Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Útitárs kereső fórum

Útitárs kereső (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
2021. aug. 4. 14:39

Üdv. Én egy 23 éves diáklány vagyok aki Németországban lakik.

Egy lányt keresek aki szívesen utazna velem Szaúd Arábiába, pontosabban Riyadh-ba. Mindent én fizetek! (Vízum+Repjegy+PCR +Szállás+Étel+Belépők stb). Egy petákot se kell költened! Én 1 hónapra foglaltam magamnak, de neked foglalhatok kevesebb időre ha az megfelel. Én 22.-én érkezem és 26.-ig maradok.

Akit keresek:

●18-28 éves korában járó lány aki beszéli az angolt

●van útlevele

●tud csinálni egy PCR tesztet 72 órával Szaudiba érkezés előtt

●Önállóan el tudsz igazodni egy reptéren

●megbízható, mert egy olyan országba megyünk ahol a bűnözést bármilyen formában szigorúan büntetik!

● Be van oltva ezek közül egyikkel: Moderna, Pfizer, Astra Z. (Mindd 2 oltás) és van angol nyelvű papírkája róla

● rendezett megjelenésű higiénikus hölgy

●barátságos és szeret szocializálódni

●Nem rasszista

●jó fej és tud viselkedni

●nem megy át totál idiótába ha iszik egy pár pohárral


Amiket csinálni fogunk:

☆Kipróbáljuk a legjobb éttermeket

☆Múzeumokat látogatunk

☆Vásárolgatunk

☆Megnézzük a nevezetességeket és a történelmileg jelentős helyeket

☆Utazhatunk Bahreinbe és bulizhatunk

☆Bár a tengerpart távol van Riyadhtól, egy kis csobbanás is megoldható ;)

☆HA lessz egy nap ami nem lessz túl meleg akkor bedouin sátrazunk is és grillezünk bár most elég nagy ott a forróság.

☆Eseményekre megyünk

☆tevéket simizünk 😌

☆STB


Amit tudni kell:

- Alkohol és drogok bevitele tilos Szaúdiban

- Nagyon meleg van szóval túl sok kültéri tevékenységet nem fogunk csinálni ha bár este nincs annyira meleg és korán reggel sem.

- Nem kell csadort viselni, de lehetőleg a térdet és dekoltázst takarni kéne

- Tengerparton is lehetőleg egy kellemes lágy muszlin anyag elfér a bikinin de maj veszünk ha kell emiatt nem kell aggódnod

-nem sértheted meg a helyieket és nem készíthetsz róluk fotókat a megkérdezésük nélkül


Nagyon remélem hogy találok egy jófej csajt akit érdekel ez az ország és a történelme. Leinformálható vagyok és biztonságban leszel. Ha magadra tálaltál kérlek írj.💓💞💞💓

(Hetero vagyok nem szexuális töltetű az ajánlat)

2021. júl. 16. 12:46
Sziasztok! 54 és 62 éves pár vagyunk. Amerikába készülünk ha már lehet utazni(bízunk 2022-ben). Hasonló érdeklődésű angolul beszélő útitársakat keresünk. Egyénileg olcsóbb és kötetlenebb.
62. Makula
2021. júl. 8. 06:40

Budapesti 47 éves, kedves, ápolt, diplomás férfi vagyok. Melyik Nő csatlakozna hozzám közös balatoni utazáshoz?

Időpont: július 29-31. Lehet egy napos vagy 2 napos is az utazás.

Saját autóval rendelkezem. Wellnessre is nyitott vagyok, uticélt közösen is kiválaszthatjuk.Email: mtborabudapest@gmail.com

61. Agneska (válaszként erre: 60. - Agneska)
2021. jún. 24. 16:53
Email. agneslengyel69@gmail.com
2021. jún. 24. 16:52
Sziasztok! Nyaralashoz keresek 50 es nőt vagy ferit utitarsnak. En a beteg gyerekemmel mennek. Nekem jo bar mikor ithon vagyok. Üdv
2021. jún. 18. 00:52

Juli és auguszt között terveznék 2-3 napos nyaralást.

Erre keresek 30 és 40 év közötti női partnert .ha esetleg lenne kedved.írj vagy hívj

vilmos8412@gmail.com

06305773486

2021. jún. 18. 00:48
Üdv
2021. ápr. 25. 08:29
Sziasztok! Régóta tervezgettem egy Skandináv körutazás. Végül tavaly befizettünk egy korábbi kedves útitárssal egy kiszemelt utat. Sajnos a Covid miatt az utazás meghíúsult, befizetett pénzünket visszautalták! Most pedig betegség miatt útitárs nélkül maradtam. Keresek 60 körüli utazni szerető hölgyet, akivel társítással megnézhetnénk Dánia, Svédország és Norvégia nevezetességeit. Magamról:60 körüli özvegy nő vagyok. Eddig többször is társítással utaztam, három kedves útitárssal a mai napig tartjuk a kapcsolatot. Kérem, ha érdekel a körutazás írj a lilivioletta@citromail.hu e-mail címre.
2021. ápr. 5. 12:13

Sziasztok! Útitársat keresek hölgy személyében, aki elutazna velem egy aktív pihenésre az olaszországi Dolomitokba. Nagyjából egy hétre tervezem az utazást július elején.

Sportos, fiatalos, 55 éves férfi vagyok, aki 35-45 év közötti hölgy útitársát keresi.

Amennyiben érdeklődsz az utazás felől, kérlek, a részletekért írj a mail-címemre. Üdvözlettel.

55. Jane87
2021. márc. 30. 12:03
Ide is irhatsz:pmd2021new@gmail.com :-)
54. Jane87
2021. márc. 30. 12:02
Sziasztok!34 eves eletvidam csaj vagyok keresek olyan holgyet aki szeret utazni egyiptomba,tuneziaba es keres tarsasagot maga melle,amikor menne az ember de jo lenne ha lenne kihez szolni:-)Jo baratsag kialakul az nagy elony es csakis holgyek tarsasagat keresem mivel van parom nem ismerkedni akarok csupan mikor nem parommal utazom el jo ha van olyan szemely a barati tarsasagban aki szívesen utazik.Varom uzeneted ha felkeltette erdeklodesedert.Szep napot! Jane
2020. júl. 7. 20:05
Sziasztok. Laci vagyok 46 éves Somogy megyében lakok. Ismerkednek holgyekkel es balatonberenybe naturista strandra keresek tarsat aki eljönne velem. Email cimem mega73m@gmail.com
2020. júl. 2. 10:21

Belföldi nyaraláshoz keresek hölgy útitársat!

41 éves férfi vagyok.

Úticél: belföld, strand, termál, ami időjárás-független. (Tó, folyó kizárva.) Kirándulás, bográcsozás, szalonnasütés, tollasozás, stb., tehát valamelyest aktív pihenés, nem csupán napozás a cél.

1 vagy 2 hét (július-augusztus hónapokban bármikor)

Kemping, faház, szálló, hotel részemről mindegy!

2x-35 év közötti lány/hölgy nyaralótársam keresem.


nyaralotars2020@gmail.com

2020. máj. 24. 16:17

Útitársat keresek!Akár egész évben is,mivel rengeteg a szabadidőm.Lakóautóval rendelkezem,tehát lehet,bel-külföld egyaránt /kemping/.Lehet más formában is

repülő szálloda stb. Csak hölgyet keresek nem baj ha van cca. kamasz lánya,mivel nekem van egy kamasz kisfiam 14 éves./Én egy idősebb apuka vagyok a kisfiam nincs mindig velem.Tehát lehet kettesben lehet gyerekekkel is.Részletek megbeszélés tárgya.Nincs semmi kötelezettség---nagyon szeretek utazni .Költség kímélés és nem jó egyedül.Ha kapok fényképet megköszönöm email:gabortorok3@gmail.com

2020. máj. 23. 10:32

Tengerparti nyaraláshoz és városnézéshez keresek útitársat. 27 éves pesti lány vagyok. Időpontot megbeszéljük.


maggio.mer55@gmail.com

2020. febr. 17. 12:15

Szép napot!

Útitársat keresnék Szlovéniában április 17-19 között buszos út. Kétágyas szoba reggelivel.

39.900-ft.

Kérlek írj ha érdekel.

55 éves nő vagyok, vidám alkalmazkodó természete van.

2020. febr. 3. 13:59

Március 07. indulással Franciao-i síutra útitársat keresek, mert egyedül kissé nehézkes a foglalás...

20/6628451

2020. jan. 26. 20:08

Sziasztok!


Az idén nyáron terveim szerint júliusban szeretnék elmenni 3-5 napos külföldi városlátogatós programra, vagy lehet benne 1-2 pihenős tengerpart is, utazási irodával. Hölgy útitársat keresek (49 éves nő vagyok)

46. Esztibeszti (válaszként erre: 44. - Blonde beauty)
2020. jan. 18. 16:42

Szia

Én rendszeresen sok helyre utazom és angolul beszélő csinos kedves hölgyet keresek hozzá nem szex céljából, hanem hogy jól érezzük magunkat. A költségeket természetesen én állnám. Ha érdekel esetleg itt elérsz: gao@exclusive.hu

2019. nov. 25. 21:11

Sziasztok!

Év elején velük voltunk Ázsiában és jövő januárban is velük fogunk utazni.


Akit érdekel a leírás alapján, keresse meg a szervezőt.


vaktivia@gmail.com


2020

A program:

Malajzia, Kuala Lumpur - városnézés (2 éjszaka)

Kambodzsa, Siem Reap - Angor templomváros-kirándulás (2-3 éjszaka)

Thaiföld, Bangkok - városnézés (3 éjszaka)

Thaiföld, Phuket - tengerparti pihenés (6 éjszaka)

Katar, Doha - városnézés (1 éjszaka)


Szállás kipróbált 4-5 csillagos szállodákban (reggelis ellátás).

Utazás Qatar Airways légitársasággal.

Utazási asszisztencia az egész út során.

Ár: 1799 euró/fő (tartalmazza a repülőjegyeket, szállásköltséget, vízumot, transzfereket)

2019. nov. 15. 00:12

Sziasztok!:)


Szeretnèk elutazni ès egy kicsit kikapcsolódni.Sajnos az anyagi helyzetem nem a legjobb,így olyan fèrfi útitársat keresek aki tudnà àllni a költsègeket.:)


Rólam röviden.Szőke hosszú hajam van,kèk szemem,175 cm magas vagyok,kedvesnek tartom magamat:)


blondebeauty437@gmail.com

2019. júl. 30. 07:42
Sziasztok. Imadok utazgatni, sok helyen jartam Európában. De mennék messzebb is. Imadom ausztriat, szloveniat, olaszorszagot, Boszniat. Tervben van egyiptom, Thaiföld is. Ezekhez keresek tarsat.
2019. jún. 18. 05:37

#Egyiptom #Hurghada

Sziasztok!

Július 14-től 21-ig Egyiptomban leszek (Hurghada-Amwaj hotel)

Van valaki közületek aki esetleg ebben az időben szintén itt vagy a környéken fog tartózkodni?

Részt vehetnénk együtt közös programokon😊

41. Napoli104 (válaszként erre: 28. - Csodalámpa 66)
2019. ápr. 23. 15:50

Szia!

Napolyba nincs kedved utazni?

2019. ápr. 20. 21:27

Maj.2-tol 5-6-ig keresnek Napolyi utazashoz magam melle egy jofej,jol szitualt Holgyet 20-50 korosztalyban.

Autoert megyek trelerrel,lefele egyedul,vissza fele 2-fovel.

Szallast,etkezest biztositom.

Legy kedves,mas nem szamit!

Ha erdekel a Vezuv akkor gyere😊!

39. Makula
2019. márc. 15. 04:58

Szia!

Július 29-augusztus 3 között tervezek egy osztrák utazást a Mondsee körül, ill. szeptember elején egy olasz utat Jesoloba. Friss levegő, sok kaland és jó társaság vár. Van még 3 szabad hely van az autóban (egy pár vagy nő is jelentkezhet), költségmegosztás alapon.

Email: goldengatetom@gmail.com

2019. febr. 7. 12:27

Törökországi utazáshoz, 3-5 napra keresek hölgy útitársat. Még nem terveztem meg semmit pontosan, egy jófej 20-40 éves lányt keresek, akivel lehet bulizni, vásárolgatni, sétálni.

30 éves vagyok, diplomás, nyelveket beszélek. Nem mellesleg jófej;)

Márc. 15 hosszú hétvége körül mennék valamikor. SZállás lés repjegy sincs még, ezért rugalmas, olyan helyre megyünk amit együtt döntünk el. A hotelek sem drágák, de akár apartmanba is mehetnénk, akár többen is. Elég jók most az árak ott, lányoknak bevásárláshoz is. A szállodában minden ott van, amire szükség lehet, szórakozás-bevásárlás egy helyen, ha apartmanba vagy kisebb szállodába megyünk, akkor több költőpénzzel kell számolni.

Írjatok itt az oldalon és cserélünk kontaktot;)

2019. jan. 1. 23:45
Húsvéti utazáshoz keresek 30-50 év közötti hölgyet - felár és élménymegosztás miatt.Úti cél valamilyen nagyobb város külföldön kb.4-5 napos. 37 éves hölgy vagyok.
36. Makula
2018. máj. 14. 06:07
Nyitott Párt keresünk közös nyaralásra július végén vagy szeptember elején. Belföld vagy külföld is szóba jöhet. Budapesti, kedves női/férfi pár vagyunk. Élvezzük együtt a nyarat és a kalandokat! Email: abudapestt@gmail.com
35. Bazsy (válaszként erre: 25. - Bklara)
2017. jún. 30. 15:59
Szia kamion utazás nem érdekel ???
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook