Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Üzenet a túlvilágról… fórum

Üzenet a túlvilágról… (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Üzenet a túlvilágról…

1 2 3 4 5 6 7 8 9
181. Titánia83 (válaszként erre: 179. - Ardélia)
2011. febr. 8. 09:56

Milyen tanfolyamot végzett embertől kérdezted?


Amúgy tényleg rémisztő volt az álmod! :o

180. Titánia83 (válaszként erre: 176. - Pirinyóka66)
2011. febr. 8. 09:54
Semmi, levittem. :D
2011. febr. 7. 18:28
De,tanfolyamot vegzett embertol,akinek ez az elete,o azt mondta ne foglalkozzak ezzel a temaval,es hogy "vedjem le" magam mindennap lefekves elott:) mast nem mondott.
178. Pancsika37 (válaszként erre: 177. - Ardélia)
2011. febr. 7. 13:25
Ez nagyon durva. Nem kérdezted még valakinek a véleményét erről az álmodról??? Persze olyan emberre gondolok aki ért ehhez. Alig térek magamhoz, ez nagyon rémisztő!!!
177. ardélia (válaszként erre: 170. - Titánia83)
2011. febr. 7. 01:21

Huu...Eleg durva foleghogy azert mert velem is tortent hasonlo.Akkoriban olvastam ki Josef Durr,demonologia cimu konyvet.(nem nem vagyok satanista,ordogimado sem,mindent elolvasok ami vallasokkal kapcsaolatos:) )akkoriban meg teologus akartam lenni.Mar inkabb embereket mentek,mentenek.

Almodtam,a szokasos visszatero liderces almomat csak kicsit lidercesebben:utmellett allok,egy temetoben.eppen kikerultem egy kriptabol ahol ver folyik le a falrol es egyre szukebbek a falak..fuldoklom.eppen halalfelelmem van amikor valahogy kikerulok az ominozus ut melle,ami meg felelmetesebb szamomra mint maga a veres szoba mert az ut mint szimbolum mindig visszater almaimban.ekkor megjelent egy "leny" a masik oldalon es elatkozott engem.azt mondta hogy ha nem tartok vele akkor viseljem sorsom kovetkezmenyeit..foldbegyokerezett a labam..tenyleg.az a leny egy fava valtoztatott engem..ereztem a labaimon hogy elkezdd kergesedni nem birok mozdulni.nagyon gyorsan haladt felfele,en meg feltem hogy eleri a szivemet mert akkor meghalok.Hirtelen kepvaltas.Latom magamat felulrol ahogy fekszem az agyban es nyitott szemmel gorcsben van az egesz testem,artikulallatlanul mozog a szam.(Asztral sik??)kepvaltas.ott fekeszem az agyban es segitsegert kiabalok,de nem jon ki hang a szamon, es kozben olyan szintu gorcsben van a testem mintha megkotoztek volna vagy az ominozus fa lennek meg almombol.elkezdtem mormogni azt a szoveget amit abban a konyvben olvastam,ami eluzi a demonokat(hulyesegnek tunik,utolag nekem is az volt,de valahogy reflex szeruen csak ez a megoldas jutott eszembe.)ahogy elmondtam magamban parszor elkezdett elereszteni.most az vagy szellem volt vagy demon nem tudom.De nappal volt delutani szunya es nem is voltam egyedul,mert ocsem is bennt volt a szobaban,es nem hallottam hogy barki megszolitott volna.:) lehet berosaltam volna piciket ha hozzam is szol:D

176. pirinyóka66 (válaszként erre: 174. - Titánia83)
2011. febr. 6. 22:41
És mi lett a szeméttel? :DDDD
175. Pancsika37 (válaszként erre: 174. - Titánia83)
2011. febr. 6. 22:39
Te úristen, hát ez se semmi!! És végül elköltöztetek?
174. Titánia83 (válaszként erre: 173. - Pancsika37)
2011. febr. 6. 22:26

Nem! Amióta a Párommal élek, elmaradtak az ilyen éjszakai rémségek. Ahogy elköltöztem otthonról, az Öcsémet találták meg. Már dühében volt egy elszólása, hogy ő lesz... a szellemeket! Anyum néha mesélt rémsztorikat, hogy öcsém kisebb korában felült az ágyon, és kérdezgette, hogy mi az, mi az? És meredten bámult bele a sötétségbe. :(


Mondjuk a múltkori az nappali történés volt. A nagybátyám felhívott, hogy voltak egy halottlátónál, aki azt mondta, hogy az elhunyt nagymamám üzeni, hogy költözzünk el mi, a Párommal onnan, ahol lakunk. (Már pont terveztük a költözést!) Meg azt is, hogy egy halott kislány szelleme bolyong a lakásunkban. Azt észrevettem, hogy a macskánk nagyon furán viselkedik, néha mintha kergetőzne valakivel. Aztán az üzenet tárgya volt még, hogy én képes vagyok elküldeni a fénybe, egy nagyon sötétkék gyertyával. Elmentem boltokba, és nagyon sötétkéket nem találtam. De a röhej, hogy otthon volt egy, ami valóban nagyon sötétkéknek nézett ki...kívülről! Belülről, mert egy üvegpohárban volt, inkább lila volt. De értettem a célzást... A gyertya vadászat miatt napok teltek el. Az egyik napon kiabálok a Páromnak be a szobába, hogy szerintem nincs is itt senki, mert akkor már adta volna a jelét. Én a macskusszal voltam a konyhában. A szekrényajtóra fel volt akasztva egy szatyor, abba dobáltuk a szemetet. Egyszer csak a szatyor kilendült, és el kezdett himbálózni. A macska meg kerek szemekkel nézett rám és a szatyorra... Még aznap este megcsináltam a gyertyás meditációt. :D

173. Pancsika37 (válaszként erre: 170. - Titánia83)
2011. febr. 6. 21:06
Elolvastam én is. Elég rémisztő a te sztorid is. Azóta nem történt vele hasonló???
172. 279430c980 (válaszként erre: 170. - Titánia83)
2011. febr. 6. 08:02
nem semmi
171. Sylvia81 (válaszként erre: 170. - Titánia83)
2011. febr. 5. 22:45
Huhh...
170. Titánia83 (válaszként erre: 160. - Pancsika37)
2011. febr. 5. 21:04

Igen, még annó meg is örökítettem egy honlapon:


[link]

2011. febr. 5. 15:43
Én Istenben nem hiszek, inkább az angyalokban. Isten számomra túl sok. Sokan hisznek sokmindent és én nem tudok belemerülni. Én reinkarnáció híve vagyok :-))))))))))))))
168. zena01 (válaszként erre: 165. - 279430c980)
2011. febr. 5. 13:08
Istent még én sem láttam, nem fogtam, nem tapasztaltam, de érzem, hogy létezik. De vallásos nem vagyok, csak hiszek Istenben.
167. zena01 (válaszként erre: 164. - B8bc576349)
2011. febr. 5. 13:06
Igen. Gyerekkoromban rendszeresen megjelent egy nő és olyan volt, mintha mély hangon visszafelé beszélne. Máig sem tudom mi volt ez.
166. b8bc576349 (válaszként erre: 165. - 279430c980)
2011. febr. 5. 11:20

Én is hiszek !!!


De az istenbe is hiszek !!!! Én meditációmba, láttam olyan aranyos !!

165. 279430c980 (válaszként erre: 164. - B8bc576349)
2011. febr. 5. 10:54
Nem csak hiszek, hanem tudok róluk. ezt sok embernek nagyon nehéz elhinnie és feldolgoznia, mert vele még nem történt semmi. De tudod ha egyszer valakivel megtörténik, már nem kérdés hogy hisz e benne. Istenben nem hiszek, mert még nem láttam, nem fogtam, nem tapasztaltam..... Értesz?
2011. febr. 5. 10:53
Hisztek a szellemekbe???
2011. febr. 5. 10:52
hmmm
162. 279430c980 (válaszként erre: 161. - Pancsika37)
2011. febr. 5. 10:42

Nekem is egyből ez jutott eszembe. De olvastam a minap egy két dolgot a neten a szellemekről akik mást is akarnak.... Hát kirázott a hideg. Állítólag vannak akik szerelmeskedni akarnak az egyedülálló nőkkel. Van aki a szűz lányokra hajt. Elég érdekes sztori volt, ha gondolod keress rá a neten és olvasgasd el. De lehet, hogy tényleg a volt párod próbált veled testén kívüli kapcsolatba lépni... mondjuk az elég gáz lenne......


Köszönöm a választ az álmomra. Érdekel ez a 11-es szám és annak a vonzatai. szerinted mit kéne tennem, vagy milyen úton induljak el vele?


Egyébként nekem is van sok olyan álmom, hogy kiabálnék, de nincs hangom, telefonálnék, de nem mozognak az ujjaim és nem tudom megnyomni a gombokat, vagy becsuknék egy fiókot, de nem lehet mert folyton nyitva marad stb.... elég érdekesek....


És képzeljétek tegnap észrevettem, hogy elkezdett mozogni a bal alsó 1-es fogam. Nem nagyon de elég gáz. És tudni kell, hogy 26 éves vagyok, a fogaim tökéletesek semmi bajuk nincs sosem.... most vagy egy jel ez is vagy a szervezetem hiányolja a c vitamint :-))))))))))) De nem mozog igazán max 1 mm a kilengése de az is csak akkor ha nagyon próbálom mozgatni. Eddig viszont sosem tapasztaltam ilyet...

161. Pancsika37 (válaszként erre: 159. - Titánia83)
2011. febr. 5. 10:01
Lehetséges. De nem sikerült.
160. Pancsika37 (válaszként erre: 158. - Titánia83)
2011. febr. 5. 10:00
Elmeséled hogy történt?
159. Titánia83 (válaszként erre: 156. - Pancsika37)
2011. febr. 4. 16:53
Lehet, hogy valami szerelmi kötéssel akart visszahódítani téged...
158. Titánia83 (válaszként erre: 155. - Pirinyóka66)
2011. febr. 4. 16:52
Nekem is volt egy hasonló élményem. És azt hittem, hogy segítségért kiabálok. De csak suttogni tudtam. :D
157. Pancsika37 (válaszként erre: 155. - Pirinyóka66)
2011. febr. 4. 13:34
Igen, nagyon rossz volt.
156. Pancsika37 (válaszként erre: 154. - Titánia83)
2011. febr. 4. 13:33

Szia!

Nem változott semmi az életemben, sem a gondolkodásomban. Maga az ölelés esett jól, az érzés. Nem halt meg szerelmem, sem olyan ember aki szerelmes volt belém.

Hát kibogózhatnánk tényleg, érdekelne mi volt ez.

Azóta hasonló sem fordult elő velem.

Nekem még az is megfordult a fejemben, hogy a volt barátom ügyködött valamit. Ugyanis akkor már szakítottam a barátommal, és tartott már ez az állapot egy ideje, de ő nem fogta fel, nem fogadta el, hogy nem vagyok az övé. Szerintem a mai napig sem, de valamennyire lenyugodott már. Szóval ő anno járt gyülekezetbe, mindig mondta hogy szoktak látomásai lenni, furi személyiség. azon gondolkodtam hogy esetleg köze lehet a dologhoz, de nem tudom. Mit gondoltok?

155. pirinyóka66 (válaszként erre: 154. - Titánia83)
2011. febr. 4. 12:52
Rémisztővé csak azután vált, hogy elkezdett gondolkodni az álmodó, vagyis bekapcsolt az elme.
154. Titánia83 (válaszként erre: 151. - Pancsika37)
2011. febr. 4. 12:39

Ez rémísztő! :( Azóta nem fordult elő?


Igazából a nyelv nem lényeges, tudat alatt valószínűleg értetted, ezért szólt neked ilyen nyelven.


Utána változott valami az életedben? Vagy benned, a gondolkodásodban?


És az ölelésnél volt valami ismerős érzés, vagy csak maga az ölelés esett jól?


Halt e meg szerelmed, vagy valaki, aki szerelmes volt beléd?


Bogozzuk már ki, hátha sikerül együtt. Érdekel nagyon a téma. :)

153. Titánia83 (válaszként erre: 150. - Ejmi)
2011. febr. 4. 12:36
És az ember rögtön megérzi, hogy ez nem csak egy madár, hanem a madár, aki üzenetet hoz... :)
152. pirinyóka66 (válaszként erre: 149. - 279430c980)
2011. febr. 4. 11:27

A hited megerősítése végett és ezáltal a közelgő nehézségek elviselésére készít fel, hisz csak olvasd, hallgasd végig, egyértelműen kérni tanít, merthogy egyszeri halandó emberként nem tudhatunk mindent, mire adott pillanatban szükségünk van.


A 10.29-ből lesz 111, melyben a 11 jelenik meg többször is, ami az egyik legmagasabb rezgésű mesterszám. Érdemes életre kelteni, megismerni, használni a képességeidet.

1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook