Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Vajon mit kéne tennem? fórum

Vajon mit kéne tennem? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2009. nov. 1. 17:23

szia! na mizujs? van valami fejlemény?

Kíváncsian várom!:P

2009. okt. 10. 09:35

:) Most a héten intéződik neki az élete egy része, és spontán irt nekem h : Ha lezajlik minden, szeretném veled megünnepelni......


Ez nagyon jól esett.... Igazából fene sem tudja már hogy mi van. NEm vagyok türelmetlen. annyit vártam már rá.... és már ugy vagyok bele, ha csak a barátom lesz, akkor is nyertem.....

2009. okt. 5. 21:11

Hát és hogy érzed? Hogy viselkedik? Mert ezt csak te tudhatod. Ha úgy érzed,hogy újra akarod kezdeni akkor próbáld meg,mert szkítani még utánna is lehet, de ha elengeded nem biztos,hogy újra lesz esély.

Csak egy tanács!

2009. okt. 5. 19:42
Niki, valamikor biztos:) Mert újabban szombatonként velem van, vasárnap dolgozik, hétköznap dolgozik, de hétköznapokon is találkozunk:D
302. 816fca07b8 (válaszként erre: 299. - 43d4d69400)
2009. okt. 5. 14:55

inkább hagyd a fenébe csajszi.. viszi az energiáidat csak.. akárki is van nyeregben.. ha közömbös lesz,akkor vagy túl rajta addig nem,főleg ha hagyod magad és találkozgattok..


keress mást,de főleg önmagad! :)

2009. okt. 5. 13:49
És most együtt van a másik lánnyal vagy kivel is?
2009. okt. 5. 12:34
jah hát ezekután szivesen a fejébe látnék, és előre egy hónapot:)
2009. okt. 5. 12:33

kikezdett velem de visszautasitottam. Kiderült h anno miért a másikat választotta. Volt egy nagy veszekedésünk ami valami miatt robbant ki, ami őt nagyon zavarta. Sosem beszéltük meg. Inkább hallgattunk rola, és szép lassan ez falakat emelt közénk. Nos ezt elmondta h ez volt az ok, és én meg néztem h bazdmeg ez nem igy volt. És elmondtam neki h teljesen félreértett valamit velem kapcsolatban. Ő meg csak pislogott. Egy rossz szóhasználat mekkora galibát tud okozni.

Ugyhogy most együtt van valakivel akinek esélyt adott, és akit meg eldobott mert azthitte rosszat tett, kiderült, h tulajdonképpen semmi nemtörtént, csak rosszul kommunikáltuk.


hát komolyan ez már börleszk:) Mindegy. Az h velem találkozgat elég sokat elárul arrol a kapcsolatrol. Én elvagyok mint Marci hevesen:) És az az igazság, h most kőkeményen én kerültem nyeregbe:)

298. 816fca07b8 (válaszként erre: 297. - 43d4d69400)
2009. okt. 3. 15:19
legyél óvatos csajszi!!! meg ügyes,és távolságtartó.. ha meg célozgat,pislogj nagyokat: nem értem, mit is akarsz?? :))de azért drukkolok ;)
2009. okt. 3. 08:09

Hjajjj... kész vagyok a héten kétszer találkoztunk. Történtek érdekes dolgok. Én mint barát viselkedek vele, de ő mindig tesz valamilyen célzást, amivel érezteti h nem vagyok közömbös. Ma is találkozunk. Együtt megyünk edzeni..... hát kiváncsi leszek csajok:)


majd mesélek:)

296. 816fca07b8 (válaszként erre: 295. - 43d4d69400)
2009. szept. 29. 14:50

én nem mennék fel a helyedben..


hagyd a fenébe,mond meg neki h sajna nagyon elfoglalt vagy mostanában..


és tényleg tűnj el kicsit,max ha muszáj akkor talizzatok. ja és ha sms-t ír,csak másnap válaszolj,vagy ha újra ír. így izgibb :)

2009. szept. 28. 20:49

Nos.... ma bementem elintézni a közös dolgunkat., Meglátott csak nézett... azt mondja: Hü nagyon állat az új hajad.... csak még nem szoktam meg.....

beszélgettünk, aztán eljöttem. erre irt egy smst, h ha kész lesz a lakása nagyon örülne ha megnézném, mert nagyon kiváncsi a véleményemre. mert tudja h jó izlésem van.


nah hát tedd össze....

2009. szept. 28. 15:11
Majd jön minden magától,ha kell.Szerintem jól csinálod! Remélem azért majd írsz a fejleményekről.
293. 816fca07b8 (válaszként erre: 291. - 43d4d69400)
2009. szept. 27. 20:41
klassz csajszi vagy,csak így tovább! :)))
2009. szept. 27. 19:58
hozzáteszem, sztem ha meglát fekete rőzsével érteni fogja a jeleket.....
2009. szept. 27. 19:57

Szia! Nos azóta beszéltünk. Kedvesek normálisak vagyunk egymással. Ami bizonyitja h elengedtem, az h eddig az ő kis szöszije voltam. Tegnap befestettem a hajam feketére:) Elég durva váltás, eddig olyan voltam mint egy kisangyal, most meg egy wamp:D

Nah mindegy. Mivel van üzleti dolgunk egymással, igy ritkán de fogunk találkozni. Én kedves leszek hozzá, de nem fogok lépni irányába. Ő a férfi..... én elengedtem. ha nem kap észbe jól cselekedtem:)

2009. szept. 27. 17:03
Na mizujs? hogy alakul? Kiváncsi vagyok,hogy h. alakulnak a dolgok.
289. 7d5c855958 (válaszként erre: 288. - 43d4d69400)
2009. szept. 23. 17:03

Nagyon jól döntöttél,és becsülöm benne azt az erőt ami segített ezt a lépést megtenni. Nagyon nehéz lehetett és bevallom férfiasan én biztos,hogy nem tudtam volna ott akkor nemet mondani, de ha jobban belegondolunk ez a legjobb megoldás. Nagyon nehéz lesz ez a párnam,sőt hét, de ezt megtudtad tenni akkor ezt már kikell bírnod. Csak annyit tudok mondani ha az Isten egymásnak teremtett titeket,akkor úgyis együtt lesztek. Nem vagyok hívő, de ebben az egyben én mindig is bíztam.

Sok erőt és kitartást!!!!!!!

2009. szept. 20. 12:42

Sziasztok. Nos találkozgattunk, de szimplán barátilag. Én éreztem hogy ez igy nem jó. Éreztem hogy vannak kérdéseim. Éreztem hogy lépnem kell.

Nos szombaton elmentem edzeni, 2.5 óra intenziv testtorna után találkoztunk. Elmentünk kajálni, röhögtünk össze vissza, beszélgettünk, mindenről. Aztán kérdeztem h ráér -e még... jólenne császkálni. Kimentünk a Gellérhegyre... ott sétálgattunk, és szóba került a MI.... nos vegyes érzelmekkel teli volt. Én megmondtam neki, őszintén, hogy az érzéseim nem változtak, és nem rajtam múlik ez az egész..... de nem vagyok gyerekes, és sokkal felnőttebb vagyok annál minthogy álmokat kergessek, és zaklassam őt.

Nos... a legrosszabb a szituban, hogy szerinte ez már erkölcsi kérdés, nem pedig az, hogy újrakezdené vagy sem. Ő fizikálisan mindenhogy lezárta a másikat, de a lelkében nagyon sokszor felbukkan az h mi lett volna ha. És őszinte leszek bármennyire szeretem, én a tiszta lelkű manómat szeretném magam mellett tudni, nem pedig egy olyan embert aki fekszik mellettem, és lehet pont azon gondolkodik, vajon mi lehet.....

Közben elindultunk a pályaudvar felé, ültünk a kocsiban, és tudtam h még van egy óra a következő vonatig. Meghoztam magamban egy döntést és bár nagyon nehezen de kimondtam.

Megmondtam neki, hogy bármennyire szeretjük egymást, ez igy nem működik. Vagy egyik vagy másik. Én most úgy érzem, el kell hogy engedjem. Nem leszek önző nem fogunk találkozni, azt tanácsolom, hogy tisztázzon a másikkal és magában mindent. Átöleltem... hozzáteszem itt már nem bírtam tovább és elsírtam magam.... ránéztem, láttam h remeg a szája, könnyes a szeme... magához szoritott, és mondta h szeret. Mondtam neki h tudom... de örlödsz. erre közölte, h ő nemseretné megszakitani a viszonyt. Nemakarja h ne legyek az élete része. Mondtam neki, idővel talán lehet róla szó, de most el kell hogy engedjem. Pontosan azért mert a másik lány hiába dobta, néha néha még megkeresi és táplálja benne azt a pici szikrát. Éghetünk mi 500 fokon, amig az a lány nem őszinte hozzá h csak a büszkeségét fenegeti, addig nekünk nincs jövőnk. Mondtam neki h lehet gyávának tűnök, de nincs más út. És az a legrosszabb, hogy az a lány, abszolut nem veszi őt semmibe. És tudom ti is azt mondjátok milyen genya stb.... sztem nem sok férfi mondja azt áll oda a másik elé hogy figyelj mindenre válaszolok. És nem kitérő válasszal.

kiszálltunk a kocsiból, kivettem a cuccom, megsimogattam a pofiját, ő magához ölelt..... mind a ketten sírtunk, és megcsókoltuk egymást.... utána nem néztem rá csak elindultam.... a szemem sarkából láttam h jön mellettem kocsival és néz, hátatforditottam és bementem a tömegbe.

utána annyit irtam neki smsben, sajnálom, de valakinek meg kellett hozni a döntést. addig nem fogsz tisztán látni míg mind a ketten ott vagyunk. szeretlek de elengedlek. ha ugy érzed biztos vagy magadban tudod mit kell tenned.


Lehet hülyén hangzik, de hazáig bőgtem egész este forgolódtam és sirtam felváltva. De reggel úgy éreztem, meghoztam a megfelelő döntést. Nemtudom miért hittük hogy tudunk egymásra közönnyel tekinteni, barátként. Én tényleg csak akkor merem ezt a kapcsolatot vállalni, ha már nyoma sincs annak a lánynak. A legjobban az fáj, h nem is tudja milyen emberrel játszik, és nem is tudja, mekkora kárt okozott. Csupán unalmában....

2009. szept. 14. 23:20

szia!


sajna az exek hajlamosak elkezdeni rögtön nyomulni ha látják h milyen jól elvagy-nélkülük..

nem tudom végül mi lett,de sztem ne hagyd magad..gondold át mi vár rád ha előre,és mi ha visszafelé mész az utadon,és válaszd azt,ami igazán azt adja,amitől jobb,nemesebb,boldogabb leszel.


remélem így vagy úgy de számodra pozítívan végződött a szülinapi történet :)


ja és egy kis spiritualitás: minden születésnap egy új kezdete,egy új személyes év, a szülinapod számait kell összeadnod-a mostanit!-az lesz az új éved. vagyis: 2009.09.13=24=6


"A 6-os személyes év - Szeretet, család, otthon és felelősség


Ezt az évet a növekvő felelősségek, a családdal történő mélyebb törődés, és a meghitt baráti kapcsolatok ápolása jellemzi. Családod, és közeli barátaid megkérhetnek arra, hogy változtass a hozzáállásodon. Ha saját érzelmi életünket egyensúlyba hozzuk, könnyebben megteremthetjük a harmóniát a külvilággal.


Ez nem igazán a jelentős teljesítmények éve, inkább arra van most szükséged, hogy vedd fontolóra azokat a lépéseket, amelyek feltétlenül szükségesek azon terveid végrehajtásához, amelyekbe már korábban belekezdtél. Gyakran fogod úgy érezni, hogy törekvéseid hiábavalónak tűnnek, hiszen az előrehaladás igen csak lassú. Ez az év a családról és a romantikáról fog szólni, nem pedig az anyagi előrejutásról. El kell fogadnod azt, hogy előremeneteled helyett most a béke, és a harmónia kerül előtérbe. Figyelmedet tehát inkább azok felé fordítsd, akik nagyon közel állnak hozzád."


boldog ÚJJÁszületés napot! :))

2009. szept. 13. 18:41
Ja és azért Boldog szülinapot!
2009. szept. 13. 18:41

Kedves PO13!


Ma végigolvastam a topikodat és tulajdonképpen részben miattad is regisztráltam. Tisztában vagyok vele, hogy nagyon szereted ezt az embert, épp ezért bármit is tanácsolunk mi itt neked, úgyis a szíves diktál.

Mikor az egész elején jártam és írtad, hogy a srác időt kért, már megfordult a fejemben: Mit? MI van? Mi az, hogy nem tud választani? (Mert szerintem ez hülyeség, én is tudtam, mikor hasonló helyzetben voltam), aztán láttam, hogy legalább egyenes volt és bevalott mindent: gondoltam, azért ez enyhítő körülmény.

Majd hagyott szenvedni, az sms-edből tudhatta, hogy mennyire nehéz és fájdalmas neked, mégsem nyögte ki, amit később igen: a másikkal jött össze. Akkor már nyílvánvaló volt, mennyire is egyenes ember... Szerencsére te is írtad, hogy most már látod, milyen szemét volt és igazán nem szeretett, ha úgy nyilatkozott, milyen jól döntött és várta, hogy te szakíts. Aztán olvastál, filmeztél, edzettél, helyrejöttél, és tessék... újrakezdenéd. Csapja a szelet, mert ismét elhagyta az exe...

Nagyon szépen kérlek NE TEDD, mert ez magaddal szemben olyan, mintha belerúgnál abba a várba amit az utóbbi időben szépen felépítettél és nemcsak a vár dőlne szét és a lábad fájna, hanem újra kezdődne az egész építkezés...


Én így látom, de szerintem rajtad kívül mindenki más is. Szerelmes vagy, nem is okolhat senki. Én sem akartam sebeket feltépni, de muszáj volt írnom. Lejobbakat!

284. 43d4d69400 (válaszként erre: 283. - 00daeee455)
2009. szept. 13. 18:10

Ma van a születésnapom és bár tudom hogy még nincs vége a napnak.... pont tőle nem kaptam smst..... nos éjfélig meglátjuk mi lesz......


nemtudom mi ez az egész, vagy benne mi játszódhat le, de én most totál összezavarodtam:)

283. 00daeee455 (válaszként erre: 282. - 43d4d69400)
2009. szept. 12. 14:22
Hát ezek fantasztikus hírek, gratulálok! Remélem, újra egymásra találtok. :)
2009. szept. 12. 12:39

Sziasztok!


Nos hatalmas változásokon ment keresztül az életem. Elkezdtem olvasni a titok c. könyvet, majd a vonzás törvényét, és a kérd és megadatik c könyvet. Pozitiv lettem minden téren. A szüleim kibékültek. Meggyógyultam, lett állásom. ÉS képzeljétek el, hogy az exem, aki miatt annyira ki voltam borulva ismét az életem része. Múlt héten beszéltünk, és bementem a munkahelyére, mert volt egy kis üzleti ügyünk. Azthittem h kettő perc lesz és jövök is. Egy órát beszélgettünk és nagyon jó érzésekkel váltunk el. Sőt amikor elköszöntünk magához ölelt. Mentem ki a kapun, és már irt is smst, h nagyon jó volt látni. nagyon kedves szép vagyok és szexi és puszil. Azóta beszéltünk, mert megkért h segitsek neki egy hivatalos ügyben sőt a jövöhéten fogunk találkozni ismét mert megint rendeltek tőle a bnőim..... úgy érzem, hogy szerencsés ember vagyok. Lassú víz partot mos. Ő is és én is egyedül vagyunk, meg van közöttünk a vonzalom. És abszolút olyan mintha sosem lett volna közöttünk sárdobálás. Én még mindig szeretem, és látszik rajta h ő sem közömbös.


Nemtudom ti hogy látjátok, de úgy érzem ez most igy nagyon jó lesz. Inkább lassan de biztosan. :) Szánmomra a legszebb születésnapi ajándék az lenne, ha visszakapnám őt, és tudom, ha kérem megadatik. Jó érzés hogy újra jóban vgyunk beszélünk.....


kíváncsi vagyok a véleményetekre:)

281. 816fca07b8 (válaszként erre: 280. - 43d4d69400)
2009. aug. 29. 16:10

szia!


tojd le h ismeri az exet! ha őt sem zavarja,te ne törődj vele.


nagyon drukkolok h összejöjjön valami nagyon szép Neked :)

2009. aug. 19. 16:44
Nos igértem ha lesz fejlemény írok..... Megismerkedtem egy fiúval:) Még nincs semmi, csak beszélgetünk és szimpatikusak vagyunk egymásnak. Jövőhéten fogunk igazán először randizni.... van azonban egy bibi.... szegről végről ismeri az exem.... Igazából, egyelőre csak barátkozunk, de nagyon tetszünk is egymásnak..... kavarodik a kavarodni való.....
279. Charly(vagybármi) (válaszként erre: 278. - 43d4d69400)
2009. aug. 5. 10:53
Jó, hogy írtál, jó ilyen bejegyzéseket olvasni! Drukkolok, hogy tovább erősödj, jó úton jársz!
2009. aug. 5. 09:03

Sziasztok! Megigértem, hogy fogok írni ha változás van! Nos akik mellettem álltatok, köszönök mindent, nagyon jól érzem magam a bőrömben.... Rengeteget edzek, és tanulok, amik sokat segítenek. Ma pedig állásinterjúra megyek, amit nagyon várok:) Úgy érzem sikerülni fog.... Ami a fiút illeti, néha eszembe jut, de már csak a szép dolgok... nem mondom hogy már nem érzek semmit, de az , hogy elengedtem sokat segít. Elpakoltam minden emléket, videót, képeket, és előre nézek:)

Ami picit bánt , az az hogy egy olyan nőt választott, akinek eddig kellett, és biztos forrásból tudom , hogy el is hagyta....

Ezt hívják úgy , hogy két szék közül pad alá.....

De az ő választása volt, az ember a hibáiból tanul, én meg abból, h aki egyszer rosszat tesz velünk máskor is megteszi!:-)

Szép lassan már az a pici jól ismert fájdalom sem lesz bennem.... és akkor végre nagyon jó lesz:) Akkor majd úgy tudok rá tekinteni, mint egy régi ismerősre.......

277. 43d4d69400 (válaszként erre: 273. - 816fca07b8)
2009. júl. 28. 22:00
Igen... még egy gyerek meg eg házasság előtt... csak tudnám akkor minek cuccoltatott oda magához.... sztem az emberek nagy többsége nem gondolkodik mielőtt cselekszik. Mikor megismert is éreznie kellett h nem heverte ki az exét. én amig valakit nem heverek ki nem ismerkedek. ilyen egyszerű. Mert nemakarom h más sérüljön. Nah de most megyek
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook