Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A szerelem mindenkinek jár. Mert megérdemeljük, mindenki,... fórum

A szerelem mindenkinek jár. Mert megérdemeljük, mindenki,... (beszélgetős fórum)

Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

2023. aug. 26. 16:45

A vallomás nekem azért kissé kusza, kissé hektikus!

A szerelem nem "jár! " Legfeljebb az óra és a szánk! De ettől még, sok minden "jár" alanyi jogon az életben. Van ami éppen "adható", de nem "jár!" Érdemek szerint is kevés dolgot osztogat az élet, csak úgy!


Akik párra leltek, a fáma szerint ez esetben valóban megtalálta a zsák a foltját. ( Még ha csak ideig-óráig is. Mert manapság sok-sok zsák szaladgál folt nélkül a nagyvilágban! )


Szeretni és szeretve lenni, a legjobb dolog a világon!

Ez viszont így igaz! Ez egyenlő a boldogsággal! Azaz, ezt hívják boldogságnak! A szerelem + boldogság egyenlő a "sorsunkkal!" És igen, van akinek úgy alakul a sorsa, hogy a sült galamb a szájába repül, akkor talál rá a szerelem, akkor lesz boldog, amikor nem is számít rá, nem is tesz észre semmit. Van aki egy életen át sem akad rá!


De az esetek zömében, a sorsunk felé mindenkinek igenis tenni, lépni kell! Szerintem. Nem hiába mondja a fáma, hogy " Tégy egy lépést a sorsod felé, és észre fogod venni, hogy az is mozdul feléd!"

(Mindenkinek sok szerencsét, szerelmet és boldogságot!)

2023. aug. 26. 16:23
Valóban igaz, hogy nem úgy van a Földön, hogy mindenkinek jár a boldogság. Teméntelen ember van a, aki soha nem tapasztalja meg a szerelmet. Van, hogy ő maga nem képes rá, és a többiek sem egyformán élik meg. Nyitottnak kell rá maradni és igenis keresni kell. Ha csak passzívan várjuk, sokkal kisebb az esélye, hogy megérkezik.
15. ba5dd41df3 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 26. 12:44
Nem jár semmi, csak a szánk. Ettől még gondolhatjuk hogy jár valami, de nem biztos.
14. Hold3 (válaszként erre: 10. - C4da557d31)
2023. aug. 26. 10:36
Házasnak lenni lehet pokol és lehet nagyon jó.Két házasságom volt, hát mindkettőt megtapasztaltam.Tanulság:Ha rossz, soha nem lesz jó, nem érdemes kitartani a végsőkig
13. Hold3 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 26. 10:34
Tökéletesen egyet értek Veled, de idősebb korban megtalálni az igazit nem könnyű.
2023. aug. 26. 08:26
Én eddig mindig akkor lettem szerelmes, amikor nem kerestem. Az külön téma, hogy most épp hány éve nem találom az a bizonyos "Ámor Nyila". :D
11. Bichi (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 25. 23:49
A szerelmet nem keressük, hanem találjuk. Vagy nem...
10. c4da557d31 (válaszként erre: 8. - 69fcad429e)
2023. aug. 25. 22:15
Szerintem pedig házasnak lenni csodálatos!!! Soha senki nem mondta ezt nekem, még a szüleim sem. Lehet hogy közhely de én így gondolom és ennek ugyanolyan lét jogosultsága van, ahogy a vallomásnak is.
9. Myra
2023. aug. 25. 21:26
Hát ebből én kimaradtam , igy nem tudom.
8. 69fcad429e (válaszként erre: 7. - Amaunet)
2023. aug. 25. 21:15
Nagyon nehéz elképzelni, hogy jelen pillanatban így érez? Nem mindenki Arany János, de szeretné leírni amit gondol, ha közhelyesre sikerül, akkor is. Vagy már azt se szabad?
7. Amaunet (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 25. 20:46
Ez is közhely. Mi a vallomás?
6. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 5. - Amaunet)
2023. aug. 25. 19:59
Hogy mindenkinek meg kell tapasztalnia a szerelmet. És lehet akkor találja el Ámor nyila, amikor nem is számítana rá. Épp ezért kell keresni. Nem szabad feladni!
5. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 25. 19:56
Mit szerettél volna bevallani ezzel a halom közhellyel?
2023. aug. 25. 19:39
Legalább egyszer mindenkinek szerelmesnek kell lenni az életében! 60 évesen sem késő. 🙂🙂 Sosem késő.
2023. aug. 25. 19:22
Muszáj. Mindenkinek.
2023. aug. 25. 19:20
Kivéve ha nem szeretnek viszont :(

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook