Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Valaki nem beszélgetne velem privátban? fórum

Valaki nem beszélgetne velem privátban? (beszélgetős fórum)


2018. szept. 23. 14:58
Itt jókat lehet beszélgetni.
2018. szept. 23. 14:45
:) Miröl szeretnél beszélgetni?
2018. jún. 12. 13:53
Bárkivel? hm...
2018. jún. 12. 07:48
Én nős férfi vagyok. Ezen nem kívánok változtatni. Egy olyan beszélgetésnek, amely tiszteletben tartja a másik párkapcsolatát, és nem kikacsintás akar lenni a párkapcsolatból, nem vagyok ellensége. Így természetesen szívesen beszélgetnék Veled is amiről csak szeretnél. Ha arra vágysz, hogy meghallgassalak, meghallgatlak.
18. imaginary (válaszként erre: 9. - Audrey23)
2018. jún. 11. 08:21

Szerintem, Marlene Dietrich, Greta Garbo, és folytathatjuk a sort, a többi, általad példaképként kezeltekkel, a civil életben mind hétköznapi nők.

Ha beszélgetnel velük, az egyszerű, letisztult személyiségüket mutatnàk.

17. lapbarna (válaszként erre: 16. - Channa*)
2018. jún. 10. 10:21

Szerintem még ő maga sincs teljesen tisztában azzal, mit is szeretne (általánosan), vagy miről beszélgetne itt.

Szeretne magáról beszélni, a legbelső gondolatairól.

Én a szeretteim, barátaim gondolataira vagyok kíváncsi.

Azt meg pláne nem szeretem, ha valaki erőszakkal akarja rámtukmálni.

16. Channa* (válaszként erre: 15. - 124637ff9b)
2018. jún. 10. 07:12
A nyitott fórumai alapján gondolom ezt. Ha lett volna egy-egy olyan témája, ami nem ilyenről szól, akkor szerintem simán beszélgetne vele bárki, de sajnos nincs.
2018. jún. 10. 06:19

Audrey, el ne hidd, hogy nő nővel, hetero homoval, felnőtt gyerekkel ... ne beszélgethetne jót!

El ne hidd, hogy kiveszett a világból az elfogadás a másság iránt!

El ne hidd, hogy neked bizonygatni kéne bármit is!


Szerintem beszélgess nyílt fórumokon, mutass picit magadból, és biztos lesz majd, akivel közelebb kerültök lelkileg egymáshoz.

Kérdésed olyan, mintha azt mondtad volna: leszel a barátom? De ez nem ilyen egyszerű, látod, értetlenséget szül.

14. audrey23 (válaszként erre: 12. - Channa*)
2018. jún. 10. 04:35
Én nem erre az oldalra mondtam, hogy nincsenek normális emberek.
13. audrey23 (válaszként erre: 11. - Channa*)
2018. jún. 10. 04:29
Én nem szoktam 10 cm es tűsarkút felvenni, nem groteszk módon öltözködöm, nem csak erről akartam volna beszélni...
12. Channa* (válaszként erre: 10. - Audrey23)
2018. jún. 9. 23:09

Ez a hozzászólásod több nem valós tényt állít, hiszen én válaszoltam neked egy több mondatos hozzászólásban.

Tudom, nem tetszik, amit írtam, de ez van.

Nem, tényleg nem akarok veled beszélgetni, és gondolom többen így vannak ezzel, ami amiatt van, mert a nemi identitásunk az elképzelt normális, azaz mi az ellenkező neműekkel tudunk elképzelni kapcsolatot és a saját bőrünkben érezzük jól magunkat, azaz nem akarunk férfiak lenni. Így elég nehéz veled szót érteni....

Ne haragudj ránk!

Mi csak azt tesszük, amit a hormonjaink diktálnak. Ez van. Neked az a fura, amit mi teszünk, nekünk meg az, amit te. És mivel nem tudunk az érzéseiddel azonosulni, így nem tudunk veled csevegni sem a te érzéseidről.

Ez van.

Tényleg bocs, ha azt gondolod, hogy itt csak csupa hülye liba van, mert nem így van, csak mi máshogy működünk...

11. Channa* (válaszként erre: 9. - Audrey23)
2018. jún. 9. 23:01

Én alapból kifinomult dáma vagyok, nem kell semmifél allűrt bevetnem ahhoz, hogy nő legyek. Nem kell prém, bőr és semmi, mert nő vagyok. Nem hiszem, hogy érted miről beszélek...

Épp ezért nehéz veled azonosulni.

Én ha felveszek egy laza nadrágot egy kinyúlt pólóval, akkor is dáma vagyok, érted!?

Van cicim, nőies alakom/tartásom/gesztusom, stb. nem kell erőltetnem, mert ez belülről fakad, mert nő vagyok. A kromoszómák vagy mi a fene....

Én egy lapos talpú saruban is az vagyok aki, ellenben veled, aki hiába aggat magára bármit, akkor sem lesz nő.



Sajnállak, tényleg, de erről nincs mit beszélni veled. Te férfi vagy a külső jegyeid alapján, hiába veszel fel bármit magadra. Legyen az egy 10 cm-es tűsarok, akkor is férfi maradsz és groteszk az emberek számára.

Egy nem átalakítás segíthetne a problémádon, talán...

10. audrey23 (válaszként erre: 8. - Amaunet)
2018. jún. 9. 16:48
Ezt az oldalt nagyon sokat próbáltam, de itt nincsenek normális emberek ( vagy ha van is, az nagyon ritka ) Olyanok vannak itt, akik igazából nem is akarnak beszélgetni, egy szavas válaszokat adnak, maguktól nem mondanak semmit....
9. audrey23 (válaszként erre: 7. - Channa*)
2018. jún. 9. 16:45

Mit jelent az, hogy az álalam preferált témák nem nőknek valók? Nem is tudod, hogy miről akarok beszélni. Én lélekben egy igazi dáma vagyok, tehát nyilván nem úgy öltözködöm, mint egy egyszerű átlagos mindennapi nő.

Az igazi dáma alatt olyanokra gondolok, mint pl Marlene Dietrich, Greta Garbo, nekem is ilyen a személyiségem, öltözködési stílusom. Ilyen kifinomult, elegáns, méltóságteljes dáma vagyok, ezt nem erőltetem, ez az érzés belülről jön, így tudok kiteljesedni.

2018. jún. 9. 15:18
2018. jún. 9. 13:54

Audrey!

Az a gond, hogy veled szerintem sokan nem beszélgetünk privátban szívesen, mert az általad preferált témák nem nőknek való. Hiába hiszed azt, hogy te nő vagy, attól még nem leszel az, főleg azért sem, mert te ezt férfi létedre jobban ki szeretnéd hangsúlyozni, mint mi nők. Prémek, bőrök, kötött pulcsik, tűsarkú, stb.

Az átlag nő jellemzően egyszerűen öltözik, mert úgy is nő, de te akkor sem vagy az, ha túltolod a nőies öltözködést...


Sajnos nem tudok semmit javasolni a problémádra, azaz max. az átoperáltatást...

6. Dory201 (válaszként erre: 5. - Audrey23)
2018. jún. 8. 19:27

Hello Audrey 23!!


En szívesen beszlegetek veled.ha nem baj

Hogy 3x .annyi idos vagyok.de meghallgatlak.


Irj a khaty21@gmail.com

2018. jún. 8. 18:07
Akkor senki sem jön? :(
4. 6360f9a5a8 (válaszként erre: 3. - Audrey23)
2018. jún. 8. 14:23
Hát ha nem baj akkor én tartózkodom én baratosnőt keresek dumcsira de sok sikert.
2018. jún. 8. 14:21
Baj?
2. 6360f9a5a8 (válaszként erre: 1. - Audrey23)
2018. jún. 8. 14:19
Szia. Pasi vagy?
2018. jún. 8. 14:12
Jó lenne valakivel megosztani a gondolataimat, elmondani, hogy mi nyomja a lelkem, valaki esetleg?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook