Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Üzenet a túlvilágról… fórum

Üzenet a túlvilágról… (beszélgetős fórum)

Ez a fórum a következő cikkhez nyílt: Üzenet a túlvilágról…

1 2 3 4 5 6 7 8
2011. jan. 30. 14:03
Köszi a biztatást de nem kellett volna ennyire felfújni a dolgot sztem!Sajnos ma ebben az országban ott tartunk hogy az ilyen hírek szenzációnak tűnnek mivel az emberek egyszerűen közömbösek egymással!De bezzeg a szokásos szenny műsorok amik a tv-kben mennek az igen ám!Tisztelet a kivételeknek de sajna az emberek NAGY többsége nem is hogy nem tud de nem is akar segíteni!Egyszerűen befásultak közönyösek!
56. c9cd845d08 (válaszként erre: 52. - Urigeller)
2011. jan. 30. 13:54

Szia!

Én láttalak akkor reggel a tévében.

Gratulálok az emberséges és lelkiismeretes cselekedetedért, biztos nem véletlen, hogy jó időben jó helyen voltál, bár sok ilyen segítőkész ember lenne mint Te.

Az égiek meg fogják hálálni Neked.

Sok sikert a munkádban, reméljük a munkáltatód is méltányolja kellőképpen, a bácsinak meg jobbulást kívánok!

55. Pancsika37 (válaszként erre: 54. - Urigeller)
2011. jan. 30. 13:51
De jó ezt hallani!!:)))
54. urigeller (válaszként erre: 53. - Missanonim)
2011. jan. 30. 13:45
Voltam benn a kórházban stabil állapotban van!Az orvosok szerint felépül,hál isten nem soká volt oxigén nélkül!Most javarészt még altatják nem terhelik a szervezetét!M
53. missanonim (válaszként erre: 52. - Urigeller)
2011. jan. 30. 13:35
És azóta mi van a bácsival, nem tudod?
2011. jan. 30. 13:21
Köszönöm a kedves szavakat amiket tőletek személyesen, telefonon,és különböző fórumokon kaptam kapok, amint lehet saját fórumot nyitnom sztném majd mindenkinek megköszönni!Addig is vigyázzatok magatokra és egymásra!
51. zena01 (válaszként erre: 29. - 859d58d4d8)
2011. jan. 30. 13:19
Apu nagyon szerette a nevelőapját, akit 12 éves kora óta ismert. Nagyon kötődött hozzá még felnőtt korában is. A papa május 29-én halt meg. Apu ugyanazon a napon 9 évvel később.
50. bujuli
2011. jan. 30. 13:17
Nekem életem meghatározója, nagymamám húga volt, aki velünk élt, soha nem volt férjnél, s anyukámat magához fogadta, mikor egyedül maradt. Aztán anyukám férjhezmenetele után azt javasolta, hogy maradjanak ott. Így ő nevelt fel minket a tesómmal. 1998-ban halt meg, 74 évesen. Nem tudtam sírni, mert tudtam, hogy ott van, ahová már nagyon vágyott, de miután én is családos lettem egyre gyakran álmodtam vele. Általában azt, hogy vigyáz a gyerekeimre egy nagy viharban, vagy más helyzetekben. És tudom, hogy igaz: vigyáz a gyerekeimre. Bár néha azt is hiszem, a lányomban ő jött vissza hozzám, mert engem különösképpen szeretett. Nem tudom, mi az igaz, de egyszer, amikor anyukáméknál ünnepeltük a szülinapomat, éreztem, hogy ott van, és megköszöntem neki, hogy eljött, mert úgy éreztem, ezt kell tennem. Egyébként, most ugrik be, hogy ma van a szülinapja, és érzem, hogy most is itt van, mert szeretetet érzek, pedig egyedül ülök itt. Vagy csak az a jó érzés, hogy róla beszélek.
49. Pancsika37 (válaszként erre: 42. - Urigeller)
2011. jan. 30. 13:08
dolgoztak azon az égiek hogy jó helyen légy jókor. Szükség volt Rád és a lélekjelenlétedre. Gratula!!!!
48. bujuli (válaszként erre: 42. - Urigeller)
2011. jan. 30. 13:03
Most már tudod, hogy mi keresnivalód volt, s miért voltak a cseresorozatok. Örülök, hogy "ismerhetlek"!
47. 745c235007 (válaszként erre: 42. - Urigeller)
2011. jan. 30. 13:02
Az Isten áldjon meg!!! :))
46. missanonim (válaszként erre: 42. - Urigeller)
2011. jan. 30. 12:54
Ismeretlenül is büszke vagyok Rád:-)
45. Szilvita (válaszként erre: 32. - Bianka74)
2011. jan. 30. 12:39
Huh, a hideg is kirázott! Részvétem apukád miatt!
2011. jan. 30. 12:38

Szia, Kedves cikket író :)))

Megérintett a cikked, nagyon szép és nagyon kedves!! Szerencsés vagy!! Persze, Neked köszönhető, hogy olyan nyitott voltál :)) Én Magam is sokat foglalkozom az Angyalokkal és valóban elképesztő néha milyen "véletlenek" történnek!!! Az a pillangó nem mindennapi jelenség, főleg ott és főleg akkor!!! :)))

2011. jan. 30. 12:38

Örülök a cikkednek:-)

Igen véletlenek nincsenek. Én is mindig a mamához beszélek, mikor segítséget szeretnék kérni. Én még a mai napig nem érzem, hogy nincs. Talán nem engedtem el? Vagy a pocakomban van? ? Furcsa dolgok ezek. Most már csak arra leszek kíváncsi, hogy mikor fog a kis Bence kibújni a pocaklakból. Mikor mondta a doki, hogy a szülés várható időpontja, március 8! hmmm elgondolkodtam, hogy ez valójában 7.-e lesz, a mamám születésnapja. Hát majd meglátjuk. De az se véletlen hogy mama halála után, beköltözött az én kis Csodám!(bocsi hogy hosszúra sikeredett, hisz már ezt tudod mind:-))Én a mamával sokat álmodok egyik megnyugtató álmom az, hogy én elé kuporodok, ő ül és a fejem a térdére hajtom, ő meg simogatja a hajam:-)De mindig a papa is ott van velünk, ő viszont már 7. éve hogy elment. puszi.

2011. jan. 30. 12:32
Üdv kedves fórumozók!Az egész véletlenek sora volt már reggeltől!Ott kezdődött hogy nekem reggel egy másik járaton kellett volna mennem ,de mivel a kolléga lerobbant én mentem helyette!Utána Nyíregyházán szintén nekem kellett volna tovább mennem de ott egy másik kollégával cseréltünk!És így holott abszolút semmi keresnivalóm nem volt ott kerültem a harmadik azóta már híressé vált járatra!
41. missanonim (válaszként erre: 35. - Urigeller)
2011. jan. 30. 12:25

Szia! Örülök, hogy itt is olvashatok felőled!Gratulálok Neked!!

Leírnád mivel kezdődött, amiről nem is tudtatok?

40. missanonim (válaszként erre: 33. - Titánia83)
2011. jan. 30. 12:24
Igen, lehet.
39. urigeller (válaszként erre: 38. - Titánia83)
2011. jan. 30. 12:18
Életet mentett a buszvezető!Rtl klub reggeli műsor!2011 01 27!07óra 35 perctől!A buszon rosszul lett egy idős bácsi megállt a szíve,mentők érkezéséig újraélesztés!Brr nem jó dolog de szerencsére sikerült!
38. Titánia83 (válaszként erre: 35. - Urigeller)
2011. jan. 30. 12:04

Leírnád, vagy valahol ezt el tudom olvasni?

Nem nézek tv-t és nem olvasok újságokat, nem érdekel a média. Sajnos nagyon kevés a pozitív hír!

37. Titánia83 (válaszként erre: 32. - Bianka74)
2011. jan. 30. 11:54

Volt a Fehér zaj című film. Abban az elhunyt feleség telefonjáról jött a hívás a férj mobiljára...

Döbbenet, amit leírtál. Elképesztő!

36. Titánia83 (válaszként erre: 29. - 859d58d4d8)
2011. jan. 30. 11:52
Apum 1996.07.03-án halt meg. Fura, hogy egyezik az évszám... Apum életében nagyon hitt a reinkarnációban. Nem volt ezoterikus, vagy ilyenek. De a reinkarnációról sokat beszélt nekem, pedig én még 11-12 éves lehettem.
2011. jan. 30. 11:52
Üdv kedves hozzászólók!Véletlenek sztem sincsenek hisz oly valószínűtlen pont akkor úgy !Én lennék a buszvezető aki az idős bácsit visszahozta Nyíregyházán és higgyétek el az egész történet már reggel elkezdődött amiről nem is tudtunk!
34. Titánia83 (válaszként erre: 28. - 77a444c4d1)
2011. jan. 30. 11:50

Köszi! Én és Robi baba is imádjuk a pillangókat! :)

Én inkább az újjászületés jelképének tartanám, a megújulásnak.

33. Titánia83 (válaszként erre: 27. - Missanonim)
2011. jan. 30. 11:49
Amúgy az jutott eszembe, ha a kutyád félt tőle, és még ha lehetősége is lett volna megenni, tuti holtában sem ette volna meg. :)
2011. jan. 30. 11:49

Mi a múlt héten temettük el apukámat.Nekünk olyan jelet küldött odaátról amit senki nem fog elfelejteni vagy megcáfolni.Mi után elmentek a rokonok a konyhában ültünk és beszélgettünk Öcsi, a párja ,Anyukám,a férjem és én.Egyszer csak megszólalt a férjem telefonja ,de mire odaért hogy felvegye lemerült.Aztán elkezdett csengeni az én telefonom.Meg sem nézte a férjem ki csörög ,csak miután felvette és nem szólt senki bele. Öcsém telefonjáról jött a hívás. Most szórakozol Laci?-kérdezte a férjem.

Rettenetesen megijedtek ,hogy már megint betörtek hozzájuk,ráadásul a temetés napján és rohantak haza (a szomszéd utcában van a házuk).

Közbe mi megnéztük a férjem telefonját és ott is az Öcsém számát írta ki,ráadásul vissza is hívtuk amit felvett valaki de nem szólt bele.

Aztán ahogy hazaértek tesómék felhívtak és azt mondták hála az égnek senki nem tört be,de nem érti mert nincs a telefonján sem kimenő sem bejövő hívás az utobbi két órában.

Egyszerre böktük ki ez az apu ,nem lehet más ,ő küldött jelet odaátról.

Minket nagyon megnyugtatott és örültünk ennek a jelnek.

31. Titánia83 (válaszként erre: 26. - 83e25137af)
2011. jan. 30. 11:48

Igen! Ha bármi ilyen érzésed van, ülj le egy nyugodt helyre, és add át magadat az érzésnek. És kapsz majd egy belső bizonyosságot.

Lehet, hogy most engedted el, így igaz. :)

30. 77a444c4d1 (válaszként erre: 29. - 859d58d4d8)
2011. jan. 30. 11:47
Milyen szoros a kapcsolatotok, jó ilyet olvasni :)
29. 859d58d4d8 (válaszként erre: 20. - Titánia83)
2011. jan. 30. 11:45
Ilyeneken már Én is elgondolkoztam! Ugyanis Nekem a bátyám 1996. november.11-én halt meg engem pedig első kisfiammal 2003.november.11-re írtak ki, igaz 12.-én született meg, de máig kering bennem, hogy a bátyám így tért vissza hozzám, ugyanis, a családba szinte mi össze voltunk nőve! Viszont az is fura, hogy a fiam nagyon átveszi az érzéseim, a kistesói pedig nem! Erre írok egy példát, kb 1 hónapja nagyon rossz kedvem volt, egész nap olyan sírós voltam, mire mentem érte a suliba, már összeszedtem magamat! Mosolyogva néztem, ahogy örömtől csillogó szemekkel szalad hozzám le a lépcsőn, és láss csodát mire a kocsihoz értünk, már ott pityergett mellettem! Kérdeztem mi a baj, de azt mondta nem tudja, csak jól esik sírni!
2011. jan. 30. 11:45

Bizonyos hitek szerint a pillangó a halál az elmúlás szimbólumai, mások szerint a kettősséget, kétszínűséget testesítik meg, mert attól még, hogy szép, attól még féreg marad. Nekem is volt egy barátom, egy napon a fejére szállt egy lepke, még aznap délután visszajött hozám, hogy elmesélje, meghalt a nagybátyja, akit nagyon szeretett. Én nem tartok pillangó szimbólumokat a házban. Kerülöm őket. De ezt mindenki maga tudja.

Nagyon jó a cikk, puszillak :)

1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:

Minden jog fenntartva © 2005-2020, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Facebook