Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Valaki esetleg, aki személyi edzőként dolgozik? fórum

Valaki esetleg, aki személyi edzőként dolgozik? (beszélgetős fórum)


2010. jún. 20. 01:33
Most olvastam vissza,bocsi a helyesírási hibákért :D,de egy kicsit már fáradt vagyok :)
4. verga doro (válaszként erre: 3. - Toffifie)
2010. jún. 20. 01:02

:D lehet :D

Mindenesetre holnapra tuti összevonják ezt egy másik fórummal,mert most olvastam (bocsi Hoxa,ezentúl tényleg utánanézek,hogy van-e vmi hasonló :P),hogy van 1-2 hasonló témával.

A gond az,hogy ott nem kaptam választ a kérdésemre :(

Azért ha idetévedne valaki még mielőtt összevonják egy régi fórummal,akkor leírom a kérdésemet (mivel azok elgé kihaltak :P)

Mint tapasztalat edzők biztosan volt már dolgotok olyannal,aki sokat szeretett volna fogyni. Milyen gyakorlatokat ajánlanátok azoknak akik sokat szeretnének fogyni,de szeretnék,hogy visszahúzódjon a bőrük(a lehetőségekhez képest - természetesen csodákat nem várok). Vagy erre nincs semmilyen gyakorlat. A lényeg a lassú fogyás,egészséges táplálkozás, aerob mozgás, feszesítő krémek,tekercselés és sok víz? Nem lehet semmilyen más gyakorlattal rásegíteni?

Előre is köszi a válaszokat :)

2010. jún. 19. 23:24
Ilyenkor buliznak, vagy már alszanak :)
2010. jún. 19. 23:07
Úgy látom rosszkor tettem fel a kérdést :)
2010. jún. 19. 22:59
Jó lenne 1-2 kérdésre választ kapni,ha van itt olyan aki TÉNYLEG ért hozzá :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook