a fax után, sőt, amióta kibekultem a férjemmel nem tartom vele a kapcsolatot, csak az érzés ott van, vol es lesz.... Nem az a célom hogy szeretőt tartsak vagy megyéb, de az érzéseket nem lehet sajnos megerőszakolni, sajnos.
2021. febr. 8. 01:26

"de ő csak annyit mondott hogy a lakótársával miatt van, mivel minden Nőt utál aki vele van és volt."


Ez hogy jön ide? Adva van két gyári dolgozó, egy férjes asszony és a másik? Ő volt a gyár "bikája"?

2021. febr. 8. 01:00
Olyan karma is van, amikor az egyik fél az áldozat, a másik a kivégző.
4. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. febr. 7. 23:27

Nincs ebben semmi karmikus.

Annak ellenére, hogy azt mondod a férjeddel kibékültél te mégis mész a p. után. A férjeddel kéne megbeszélned a vágyaidat éd vele keresni az izgalmakat.

2021. febr. 7. 22:37

Csak azt nem értem, hogy újrakezdtétek a férjeddel és azóta epekedsz a másik után és szenvedsz. Hogy ez hogy van. 🤔

Nincs semmi baj a spirituális gondolatokkal, ha valóban hisz benne valaki, ha valóban érti és érzi a lényegét.

Baj csak akkor van, ha valaki egy titkos szeretői kapcsolatba akar belemagyarázni karmikusságot, ezzel felmentve önmagát a tette súlya alól.

Tanácsolni csak azt tudom, hogy tiszta, egyenes utat válassz.

2021. febr. 7. 22:32
És még 5 perccel a fórumnyitás után is tovább tekernek... Jééé!
2021. febr. 7. 22:27

Sziasztok. Tudom nem mindenki hisz a spiritualitásban, aki gúnyolódna, kérem tekerjen tovább.

Körülbelül 2 évvel ezelőtt elmentem egy gyárba dolgozni, ahol meg ismertem valakit, aki hatalmas nagy hatással volt rám, én is ő rá, mondhatni szerelem volt. Az hozzá tartozik hogy férjnél vagyok, és akkoriban a férjem elhanyagolt, próbáltam vele megbeszelni, veszekedtem de semmi hatása nem volt, bújtam hozzá elhuzidott, csókolni akartam ellököt, ez ment 2,5-3 évig mikor belebotlottam a munka helyemen valakibe. Mivel leepites volt elküldtek a munka helyről, azután volt kisebb nagyobb szünet, de tartottam az illetővel a kapcsolatot, de mikor már úgy volt hogy lépek, és el fogom hagyni a férjem, a férjem eszbekapott és ujrakezdtuk (anyu, húgom es a család hatására mert nagyon jó ember a férjem) azóta úgy érzem hogy őrlödöm az illető után, most visszamentem oda dolgozni ahol megismerkedtem vele, de már ő nincs ott, ugyanakkor ez miatt utálnak a többiek, és most megint ott tartok hogy epedek érte, szeretem, és lassan 3 év után sem tudom elfelejteni. Mit csináljak? Ez valami karmikus kapcsolat? Pár nappal ezelőtt írtam neki hogy utalnak miatta és stb stb, de ő csak annyit mondott hogy a lakótársával miatt van, mivel minden Nőt utál aki vele van és volt. És hogy ne sírjak, maradjak erős és stb stb... De szeretem...nem tudom mit tegyek, megint csak szenvedek. Ez szerintem valami tuti karmikus kapcsolat vagy nem is tudom... Sokszor már bevallom, az öngyilkosság kínoz engem, olyannyira szenvedek. 😢😢😢

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook