Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Üzenet a túlvilágról… fórum

Üzenet a túlvilágról… (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Üzenet a túlvilágról…

1 2 3 4 5 6 7 8 9
2011. febr. 20. 11:11
Igen én is így hiszem. Segítenek míg kell, de egy idő után már jelzik, hogy ők mennének. akkor el kell őket engedni. Ezután tényleg csak akkor jönnek ha nagyon nagy szükség van rájuk, természetesen csak akkor ha tényleg nem születtek még újra :-)
210. Trinitas (válaszként erre: 209. - Trinitas)
2011. febr. 20. 11:07
segítenek, hogy túllépjenek a gyászolók a történteken.. rosszul fogalmaztam az előbb :)
209. Trinitas (válaszként erre: 206. - Evawitch)
2011. febr. 20. 11:06

Jelenleg olvasom a "lelkünk útja" című könyvet. Egy amerikai pszichológus esettanulmányairól szól. A pácienseit visszaviszi előző életeikbe, annak végére és a közteslétbe.

Hihetetlenül érdekes képet kapsz a túlvilágról, az itt bolyongó lelkekről.. érdemes elolvasni mert nagyszerű a könyv.


Valóban, egyesek általában addig maradnak, míg úgy érzik, a gyászolónak szüksége van rájuk. Ezalatt próbálják segíteni túltenni magukat a történteken és elfogadni a dolgot.

208. Sylvia81 (válaszként erre: 207. - 279430c980)
2011. febr. 20. 09:17
Igen. De ha fontos üzenete van, szerintem bármikor visszajöhet - persze csak addig, míg újra le nem születik a Földre.
2011. febr. 20. 05:52
szerintem ameddig a szeretteik el nem engedik tiszta szívükből.
2011. febr. 20. 01:51
Egy szellem vajon meddig van itt a Földön? Meddig látogat el másokhoz?!
2011. febr. 18. 05:28
Persze, hogy nem beszélnek az elhunytak álmainkban. Egyébként ha beszélnek, akkor is az ellenkezőjét kell pont csinálni mint amit ők mondanak. Legalábbis és így tudom.
204. Titánia83 (válaszként erre: 202. - Evawitch)
2011. febr. 17. 19:40

Fogadd őszinte részvétemet!

A cicák ugye tudod, hogy látják a Lelkeket?

Talán jött tőled elbúcsúzni...

203. Titánia83 (válaszként erre: 201. - Kriszta0930)
2011. febr. 17. 19:40

Fura, hogy az elhunytak nem beszélnek a legtöbb álomban. Vagy max egy fontos mondatot elmondanak, aztán annyi.


Nekem sem szólt soha Apum, de mindig megnyugtató volt a jelenléte.

2011. febr. 17. 12:07

Velem olyan történt a héten, hogy hétfő-kedd közötti éjjel fent voltam (a macskám folytonos nyávogása miatt) és az jutott eszembe, mint ha valaki nézne a sötét szobában és az árnyat is elképzeltem hozzá.

Le volt halkítva a telefonom kivételesen, mert reggel tovább akartam aludni, mert egész héten alig aludtam. Reggel 10-kor megnéztem a telefont és hárman kerestek. Meghalt egy volt munkatársam kedd hajnalban.

Szoktam menni látogatni hozzá, mikor már nem dolgozott és elég jóban voltunk előtte, mert mellém tették, együtt dolgoztunk. Jóval idősebb nálam, 55 évesen halt meg. Jövőhéten kedden temetik.

2011. febr. 17. 11:24
Én Valentin nap hajnalán először egy nagyon furcsát utána pedig nagyon jót álmodtam Papácskámmal.Először is egy üvegajtón keresztül láttam őt a kórházban velem szemben állt és csak néztük egymást,de hozzáteszem abban a ruhában volt amiben eltemettük őt:,,(Ezután felkeltem és olyan furcsa érzésem volt,mintha rázna a hideg és libabőrös voltam,nagyon érdekes volt.Ahogy visszaaludtam megint csak vele álmodtam,akkor már otthon a saját székén ült a konyhában odamentem hozzá és mondtam neki,hogy Nagyon szeretem,hiányzik és nagyon szorosan megöleltem és végre az első olyan álmom volt vele amikor mosolygott rám,de nem szólt semmit!!!:,,(
200. Titánia83 (válaszként erre: 199. - Sylvia81)
2011. febr. 16. 20:49

Oké, megmondom. :)

Köszi a tanácsot.

199. Sylvia81 (válaszként erre: 197. - Titánia83)
2011. febr. 14. 21:57

Szerintem az a kép egy jelzés. ;)

Apud súgni akart VALAKIT Anyudnak, csak Anyud nem vette az adást. ;)

Kérd meg Anyukádat, gondolkodjon el, mit mesélt Apud arról a képről. Tutira van valami üzenete... Mármint a Valentin-napi üdvözlésen kívül.

198. Sylvia81 (válaszként erre: 193. - Titánia83)
2011. febr. 14. 21:55

Azért ez nem semmi!!!


Nekem csak eltűnni szoktak néha dolgaim. :D

Volt, hogy Kiarának vettünk üveges bébiételt. Mikor bepakoltuk a szatyorba, még megvolt, otthon, mikor pakoltam ki, már nem...

Vagy leraktam valamit valahová, és onnan úgy eltűnt, hogy sosem került elő! Csak Kiarával voltunk otthon, ő nem érte el, mert a felső polcra raktam, és nem is mentünk sehová a letevés és az eltűnés felfedezése között, és nem is jött hozzánk senki...

197. Titánia83 (válaszként erre: 196. - Pancsika37)
2011. febr. 14. 19:53

Ez rejtély. Szegény Anyukám most azon töri a fejét, hogy lehet Ő rakta ki, csak nem emlékszik rá, és arra sem, hogy ezt a képet mikor látta utoljára...

Elég hihetetlen Neki. :)

196. Pancsika37 (válaszként erre: 193. - Titánia83)
2011. febr. 14. 18:51

Jelzett anyukádnak Valentin nap alkalmából. De édes!! Olyan megható!!

De azt nem értem miért kiskori képe került ki a szekrényre!

195. 279430c980 (válaszként erre: 193. - Titánia83)
2011. febr. 14. 16:47
nem semmi! kíváncsi lennék, hogy került oda....
194. Trinitas (válaszként erre: 193. - Titánia83)
2011. febr. 14. 16:46
:o azdedurva
2011. febr. 14. 15:49

Hát ma Anyummal történt egy érdekes dolog.

Felhív, hogy Nála én raktam ki Apum képét a szekrényre????

Mondom én vagy két hete nem jártam ott, na meg miért is raktam volna ki, hisz én másnál nem nyúlok a dekorációhoz...

Mondja, hogy a Húgom tegnap még nem látta kinn, de ma mindketten döbbenten nézték.

Öcsém szintén nem rakta ki, mert ő nem nyúl semmihez Anyum szobájában, na meg szegény nem is emlékszik Apumra, hisz 20 hónapos volt.


Egyéb alternatíva nincs! Anyum töri a fejét, hogy hátha ő volt, csak elfelejtette, de egyszerűen még arra sem emlékszik, hogy mikor látta utoljára Apumról ezt a kiskori képet!!!


És a legjobb, ma Valentin-napra kinyílt egy virága. És a fénykép... Azzal hívott fel, hogy vannak még csodák!

2011. febr. 13. 05:52

Én apu miatt akarom, és minden erőmmel azon leszek, hogy bebeszéljem neki, hogy ő maga is elhiggye!

3Erika: mesélnél nekem min estél át és milyen hatása volt?

191. Sylvia81 (válaszként erre: 188. - 279430c980)
2011. febr. 12. 19:58

Még nem olvastam végig, csak a Tev.bemutatást.

Szerintem egy próbát megér. (Én amúgy hiszek abban, hogy a lélek megbetegítheti a testet, majd meg is gyógyíthatja - ez nekem mindkettő személyes tapasztalatom!)

A kérdés csak az: Apukád akarja? Mert ha nem, ugye, tudod, hogy még ha el is megy, hatástalan lesz?

És ezt nem gonoszságból írtam, hanem azért, hogy nehogy magad/magatok miatt akard ezt az egészet, hanem apukád miatt!!!

190. Titánia83 (válaszként erre: 188. - 279430c980)
2011. febr. 12. 19:39
Én hiszek a szellemgyógyászatban!
189. b8bc576349 (válaszként erre: 188. - 279430c980)
2011. febr. 12. 19:21

Ez az oldal, jó én mán átestem ilyen gyógyításon!!


Most várom, hogy legyen tanfolyamon meg is szeretném tanulni!!!

2011. febr. 12. 19:11

Figyu csajok fiúk! Nekem már csak egy reményem van hátra. Apu haldoklik és nincs visszaút. Hacsak ez nem. Kérlek nézzétek meg és mondjatok véleményt. Az oldalon eredmények menüpont is van. Én hiszem hogy segíthet, mert apu unokatesójának a lábát 2 hónapja így csinálták. Köszvényes volt, mára tökéletes.

[link]

187. Titánia83 (válaszként erre: 182. - Trinitas)
2011. febr. 8. 21:25
Számomra is az újjászületést jelképezi, de ebben a megvilágításban is milyen szép, hogy a lélek fejlődéséről van szó!
186. ardélia (válaszként erre: 181. - Titánia83)
2011. febr. 8. 16:11
** vagy mi az isten :D egyebkent o adta kolcson azt a hulye konyvet is.Lehet meg wodoozta:D

** A védjegy jogtulajdonosa nem járult hozzá a szó használatához.
185. 279430c980 (válaszként erre: 184. - Trinitas)
2011. febr. 8. 11:32
szerintem is... még most is a hatása alatt vagyok. Nagyon kemény volt... Főleg mikor felriadtam és az 1 éves kisfiam mocorgott mellettem és nem a helyemen voltam.....
184. Trinitas (válaszként erre: 183. - 279430c980)
2011. febr. 8. 11:14

rengeteg emberrel volt már úgy, hogy félelemre "ébredt" és nem tudott mozdulni, beszélni. Sokan mesélték.

Velem is volt ilyen.

A te álmod azért elég durva :S

2011. febr. 8. 11:03

Csajok! Én nem tudom mitől de éjjel rémálmom volt. Lehet attól amit itt olvasgatok és az agyam ezt kreálta, de levert a víz. Azt álmodtam, hogy egyedül fekszem a hálószobában és valami erősen megfog és húz magához. De látni semmit se láttam. Kiabálni akartam, de egy hang sem jött ki a torkomon. Valahogy elszabadultam és futottam át a gyerekszobába, ahol a párom aludt. Felkeltettem és újra kezdett húzni az a valami. A párom fogott, hogy ne tudjon elvinni. aztán hirtelen elengedett. Akkor a másik szobában láttam ég a villany. Szóltam a páromnak, hogy menjen gyorsan mert a kisfiúnk ott alszik. Utána mér csak pillanat képeket láttam. A párom ahogy odafut, a villany ahogy ég és végül felébredtem. De nagyon megijedtem, mert képzeljétek a kisfiam szobájában feküdtem a heverőn a kisebbik gyerekkel. Gyorsan betettem a fiamat a saját rácsos ágyába ágyába és átmentem a hálóba, de nem volt ott a férjem. kiszaladtam a nappaliba és láttam, hogy a férjem ott fekszik a nagyobbik fiammal a heverőn. Felkeltettem és kértem jöjjön be hozzám a hálóba mert nagyon rosszat álmodtam. Ő átölelt és aludtunk reggelig.

Szerintetek is az itt olvasott történetek miatt álmodtam ilyet? Nagyon félelmetes volt.

182. Trinitas (válaszként erre: 28. - 77a444c4d1)
2011. febr. 8. 11:03

Így van, a halál szimbóluma.. valamint az életé.

A LÉLEKÉ.

A cikk címe is ez: üzenet a túlvilágról. A halál és az élet kéz-a kézben járnak. Aki innen eltávozik, az odaát megszületik ...és fordítva.

A haláltól nem szabad félni, mikor egy ajtó bezárul, egy új kinyílik. :)


A hernyó metamorfózisa pedig csodálatos szimbóluma a lélek fejlődésének.


Ami sokaknak a vég, az másoknak a kezdet. "Amit a hernyó a világvégének tekint, azt a Mester pillangónak nevezi." :)

1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook