Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Vajon egy 2 év körüli gyerkőc, már játszik "orvososat"? (érdemes "orvosi" táskát vásárolni Neki?) fórum

Vajon egy 2 év körüli gyerkőc, már játszik "orvososat"? (érdemes "orvosi" táskát vásárolni Neki?) (tudásbázis kérdés)


2009. dec. 2. 14:16
Az enyém mér előbb is játszott vele.
2009. dec. 2. 14:03

az én lányom annyira hipochonder, hogy már másfél évesen játszott ilyenekkel. Nem mellesleg imád orvoshoz járni, és imádja a gyógyszereket, el kell zárni mindent előle.

A múltkor csak azért kellett bemenni vele a fogászatra, mert abban a rendelőben még nem járt, és az milyen dolog már, hogy ő nem megy be valahova, ahol orvos van. :D

Most két és fél éves, és karácsonyra pont ilyen orvosi táskát akarok neki venni :)

szerintem vehetsz neki nyugodtan.

2009. dec. 2. 11:31
Jó játék az enyém 21 hónapos és szívesen játszik vele.Még a nagyobb lányomé volt de most együtt játszanak vele.
2009. dec. 2. 10:21
Simán. Lányom is két évesen kapta az első orvosi táskáját (szintén karácsonyra), és az akkor kapott plüss rénszarvas fenekébe dugdosta nagy lelkesen a lázmérőt:))) (Muris, hogy minden eszközzel tudta, hogy mit kell tenni, holott nem mutattuk neki:)
7. d@nu
2009. dec. 2. 10:03
A mi lányunk úgy 2,5 év körül már biztosan érdeklődött ez iránt, de már lehet, korábban is. Ha érdekli, érdemes megvenni, mert ha egy időre meg is unja, később is előkerülő játék lehet belőle, legalábbis nálunk mindig fel-felbukkan.
2009. dec. 2. 09:54

Ha csak 3szor játszik vele, akkor is érdemes! Ennyi erővel, akkor ne kapjon semmi játékot egy 2 éves gyerek, mert nem köti le sokáig???

Ez a 2. hsz-ra a válasz!

2009. dec. 2. 09:53
Szerintem nem az a lényeg, hogy órákig játszon vele, hanem, hogy sokszor elővegye.
2009. dec. 2. 09:52
Ha mutat némi érdeklődést iránta akkor persze, hogy érdemes.
2009. dec. 2. 09:52
Nem érdemes, szinte alig van olyan játék ebben a korban, amelyik tartósan leköti.
2009. dec. 2. 09:51
Igen, az én kislányom is két éves múlt és már hónapok óta szívesen vizsgálja meg a pküsseit, meg minket is, meg a kutyát is:)
2009. dec. 2. 09:49
Vajon egy 2 év körüli gyerkőc, már játszik "orvososat"? (érdemes "orvosi" táskát vásárolni Neki?)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook