Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Vakbélműtét! Neked még megvan? Nekem már nincs, gyertek sorstársaim! Osszuk meg egymás tapasztalatait ! fórum

Vakbélműtét! Neked még megvan? Nekem már nincs, gyertek sorstársaim! Osszuk meg egymás tapasztalatait ! (beszélgetős fórum)


1 2
5. Cippora (válaszként erre: 3. - Andi6020)
2012. jún. 3. 09:14
:D
2012. jún. 3. 09:14
Nekem szeptemberben vették ki, eléggé megviselt a dolog. Főleg azért, mert egy kedves beleszarós ügyeletes doki miatt már majdnem perforált. A hiánya annyiban jelentkezik, hogy kicsit frontézékeny a helye, meg van 3 pici seb a hasamon (laparoszkópos műtét volt), de semmi egyéb. Azért örülök, hogy csak egy vakbele van az embernek, mert így legalább soha többet nem kell ezt átélnem! :)
2012. jún. 3. 09:07

Nekem még megvan. Egyenlőre ragaszkodunk egymáshoz. Nem tudom milyen lenne, ha nem lenne. Gondolom pont olyan, mint most, amikor még van.

Talán szégyen, de eddig nem fordítottam figyelmet a vakbelemre. :)

2012. jún. 3. 09:00
Nekem 8 éves korom óta nincs. Tapasztalatom nincs, nem érzem hiányát,arra sem emlékszem milyen volt, mikor még volt.
2012. jún. 3. 08:49

Vakbél!

Neked még megvan? Nekem már nincs,gyertek sorstársaim!

Osszuk meg egymás tapasztalatait !

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook