Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Sikerült e valakinek hormonpótlás után azonnal teherbeesni? fórum

Sikerült e valakinek hormonpótlás után azonnal teherbeesni? (beszélgetős fórum)


8. misz
2009. szept. 14. 20:50

Nem kell félni tőle. Nem mondom, hogy imádtam, de ki lehet bírni. Nekem altatás után a hányás volt csak necces. A műtét előtt csináltak HSG-t, az 1000x rosszabb volt. :(


DE hátha nem lesz szükséged rájuk. :)

2009. szept. 14. 13:53

ja laparr

az elől bújkálok most, pedig a doki beígérte

6. misz (válaszként erre: 4. - E799f80651)
2009. szept. 14. 09:16

Igen. Az egy laparoszkópos műtét. Ott állapították meg, hogy endometriózisom van. Az meg egy jóindulatú sejtburjánzás. A méhnyálkahártya bemászik a petevezetékbe, elhegesíti. Nekem a jobb 100%, a bal 60% volt elzáródva. Azt mondták hormonkezelés kell, mert természetes úton nem lehet gyerekem.

Hát a lányom megmutatta, hogy de. :)


Bármi megtörténhet. :)


Sok szerencsét! :)

2009. szept. 13. 22:50
és gratulálok a babához
2009. szept. 13. 22:49
méhtükrözés?
2009. szept. 13. 22:49
köszönöm
2. misz
2009. szept. 13. 22:21

Nekem méhtükrözés után sikerült azonnal teherbe esnem. Tudom, hogy nem ugyanaz, de ha ez megtörtént, bármi megtörténhet.

Egyébként ha már megvan az ok és megint jön a Baba, már tudják pótolni a hiányzó hormont és megmarad. Ne félj!


Kívánom, hogy mielőbb sikerüljön és anyuka lehess! :))

2009. szept. 13. 16:50

Progeszteron hiányom van, és erre van ráfogva hogy nem sikerül teherbe esni, most sikerült de nem maradt meg, azzal magyarázzák hogy még nem vagyok teljesen jól hormonálisan.

valakinek sikerült rögtön a hormonkezelés befejeztével teherbe esni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook