Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Vajon sikerült a teherbeesés? fórum

Vajon sikerült a teherbeesés? (beszélgetős fórum)


2021. febr. 9. 08:54

Kedves FI!


Bármi is lesz, ne ess kétségbe, okosan írták előttem! Tessék utánamenni!

Vegyél egy nagy levegőt, csinálj egy tesztet és várunk vissza... Remélhetőleg öröm hírekkel, ha pedig mégsem, akkor indulhat a mandula.

Hajrá! Szerintem sokan Veled vannak!

10. Charlize (válaszként erre: 7. - Edcsiikee)
2021. febr. 9. 08:45

Bocsi, megnéztem a korábbi hozzászólásaidat más fórumban.

Nálunk is ugyanez volt a volt férjemnél a baj. Hormonok, genetika rendben, az oka nincs meg, de a probléma annál inkább. 6 saját sikertelen után a 7. lombik spermadonorral elsőre sikerült Tapolcán. (Előtte Pécsen volt a sajáttal a 6 sikertelen.)


Azoo-nál a 0-hoz konvergál az esély természetes ciklusban. Csoda kell, de erre ne várj.


Tesztelj most, annyit megér. Aztán harcra fel! Keménynek kell lenni és végigmenni a lehetetlenen is! 🍀

9. Charlize (válaszként erre: 7. - Edcsiikee)
2021. febr. 9. 08:28

7 év, 7 lombik, hidd el, tudom mi az, hogy sikertelenül várni.

De itt erre így nem kaphatsz választ, ezt nem gondolhatod komolyan!


Eperke1.: ott a pont! Mindennel egyetértek, amit írtál.

8. ba7da9cfc0 (válaszként erre: 7. - Edcsiikee)
2021. febr. 9. 08:08

Ezt sosem értettem, miért jó a hiú remény? Miért jobb áltatni magadat, napokig bele éled megad, aztán jól pofára esel. Miért nem jobb tesztelni, látod, hogy nega és nem éled bele magad.

Vagy pozi és akkor boldogság van.


Azt csak remélni merem, hogy 4 éve nem csak otthon probálkoztok. Mert ha eddig nem jött magától, akkor nem is fog. Lehet a párodd spermáival gond van, vagy te nem vagy átjárható, stb.

7. Edcsiikee (válaszként erre: 6. - Charlize)
2021. febr. 9. 07:58
Azert irtam ide mert hat ha valakinek volt ilyen tapasztalata es baba volt a dologban.. 4 eve sikertelenul varjuk a babat.. Hidd el teszteltem egy parszor.. Mindig csalodtam.. Es inkabb a remeny mint a csalodas
6. Charlize (válaszként erre: 1. - Edcsiikee)
2021. febr. 9. 07:50

Ez most komolyan gondolod, hogy ennyi infó alapján így Hoxán keresztül meg tudja állapítani valaki, hogy sikerült-e? Tényleg ezt hiszed???


Miért nem veszel egy tesztet már?


Drukkolok, de ennyi tünete lehet egy enyhe felfázásnak is.

2021. febr. 9. 06:50
Nagyon orulnek neki ha sikerulne 😊 pont most 23.-an kene mennunk a lombik miatt.. 😊
4. pteri (válaszként erre: 1. - Edcsiikee)
2021. febr. 9. 06:27
Nekem sose volt pontos a ciklusom, ezert 2 nap után nem éltem bele magam, de mindenképpen drukkolok neked és ha nem most, majd legközelebb sikerül! 🙏
2021. febr. 9. 05:15
Jaaapppppppppp......
2. libikóka (válaszként erre: 1. - Edcsiikee)
2021. febr. 9. 04:57
Drukk:)))))))))))))))))))))))))))
2021. febr. 9. 04:48

Sziasztok! 2 napja kesik.. Menszi helyett feher kremes folyasom van.. Nincs szaga.. Nem viszket stb. Neha szurkal hasam, derekam

Szerintetek sikerult?

Tesztelni felek meg.. A sok csalodas miatt 😊

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook