Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Keresek olyan embert aki baleset/kockázati életbiztosításokkal foglalkozik vagy ért hozzá esetleg olyat aki biztosítónál dolgozik fórum

Keresek olyan embert aki baleset/kockázati életbiztosításokkal foglalkozik vagy ért hozzá esetleg olyat aki biztosítónál dolgozik (beszélgetős fórum)

15. Üres
2011. febr. 25. 11:16

Aki tud segíteni az privát üzenetben tegye.

Köszönöm mindenkinek a segítséget.

14. petka
2011. febr. 25. 10:05

A kockazati eletbiztositas akkor ajanlott, ha valaki nem tud/nem akar megtakaritani/befektetni, viszont biztonsagban akarja tudni a csaladjat ill. sajat magat.

En erre mindig azt mondom, hogy senki ne a halalara kosse, hanem az eletben letere. Mert egy varatlan baleset eseten van szukseg legjobban a segitsegre.


Baleset egyebkent minden ami kivulrol jon, nem akaratlagos es varatlan. A munkahelyi baleset is baleset. A gyilkossag is baleset. Az ongyilkossag nem baleset. De 2 ev utan mar nem szamit.

2011. febr. 25. 00:02
petka felhasználó biztosítós
12. ArnoldSchwarzenegger (válaszként erre: 9. - Üres)
2011. febr. 24. 23:56
Ez így csúsztatás. A biztosítók abban az esetben nem fizetnek, ha nincs jogalapja a kifizetésnek.
11. Üres
2011. febr. 24. 19:47
Megtaláltam a második életbiztosításom kötvényét a munkahelyemen a fiókban. Ehhez adták alapból a szerződési feltételeket. Persze nem olvastam el akkor mikor kötöttem, ezt sem. Már csak a harmadikat kell megtalálnom.
10. Üres
2011. febr. 24. 12:28

Baleseti halálra kötöttem. De mi minősül annak? Baleseti halál-e a munkahelyi baleset, vagy ha megtámadnak az utcán és megölnek, vagy ha más gondatlanságából eredően történik velem valami?

Na mindjárt átolvasom a feltételeket, hátha okosabb leszek.

2011. febr. 24. 12:25

Most töltöttem le a Baleset- és egészségbiztosítási általános feltételeket. Mert természetesen ezt maguktól nem adták oda annak idején mikor kötöttem. Van vagy 30 oldal, átrágom magam rajta.

Azért kérdezek ilyeneket, mert több helyről hallom, hogy a biztosító mindenáron megpróbál kibújni a fizetés alól és, hogy ezt hogyan lehet kiküszöbölni.

8. zsanci79 (válaszként erre: 4. - Üres)
2011. febr. 24. 11:53

Amire kötötted.

Olvasd el az ajánlatot, a kötvényt, feltételeket.

Pl. ha a baleseti halálra kötöttél akkor csak arra fizet, természetes halálra nem.

De van egészségkárosodás meg minden. Csak tudod mire kötöttél.

Ha pedig hitelfedezeti a biztosítás, akkor a hitelintézet kapja meg halál esetén a bizt. összeget.

7. zsanci79 (válaszként erre: 3. - Üres)
2011. febr. 24. 11:50

Az ezzel kapcsolatos dokumentumokat be kell vinni a biztosítóhoz, gondolok itt rendőrségi, orvosi, halotti bizonyítvány stb. Ott még papírokat kell kitölteni, a kedvezményezettnek fizetik a bizt.összeget.

De ezt miért nem kérdezted meg mikor kötötted? Amúgy az üzletkötőd ezt meg tudja mondani neked

2011. febr. 24. 10:32

Ebben nem nagyon tudok segiteni. Viszont cukormesterenek ebben nagyon igaza van, minden biztositónál más.

Haláleset: szerintem csak kockázati (baleset) de ez nem biztos.

Ebbe csak az az üzletkötő ( vagy biztositó) segithet akinél kötöttétek.



Telefonálj az üzletkötőnek és kérj tőle segitséget.

5. cukormeister (válaszként erre: 4. - Üres)
2011. febr. 24. 10:23

Ez minden biztosítónál más.

A szerződésben benne van minden.

Az eljárásról is kell,hogy leírás legyen.

2011. febr. 24. 01:18
Milyen az a haláleset amire biztosan kifizetik a kedvezményezettnek a pénzt?
2011. febr. 24. 01:17
Tegyük fel, hogy van egy nagy összegű kockázati balesetbiztosításom, ami balesetre vonatkozik és velem történik valami pl elüt egy autó és meghalok. Mi a procedúra a biztosítónál? Mit csinálnak?
2. hte23 (válaszként erre: 1. - Üres)
2011. febr. 23. 23:52

Mit szeretnél tudni? NEm biztos, hogy tudok segiteni a legtöbb biztositónál mások a feltételek.

Nemrégen dolgozom benne, nem biztos, hogy mindent tudok.

2011. febr. 23. 23:19
Keresek olyan embert aki baleset/kockázati életbiztosításokkal foglalkozik vagy ért hozzá esetleg olyat aki biztosítónál dolgozik

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook