Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Utazó társat, lakótársat keresek londoni kiköltözéshez!!! fórum

Utazó társat, lakótársat keresek londoni kiköltözéshez!!! (beszélgetős fórum)


7. moonlight13 (válaszként erre: 6. - DrizzyRenáta)
2016. aug. 10. 21:21
Helyes! :)
2016. aug. 10. 14:58
Egyenlőre maradok itthon nyelvet tanulni! :)
5. moonlight13 (válaszként erre: 3. - DrizzyRenáta)
2016. aug. 3. 22:10
Az alapfok kevés, akikről én beszéltem jól beszéltek angolul.
4. moonlight13 (válaszként erre: 3. - DrizzyRenáta)
2016. aug. 3. 22:07
Nem, nem. Azért kérdezem, mert egy ismerősöm most jött vissza. Nem nagyon beszélte a nyelvet, nem is talált munkát. Aki kint maradt és jól beszélt angolul, az is mind megszenvedett.
3. DrizzyRenáta (válaszként erre: 2. - Moonlight13)
2016. aug. 3. 14:17

Alapfokon talán, de most egy olyan munkaközvetítővel mennék ki, aki felkészít annyira angolból, hogy valamennyire megértessem magam. Itthon felmérik a tudásom és csak akkor mehetek ki általuk dolgozni, ha már érzem, hogy jobban megy és ők is látják.

Először pedig olyan munkát adnak, ahova minimális nyelvtudás szükséges. Majd kint belerázódom! :)

Téged is érdekelne a dolog?

2. moonlight13 (válaszként erre: 1. - DrizzyRenáta)
2016. aug. 2. 22:27
Jól beszéled a nyelvet?
2016. aug. 2. 12:05

Bárki, aki mostanában szeretne Londonban új életet kezdeni, dolgozni, lakni, nyelvet tanulni kérem írjon rám.

Én nagyon szeretnék menni, de egyedül nem merek, úgy gondolom egy társsal könyebb lenne vagy legalább is nem éreznénk olyan egyedül magunk a nagyvilágban. Továbbá, ha először ketten bérelnénk egy szobát költség hatékonyabb is.

Előre is köszönöm, ha jelentkezel.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook