Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Utálom/idegesít páromban az, hogy ….. fórum

Utálom/idegesít páromban az, hogy ….. (beszélgetős fórum)


1 2
2023. aug. 14. 08:44
Azt tudnod kell, hogy amikor megszületik az első gyerek, az ilyen pasi viselkedése átmegy sokkal rosszabba. Nem lesz veled, nem fog segíteni, de veled fog ordítani, ha sír a gyerek, hogy hallgattasd el. Még jobban el fogsz szeparálódni a külvilágtól. Végül ott leszel, hogy továbbra sincs kihez szólni, rengeteg házimunka szakadt rád, de azért fohászkodsz, hogy minél később érjen haza a párod, mert amíg nincs otthon, addig legalább veszekedés sincs.
40. Charlize (válaszként erre: 22. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 13. 10:36

Ment magától. De nekem kellett volna elküldenem jóval korábban. Sok évvel korábban.

Elmentek az értékes éveim arra, hogy a változást vártam.

39. Channa* (válaszként erre: 37. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 12. 20:45

Értem én, hogy bizonyos szempontból jó, de más miatt meg nem jó. Ezt kell mérlegelni.

Azt is értem, hogy úgy nem akarsz új helyen kezdeni, hogy tápénzre kelljen menned, De pályázgatni kellene, mert nem fog egyik napról a másikra lenni egy olyan munka, ami megfelelne.


Ha bejön valami, akkor mondhatod, hogy x időpontban tudok kezdeni.


Amit keresel, az nem túl jó. Persze, sokan élnek ennyiből vagy kevesebből is, de te fiatal vagy még és szerintem is lépned kellene ettől a pasitól, de ennyiből, nem biztos, hogy sikerülne...

38. Sirga (válaszként erre: 32. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 12. 18:05

Egyrészt értelek.

Másrészt azt javaslom, képzeld el Magad pl. 10 év múlva! 40 évesen, ezzel a pasival, akit nem érdekel, mit gondolsz, mit érzel. Akkor már lehet, hogy tényleg késő lesz váltani (ha a gyermekvállalási terveidet veszem alapul). Nem fogod bánni, hogy 30 évesen nem léptél?

Mielőbbi gyógyulást és jó döntést, szép folytatást kívánok! :)

37. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 33. - Channa*)
2023. aug. 12. 17:17

Annyit dolgozom amennyit tudok vagy amennyit kell, én osztom be az időm ami tök jó. Igaz nem keresek fél milliót, de 190-200megvan havi szinten nettóba.

Abban mi nem érthető,hogy ha műteni kell akkor egy új munkahelyről simán elzavarnak ha rögtön azzal kezdek,hogy szabi vagy táppénz??

Akkor nyílván csinálom tovább ezt, és amíg lábadozok itthon,tudok is dolgozni.

36. temmp (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 12. 15:28

Persze, hogy erdekli, ha veletlenul jol mered erezni magad.

Az ilyen - mar ne haragudj - gyokerek, rosszul viselik, ha a cseled elkezd kitolatni a konyhabol es kinyilna a vilagra.

35. c4da557d31 (válaszként erre: 24. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 12. 15:25

Azért attól még messze vagy...

Szerintem az állás keresés lenne a legfontosabb. Aztán majd meglatod, hogy tovább, hiszen az onerzeted is más lesz.

34. fincsi5 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 12. 15:11

Nem szoktam ilyet tanácsolni, de én lelépnék.


Mi 43 éve vagyunk együtt, de ma is egy Omega számnak a szövegét hallgattattam meg vele, és "verselemzést" végeztünk.

Meg is fulladtam volna, ha ennek a két számnak néhány sorát magamban kellett volna tartanom!

33. Channa* (válaszként erre: 11. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 12. 14:56

Tudom, hogy most undok leszek, de kérdeznék...

1 éve építettek le és eddig nem kerestél másik állást? El vagy ezzel a napi néhány órás otthonról végezhető adminisztrációval? Gondolom, a fizetésed is elég kevés.


Most akkor a párod tart el? És bár szeretnél másik munkahelyet, de van eü gondod és ezért inkább most nem akarsz?


Nem értem. Persze, panaszkodj, de ha belepunnyadsz ebbe, akkor mást sem fogsz tudni csinálni...

2023. aug. 12. 13:40
Lehet itt “leszólni” hogy 30 évesen miért gondolom így stb meg,hogy előttem az èlet meg lesz más, de sajnos én az a fajta nő vagyok,akit valahogy a pasik nem látnak meg. Én sem nyomulok a pasikra 20-23éves komban mikor eljártam bulizni akkor sem “mentem rá” a pasikra. Nekem ez kimaradt az életemből.
2023. aug. 12. 13:01
Gyorsan lépj tovább, sajnos ez a kapcsolat nem működik. Évek gyorsan telnek, repülnek, gondolom nem így akarod leélni....
30. globus (válaszként erre: 24. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 12. 12:57
30 évesen öreg? Legszebb kor még most kezdődik!
29. andi6020 (válaszként erre: 24. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 12. 12:33
Ha most nem lépsz, tényleg beleragadsz ebbe a szar kapcsolatba. De te tudod...
28. Epresturmix (válaszként erre: 27. - Timycat)
2023. aug. 12. 12:29
Hányan vannak így….😩
27. timycat (válaszként erre: 24. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 12. 12:04

Ez egy jó hozzáállás, inkább a tuti carba gyereket vállalni, mint hinni abban hogy lehet ennél sokkal jobb. Mindezt 30 évesen 🤦‍♀️


Hova tűnt a nőkből az önbecsülés?

26. Epresturmix (válaszként erre: 24. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 12. 11:56
Anyám 46 evesen kezdett új életet. Te meg jössz a 30 éveddel?🤓
25. Epresturmix (válaszként erre: 24. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 12. 11:54

30 évesen öreg vagy találni valakit? 😳

Ilyen hapsi mellett inkább maradnék egyedül és maradtam is, addig ameddig nem találtam olyat aki nekem megfelelő. 33 évesen költöztem el az ország másik végébe, egy akkor idegen, nálam fiatalabbhoz. Azóta is itt vagyok. :)

24. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 19. - Andi6020)
2023. aug. 12. 11:40

Sokszor gondolkodtam már a szakításon. Volt már,hogy összecuccoltam,hogy lelépek persze akkor meg sír meg elhúzza előttem a mézesmadzagot, hogy milyen jó lesz minden stb..

Meg lehet gàz,de én 30évesen már úgy érzem öreg vagyok, most a ha szétmegyünk ki tudja mikor találok valakit? Aztán lehet az a pasi sem lesz az igazi, majd telnek az évek aztán mire észbe kapok 50éves leszek pár ès gyerekek nélkül.

23. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 17. - Image13)
2023. aug. 12. 11:26

Szerintem a felesèged belefáradt vagy befásult a házasságba,már nem látja meg a jót csak a rosszat.😞 ha nincs rossz akkor is azt keresi vagy generàlja.

Ismerős ez nekem is,majd szépen egy idő után megtanulod,hogy számolj el 10ig (vagy tovàbb) és gondold végig,hogy biztos megakarod e vele osztani a gondolatod/véleményed.

Én is így teszek nagyon sokszor.mielőtt megszólalnék vègig gondolom, a mondanivalóm és rájövök,hogy nem fogja érdekelni ezért inkább magamban tartom…

22. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 14. - Charlize)
2023. aug. 12. 11:19
Azóta màr elzavartad??
21. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 13. - Charlize)
2023. aug. 12. 11:17
Lehet☹️
20. Sirga (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 12. 09:58
Az én párom is csak a legritkább esetben mond valamit a munkanapjáról, de minden hülyeségemet meghallgatja. Sosem mondott még olyat - úristen, remélem, nem is fog! -, hogy ez őt nem érdekli ... Ez nagyon bántó. Azt hiszem, alapjaiban gondolkodnék el a kapcsolatunkon.
19. andi6020 (válaszként erre: 11. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 12. 09:37
Jesszus. 30 év után sem maradnék ilyennel, nem három után 30 évesen. Semmi életösztönöd nincs?
18. Charlize (válaszként erre: 17. - Image13)
2023. aug. 11. 23:27

Depressziós lehet. Vagy fásult, kiégett.

Ez egészen más sztori, mint amit FI leírt. Az ő párja szimplán egy tuskó. A feleséged szerintem más miatt ilyen. Anyám ugyanilyen apámmal, csak ők már 70-esek.

2023. aug. 11. 23:14

Sziasztok!Régóta gondolkodtam,egy hasonló fórumon,de ez teljesen megfelel nekem is.Én ellen példája vagyok az eddig általatok leírtaknak.23 éve vagyunk házasok. Két gyönyörű gyermekünk van.

Nálunk én vagyok aki probál kommunikálni a társával,de sajnos évek óta nem jutunk élöbbre.

Bármilyen témát felhozok,abból a feleségem tuti,hogy valami negatív véleményt alakít.

Pld. szeretném megosztani feleségemmel, hogy a szomszédaink milyen szép teraszt építettek,erre Ő. Nekik van miből, igazán csináltathatnánk új kerítést,mert a másik szomszéd nem rég csináltatott új kerítést,de ha már itt tartunk lassan a kocsit is le kellene cserélnünk,egy nagyobbra,mert már mindenki új autót vett az utcában, csak mi nem.de téged ez nem érdekel,met igénytelen vagy mint a teve!

Egy ember vett egy használt kisteher autót az utcánkban,mert maszek építkezési vállalkozó,és ő szállítja a melósait dolgozni,viszon egy huszon valahány éves autója volt,most lecserélte egy 7 évesre.szomszéd kerítése már bedölt,és ezért kellett megcsináltatnia,mellesleg a mi kerítésünkkel semmi baj nincs,csak festeni kellene már.

Soha nem voltam igénytelen,különben hozzám se jött volna.Mai napig minimum masfél órával elöbb kel fel,mielött munkába indulna,mert sminkeli magát.Flre értés ne essék, én örülök neki,mert csinos,de a gondolkodása és a kommunikációja borzalmas.Nem ilyen volt,sajnos a barátnői hatására lett ilyen a gondolkodása.Erőszakos, és agresszív lesz ha nem az történik amit szeretne,és általában bizony nem az történik, igy mindig veszekszik velem.Néha ha jó kedve van, akkor viszont nagyon kedves, de pillanatok alatt átvált boszorkány üzemmódba, ha valami nem tetsző dolog történik körülötte.Pld gyerekek eltörnek egy poharat,vagy lemorzsáznak a földre.Nem tudom hogy jutottunk idáig, és hogy lehetne helyes mederbe terelni a dolgokat.

16. Charlize (válaszként erre: 15. - 820e00bff1)
2023. aug. 11. 23:09
Na, legalább nekem már nem kell leírni. Szívemből szóltál!
15. 820e00bff1 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 11. 22:56
Bunkó f@sz a párod .
14. Charlize (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 11. 22:53

A volt férjem hazajött munkából. Felhívta az ikertesóját, az anyját. Telefonált vagy 2 órát. Elmesélte nekik egyenként sutyorogva a napját és minden egyebet. (Én nem értettem soha, kicsit rosszul hallok.)

Mikor megkérdeztem, mi történt vele aznap, a válasz: semmi.


Annyira, de annyira el kellett volna zararnom a francba már akkor!!!!!!!!!

13. Charlize (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 11. 22:48
Inkább csak ragaszkodsz hozzá.
12. Bichi (válaszként erre: 11. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 11. 22:45
Ilyen fiatalon megalkudni egy ilyen emberrel, fel sem foghatom....
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook