Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Valaki használta már az InStyler hajformázót? fórum

Valaki használta már az InStyler hajformázót? (beszélgetős fórum)


2011. dec. 11. 07:39
IN STYLER hajformázót vennék karácsonyra sürgős licit oldalakon nem vásárlok.pénzt előre nem utalok utánvétel vásárlok.
8. zena01 (válaszként erre: 4. - Dorina8)
2011. júl. 19. 10:11
A tv shopnál 9900 ft. Valamit elnéztél.
2011. márc. 14. 18:25
Én visszaküldtem!A hajvasaló sokkal szebben megcsinálja.ENNYI PÉNZT NEM ÉR!!!!!!!Teljesen leteszteltem.
2011. márc. 5. 16:02
Néztem a youtube-on, ott száraz, göndör hajat egyenesítettek vele. Egy jó hajvasalóval ugyanezt el lehet érni.
2011. márc. 4. 21:17
Sziasztok!Én fodrász vagyok,most próbálom....Anyukámtól kaptam tv shopos én egyenlőre szerintem annyit nem ér!De ha érdekel majd még szívesen írok bővebben....Addig is tesztelem.Még csak egyszer próbáltam!A papírja írja hogy vizes hajat is lehet vele.....hát....eszem szerint ki se merem próbálni!De majd a saját hajamon...Van bőven...tehát a lefüstöl se lesz feltűnő!:)
4. dorina8 (válaszként erre: 3. - Godvin)
2011. febr. 23. 13:48

Szia!

Én is most szeretnék venni.Nekem is erős szálú göndör hajam van.Egyébként a youtube-on vannak videók.Biztos jó.

De ne a tv shoptól rendelj!Ott 19990.-

Nézz utána a teszen, vagy a vaterán.5-6000.-

Majd írok, hogy milyen:)

3. godvin (válaszként erre: 2. - Veronika111)
2010. szept. 19. 14:54
de jó hogy,végre valaki reagált!:)Szóval akkor neked bevált?Hát nekem elég erős hajam van,vajon arra is jó lehet?Huu akkor lehet megrendelem,teszek egy próbát!Beirtam a gugliba,és tényleg csak egy amerikai oldalt dobott ki!Lehet hogy,a barátnőm ex férjével küldetek egyet,ő kint él!Gondolom jobb minőségű lehet,mint az itteni?!Köszi a választ!További jó hajászkodást mindkettőnknek!:))
2. Veronika111 (válaszként erre: 1. - Godvin)
2010. szept. 18. 22:19
Én amerikában vettem, az ottani teleshop-tól, nem is tudtam, hogy itthon is van! Nagyon jó. Kint egyet fizet, kettőt kap akció volt, így itthon és kint is tudom használni, nem kell hurcolásznom. Vastag hajhoz nem tudom milyen, nekem elég lisza hajam, de nekem bejött! Göndörít, egyenesít, szuper!!!
2010. szept. 18. 08:19
Sziasztok!Érdeklődnék,hogy valaki használta már a tv-ben, teleshopban reklámozott InStyler hajformázót?Nagyon meggyőző a reklám,de azért jó lenne néhány véleményt olvasni,mielött megrendelném!Előre is köszi!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook