Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Valaki próbálta már a diólevél teát? fórum

Valaki próbálta már a diólevél teát? (beszélgetős fórum)


18. kakukkfű (válaszként erre: 17. - Tejespite)
2013. aug. 17. 18:27

Az úszással hasonlóan vagyok, mint te. :)


Én vettem egy orr öblítő palackot, azzal öblítettem.

Szörnyű pánikroham kerített hatalmába az első próbálkozáskor............... de ez egy másik fórum téma lenne.

17. Tejespite (válaszként erre: 16. - Kakukkfű)
2013. aug. 17. 08:38
A férjemnek nem volt ilyen. Lehet, h Te úgy öblögettél, h hátra hajtottad a fejed, és azért, nem? Ő úgy szokta (bocs, egyáltalán nem gusztusos és nekem nagy akaraterő kellene hozzá, mert egyik oka, h sose tanultam meg úszni - pedig úszómesterhez is jártam - h nem bírom elviselni ha víz megy az orromba) szóval ő a tenyerébe önti a teát és felszippantja.....brrrrrrrrr.
16. kakukkfű (válaszként erre: 15. - Tejespite)
2013. aug. 16. 22:08
Ezt én is próbáltam kétszer is. Mind a kétszer a tarkómba piszok erős fájdalom nyílalt. Többet nem is kísérleteztem. A férjednek nem volt ilyen?
2013. aug. 16. 22:03
A férjem orr-polippal műtötték és egy idő után kiújult. Gyuri bácsi mondta a dióleveles öblögetést, meg olvastuk is. Elég kellemetlen, de fel kell szívni az orrba, és "öblögetni' vele, nem tudom pontosan a technikáját, de mielőtt a második műtétre ment volna, öblögette,és visszafejlődött. Azóta rendszeresen - időnként - használja megelőzésként és bejött. Még több mindenre is jó, most nem írom le, mi mikre használjuk mert álmos vagyok :-)) De vigyázni kell vele, mert igen ártalmas is tud lenni, és gyújteni is csak meghatározott időben szabad, azt hiszem július utolsó 2 hete.
2013. aug. 12. 09:34
Sziasztok, AKik ittátok, miben éreztétek a pozitiv hatását? pl méregtelenitő vagy emésztés elősegitő hatását? Én 1 hete iszom, de nem nagyon érzek változást :(
13. 1b2d7e91c0 (válaszként erre: 11. - Csipkerózsika)
2013. jan. 3. 12:20
Valóban,viszont a csersav tartalma miatt borzasztó szorulást is tud okozni.Úgyhogy csak nagyon lágy teát szabad inni.
2013. jan. 3. 12:13
d'moni igen pont ezt hallottam egy idős nénitől, hogy régen a gyerek elhajtására használták :S
2012. aug. 19. 23:23
Nem tudom, hogy mi mindenre jó a diólevél tea, de annyit tudok, hogy egyszer olvastam, hogy fogyasztó teakeverékben is szerepel, mivel jó hatással van az emésztésre, anyagcserére.
10. rewt
2012. aug. 19. 22:24

A diólevél sok mindenre jó. Leggyakrabban a teáját használják.

Ha a böngésződbe (google) beírod "diólevél tea" nagyjából 21 000 honlapot ajánl ahol részletesen olvashatsz róla.

Itt van egy:


[link]

9. d'moni (válaszként erre: 6. - Dittke14)
2012. aug. 19. 21:51
Ellenkezőjének mit hallottál? hogy nem lesz terhes aki issza? Vagy mit?
2012. aug. 17. 21:12

Nem mérgező : ) György tea honlapról:

Belső tisztítás


"Igyon meg naponta egy-egy csésze teát egyik nap csalánlevélből, másik nap diólevélből reggel éhgyomorra, amíg a teafüvek el nem fogynak."

2012. aug. 17. 20:30
Nem mérgező az véletlenül,mert én meg azt olvastam.
2012. aug. 17. 20:26
én pont az ellenkezőjét hallottam babavárásnál d'moni :S
5. d'moni (válaszként erre: 3. - Szila5)
2012. aug. 13. 22:01
A neve: babaváró tearendszer. Én is ezt ittam és nagyon hatásos. Az utolsó héten már + volt a tesztem. :)
4. 76e5505548 (válaszként erre: 3. - Szila5)
2012. aug. 13. 16:37
Én is így ittam.
2012. aug. 13. 16:34
Egyik nap diólevél tea reggel éhgyomorra, másik nap csalánlevél tea, és így váltakozva max 6 hétig szabad, aztán pihi. Nagyon hatásos, tisztít, méregtelenít, segíti az emésztést.
2012. aug. 13. 12:47

Én ma ittam először mert nagyon rossz az emésztésem és már annyi mindent kipróbáltam nem vált be és most hallottam, hogy ez jó.

De azt is hallottam, hogy hasmenést okoz.

2012. aug. 13. 12:46
Valaki próbálta már a diólevél teát?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook