Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Van valaki, akinek külföldön dolgozik a párja, testvére, szülője esetleg? fórum

Van valaki, akinek külföldön dolgozik a párja, testvére, szülője esetleg? (beszélgetős fórum)

2011. ápr. 25. 14:24
A fiam már 5. éve él Angliában.
2010. okt. 23. 15:57
Unokatesók,már ott is élnek.Kanada,Hamilton.Ez a kezdet,a cél...
2010. okt. 21. 19:31
Aha,a bátyám,németben...
7. 6c5f346e46 (válaszként erre: 5. - Katka80)
2009. nov. 16. 18:33
jaj....:)))
6. 6c5f346e46 (válaszként erre: 2. - Hanata)
2009. nov. 16. 18:32
németben hentesként...
5. Katka80 (válaszként erre: 1. - 6c5f346e46)
2009. nov. 16. 17:42

Szia!


Az én férjem is külföldön dolgozik.

A fiam születése előtt 3 héttel ment ki.

Neki is és nekünk az itthon maradtaknak is nehezek voltak az első hetek.Rám szakadt minden munka és itt volt a 2 gyerkőc is.Aztán mikor betörtek hozzánk akkor már rettegtem/rettegek az éjszakáktól :(A lányom először sírt hogy apa elmegy messzire,de aztán szép lassan megszokta.

De mindennek ára van.

Most már az a furcsa ha itthon van apa :D

2009. nov. 16. 17:33
Jha anyós meg németben dolgozik.
2009. nov. 16. 17:33
Az én párom volt kint egyszer misszióban (katona) fél évre, de szörnyű volt... Nagyon nehezen viseltem. És megint feljött a téma, de most Afganisztánba szeretne menni. De nagyon nem szeretném. Esetleg majd olyan misszióba,ami egy éves, és vihet engem is (mondjuk Ciprus). Azt már élvezném:).
2009. nov. 16. 17:15

SZia!


Az én párom most keres külföldi munkát, egy enlőre kevesebb, mint több sikerrel. Ha összejön, biztos nagyon nehéz lesz nálunk is, mert a fiunk két és fél éves, de nagyon anyás, és apás is.

Hol dolgozik a testvéred?

2009. nov. 16. 16:10

a testvérem most ment ki külföldre dolgozni,a kisfia(4) elég nehezen viseli,tesóm most itthon van,a pici el sem engedi,de pár nap és indul vissza,már eleve aggódik,hogy hogy fogja viselni a gyerek...nekem is fura,hát még családjának...havonta jár haza,valaki még később,úgyhogy ezt azért még ki lehet bírni,úgy gondolom,bár biztos rohadt nehéz....én még nem voltam ilyen helyzetben,még lehetek...


megkérdezte tőle a kisfia,hogy "-apa,azért mész messzire dolgozni,hogy nekem jobb legyen???.."

drágaság...;)



ha ilyen helyzetben vagy,és van esetleg gyermek is,hogy éli/éled meg????

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook