Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Útitárs kereső fórum

Útitárs kereső (beszélgetős fórum)

1 2
nov. 15. 00:12

Sziasztok!:)

Szeretnèk elutazni ès egy kicsit kikapcsolódni.Sajnos az anyagi helyzetem nem a legjobb,így olyan fèrfi útitársat keresek aki tudnà àllni a költsègeket.:)

Rólam röviden.Szőke hosszú hajam van,kèk szemem,175 cm magas vagyok,kedvesnek tartom magamat:)

blondebeauty437@gmail.com

júl. 30. 07:42
Sziasztok. Imadok utazgatni, sok helyen jartam Európában. De mennék messzebb is. Imadom ausztriat, szloveniat, olaszorszagot, Boszniat. Tervben van egyiptom, Thaiföld is. Ezekhez keresek tarsat.
jún. 18. 05:37

#Egyiptom #Hurghada

Sziasztok!

Július 14-től 21-ig Egyiptomban leszek (Hurghada-Amwaj hotel)

Van valaki közületek aki esetleg ebben az időben szintén itt vagy a környéken fog tartózkodni?

Részt vehetnénk együtt közös programokon😊

41. Napoli104 (válaszként erre: 28. - Csodalámpa 66)
ápr. 23. 15:50

Szia!

Napolyba nincs kedved utazni?

ápr. 20. 21:27

Maj.2-tol 5-6-ig keresnek Napolyi utazashoz magam melle egy jofej,jol szitualt Holgyet 20-50 korosztalyban.

Autoert megyek trelerrel,lefele egyedul,vissza fele 2-fovel.

Szallast,etkezest biztositom.

Legy kedves,mas nem szamit!

Ha erdekel a Vezuv akkor gyere😊!

39. Makula
márc. 15. 04:58

Szia!

Július 29-augusztus 3 között tervezek egy osztrák utazást a Mondsee körül, ill. szeptember elején egy olasz utat Jesoloba. Friss levegő, sok kaland és jó társaság vár. Van még 3 szabad hely van az autóban (egy pár vagy nő is jelentkezhet), költségmegosztás alapon.

Email: goldengatetom@gmail.com

febr. 7. 12:27

Törökországi utazáshoz, 3-5 napra keresek hölgy útitársat. Még nem terveztem meg semmit pontosan, egy jófej 20-40 éves lányt keresek, akivel lehet bulizni, vásárolgatni, sétálni.

30 éves vagyok, diplomás, nyelveket beszélek. Nem mellesleg jófej;)

Márc. 15 hosszú hétvége körül mennék valamikor. SZállás lés repjegy sincs még, ezért rugalmas, olyan helyre megyünk amit együtt döntünk el. A hotelek sem drágák, de akár apartmanba is mehetnénk, akár többen is. Elég jók most az árak ott, lányoknak bevásárláshoz is. A szállodában minden ott van, amire szükség lehet, szórakozás-bevásárlás egy helyen, ha apartmanba vagy kisebb szállodába megyünk, akkor több költőpénzzel kell számolni.

Írjatok itt az oldalon és cserélünk kontaktot;)

jan. 1. 23:45
Húsvéti utazáshoz keresek 30-50 év közötti hölgyet - felár és élménymegosztás miatt.Úti cél valamilyen nagyobb város külföldön kb.4-5 napos. 37 éves hölgy vagyok.
36. Makula
2018. máj. 14. 06:07
Nyitott Párt keresünk közös nyaralásra július végén vagy szeptember elején. Belföld vagy külföld is szóba jöhet. Budapesti, kedves női/férfi pár vagyunk. Élvezzük együtt a nyarat és a kalandokat! Email: abudapestt@gmail.com
35. Bazsy (válaszként erre: 25. - Bklara)
2017. jún. 30. 15:59
Szia kamion utazás nem érdekel ???
34. Bazsy
2017. jún. 30. 15:56
Sziasztok ! Olasz-Magyar kamionozáshoz keresek 20-38 év közti utazni vágyó csajt ! Minden hétvége itthon ! Elsősorban a dunántúlról !!!
2017. jún. 24. 14:08

Sziasztok!

A jövőheti Volt fesztiválra keresek egy útitársat/kísérőt aki eljönne velem.

Mátészalkáról indulok 06.26.án és 07.02ig

a költségeket én állom.

Ha kedvet kaptál ,akkor írj rám.

32. Nelda
2017. jún. 11. 19:42

Sziasztok!

Tengerparti nyaraláshoz keresek női útitársat a 30-45 év közötti korosztályból. Júliusban vagy augusztusban szeretnék menni, és elsősorban Málta, Portugália, Spanyolország, vagy valamilyen egzotikus ország érdekelne. Köszönöm, ha írsz!

2017. máj. 2. 15:02

Sziasztok!

Budapesten élő 67 éves nő enyhén mozgáskorlátozott, Bottal járok, keresek hasonló korú és egészségi állapotu utitársat, esetleg utitársakat nyaraláshoz.email:kellerjudit49@freemail.hu

30. boygay
2017. ápr. 29. 21:00

Sziasztok!

Róma

Ryanair airplane

Június 21-24 ig

Valaki esetleg tart ezzel a járattal ?

2017. ápr. 4. 18:45

Útitársat keresek már lefixált Spanyolországi utazáshoz. Malaga, május 10-17. A repjegy névváltoztatásba kellene belefizetni.

A többit érdeklődés esetén.

2017. márc. 28. 12:19

Végre itt a tavasz és a jó idő!Szívesen kirándulnék a természetbe de sajnos nincs kivel.Nem gondoltam nagy túrára, inkább csak sétálgatnék. Pl: Gellért hegy, Városliget, Budai- vár. stb. Van kedve valakinek velem jönni?

55 éves elvált nő vagyok. Nem kapcsolatot keresek,csak barátokat egy közös kiruccanáshoz.

2016. okt. 21. 17:59

Gyere ki velem

egyiptomba

sharm el sheikre , Felmelegedni Néhány napra ...

Mivel hapsi vagyok , elsősorban hölgy utitársat keresnék.../mielőtt férreértodne, nem szexturát tervezek . :-)

Szoval ; voltam már egyiptomban kint soxor.

Ezért kezdő utazoknak is ajánlom magamat.

Az érvek h miért is jőjj velem ;-)

-Ahova megyünk , a varost és a kornyékét ugy ismerem mint a tenyerem .(maga a város is kb 50kilométer a partvonalon )

-Igy a néhány nap alatt anyit latsz tapasztalsz mint más egy hosszu kintlét alatt.

-Mindég igy most is , motort bérlek . Ezzel járjuk be a kornyéket kotetlenül.

-A KÖLTSÉGEID egy jó RÉSZÉT ÁTVÁLALOM.

Mivel h egyedul mennék is ki kellene fizetnem...igy állom kint a transzfer, a szállás ,a motorbérlés a benzin költségeit.

-ismerem kint az érintetlen turistak altal nem latogatott csodalatos ép koralszirtekkel teli és a mangrovés partszakaszokat./ezek sem fizetősek/

-van kinti magyar ismerősöm . Aki szivesen lát minket . (Kinti arabhoz ferjhezment holgy )

-és még sok egyéb. ..

Ami feltétel , legyünk szinpatikusak egymásnak .

Én barátságos , kedves , figyelmes .nem idegbajos ember vagyok .

Ha te is hasonlo mentalitásu vagy , akkor biztos jo utitársak lennénk.

Negyvenes normális hapsi vok csongrad megyéből.Irj ha felkeltettem érdeklődésedet !

Más egyiptomi célpont is szoba johet.ill valaszolok ,segitek szivesen ha van kerdesed...

2016. szept. 21. 22:05

Sziasztok!

Egy kis segítséget szeretnék kérni a szakdolgozatom sikeres elkészítéséhez, melyben az Airbnb, Uber és más közösségi megosztásra épülő vállalat megítélését vizsgálom. A kitöltés nagyjából 10 percet vesz igénybe, de nekem nagyon nagy segítséget jelent.

Köszönöm szépen előre is!

Itt a link: [link]

25. bklara
2016. júl. 31. 20:07
2017. februári sri lankai uthoz keresek vállalkozó utitársat. Középkoru, fitt világjáró (nő) vagyok. Hátizsákos utazáshoz keresek partnert a térség iránt érdeklődő nőt vagy férfit, angol nyelv ismerete nem hátrány. 14 nap, összktg. cca.400 eFt. (70)6023062
2016. ápr. 26. 13:49
Július közepén 5-6 napos külföldi utazáshoz, megbízható, intelligens 30 év feletti női utitársat keresek. Úti cél: Franciaország vagy Spanyolország, de megegyezés szerint más úti cél is lehetséges.
23. ghia86
2016. márc. 10. 15:12

Sziasztok!

Jövő héten megyek kocsival Varsóba, és ehhez keresek útitársat(30/F vagyok), rendszeresen járok Berlinbe is, tehát a vezetés nem probléma - de nem hátrány, ha más is tud :)

Egyelőre még rugalmas a dolog, de a szerda, azaz 03.16. mindenképpen benne kell, hogy legyen (pl. kedd-szerda-csütörtök)

Érdeklődni e-mailben lehet padam20@gmail.com

2016. jan. 2. 19:03
60as holgy keres utastarsat 2016 marciusra Athenba. Emailben varom az erdeklodoket. papp.szandra@freemail.hu
2015. aug. 13. 16:00

Sziasztok!

Külföldi utazáshoz keresek 30 éves korig kb. utitársat.

20. Nelda
2015. jún. 8. 12:04
Júliusi 7-10 napos tengerparti nyaraláshoz keresek intelligens, megbízható női útitársat a 30-as korosztályból. A következő országok valamelyikébe szeretnék utazni: Törökország, Spanyolország, Bulgária, Málta, Tunézia, de egyeztetés alapján más úticél is szóba jöhet. Én 34 éves budapesti nő vagyok. Ha valakinek lenne kedve nyaralni, akkor várom a válaszát!
19. Ákos1213 (válaszként erre: 16. - Brigittaa88)
2015. ápr. 13. 19:27
Szia! Egyiptomba Hurghadába mennénk Lilly Land-be mindennel együtt 120.000 ft-ért. 3-an vagyunk és szeretnénk még valakit a szoba felár miatt. Április 19 ( vasárnap ) indulnánk 14:45-kor Budapestről. Ha megfelel vagy bármi kérdésed van írj!
2015. ápr. 4. 10:08

Ötletet várnék. New York - Chicago - Los Angeles útra mennék, de kéne egy agolul tudó utitárs. 62 éves fiatalos férfi vagyok. 2015 Aug. közepétől kb. 5-6 hét kocsival. Keresek valakit, akinek beszállnék a költségeibe valamennyivel, és eljönne velem. Ez jutott eszembe, hátha tud valaki segíteni!

Fábián Attila E-mail: fabiana9@t-online.hu

17. Lionel (válaszként erre: 16. - Brigittaa88)
2015. márc. 30. 21:28

Szia.

En 33 eves srac vagyok es Torokorszagba szeretnek menni. Az nem erdekelne?

2015. márc. 17. 06:54

Sziasztok !

Útitársat keresek mennék Tunéziába, Egyiptomba stb..:)

26 éves lány

2014. okt. 10. 19:22
66 éves,nő ismerősöm keres női útitársat nyaraláshoz,elsősorban Jordánia az úticél,de szóba jöhet Olaszország is,illetve magyar wellnes helyek,valamint szeretné a karácsonyt szilvesztert is valakivel együtt eltölteni egy szép helyen.Ha van ilyen ismerősötök,aki szintén egyedülálló és barátnőre vágyik akivel nyaralna,nálam a telefonszám megkapható.Sajnos nincs internetje.Köszi:Anita
1 2

További ajánlott fórumok:

Minden jog fenntartva © 2005-2019, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Facebook