Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Utálom/idegesít páromban az, hogy ….. fórum

Utálom/idegesít páromban az, hogy ….. (beszélgetős fórum)


1 2
11. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 10. - Bichi)
2023. aug. 11. 22:36

3 éve vagyunk együtt 30 évesek vagyunk mindketten.

Szeretnék elmenni dolgozni,olyan helyre ahova be is kell járni, de sajnos van egy kisebb egészségügyi gondom,aminek lehet műtét lesz a vége. Kedden megyek vele orvoshoz gondolom kb 2 hét mire meglesz az eredmény,hogy hogyan tovább.addig meg ugye nem szívesen mennék máshova dolgozni,rögtön próbaidő alatt táppénzre menni nem túl jó ötlet.

10. Bichi (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 11. 22:19
Nem tudjuk, hány éves vagy, és mióta vagytok együtt, de három lehetőséged van, az egyik, hogy különválnak az útjaitok, a másik, hogy keresel egy olyan állást, ahol legalább emberek között vagy, a harmadi, hogy keresel valami társaságot/hobbit. Mondjuk mivel gyerek sem köt titeket össze, és hát a szeretet sem, ebből az első a legoptimálisabb... Ja, vagy szerezhetsz egy macskát, és lehet a flúgos nő, aki csak a macskájával beszélget...
9. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 6. - Andi6020)
2023. aug. 11. 22:04

Ez jó kérdés.

Szeretem az a baj..,nem ilyenkor mikor egy bunkó f.sz..hanem amikor nagy ritkán normális és kedves(mostanában egyre kevesebbszer van ilyen)

8. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Bichi)
2023. aug. 11. 22:02

Irigyellek.

Sajnos Ő nagyon hangulatember. Ha bal lábbal kel fel akkor garantált,hogy nekem is meg körülötte mindenkinek sz.r napja lesz.

Annyira nincs kivel beszélgetnem nap közben,hogy a növényeimtől szoktam kérdezni mikor reggel kimegyek hozzájuk,hogy “sziasztok.hogy vagytok? Nőjetek nekem szép nagyra” stb

Nèha úgy érzem megbolondulok,de jelenleg a kert és a szobanövényeim azok amiben örömömet lelem

7. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Amaunet)
2023. aug. 11. 21:56

Júni elején voltunk külföldön nyaralni.azóta semmi közös programunk nem volt.

Egy nagyon jó barátnőm van(vagy inkább csak volt) előző munkahelyemről. Sokàig találkozgattunk is miután eljöttem onnan meg beszélgettünk messengeren,de legutóbb mikor írtam neki 2 hétig nem olvasta el az üzenetem viszont azt làttam,hogy facera meg posztolgat. Visszavontam az üzenetet mert már tárgytalan volt azt visszavonás után 2 napra megnyitotta de semmit nem írt,hogy “basszus nem láttam,mit írtál..?”

Szóval szerintem nem tart rám igényt vagy nem tudom mi baja lehet most..

6. andi6020 (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 11. 21:56
Miért élsz egy ilyen bunkóval?
5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Tien)
2023. aug. 11. 21:52

A kèt véglet akkor.

Mondjuk én szeretném ha nem csak meghallgatna (de ugye ez sincs meg) hanem beszélne is velem, bármit. De mikor megkérdezem mikor hazajön melóból,hogy “milyen napod volt?” Letudja annyival,hogy “elment egynek” nem meséli el,hogy mit evett,mit csinált a munkahelyen, hogy haladtak, elfáradt e stb.

Nem azért mert ezek nem nagy beszèlgetès témák,de szerintem alap,hogy elmondod párodnak pár mondatban,hogy mi a helyzet.

4. Bichi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 11. 21:37
Fenének sem kéne egy ilyen pasi, akinek csak arra kellek, hogy mossak/főzzek rá. Szerintem egy picit sem vagy fontos neki, ha ez mindennapi probléma. Mert egyszer-egyszer előfordulhat, hogy mufurcabb az ember, de rendszeresen ez nagyon nem OK. 30 éve vagyok együtt a férjemmel, még sosem fordul elő, hogy nem hallgatott meg, vagy ne ülhetnék oda mellé beszélgetni, még akkor is, ha éppen más dolga lenne...
3. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 11. 21:35
Közös programokat kell/kéne csinálni. Vagy barátnőkkel, ha ő nem hallgat meg, nem kapható rá.
2. tien (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 11. 21:30

Adjam kölcsön az enyémet?

Le sem lehet lőni, kinyitja a szemét és nyomja.

Cikkeket olvas fel ,azt nyomban meg kell beszélni stb..🙂

Nem panaszkodom ,mert szeretem nagyon,de néha szükségem lenne egy kis csendre..

2023. aug. 11. 21:16

Sziasztok!😁

Panaszkodós fórumnak nyitom, ha idegesít,zavar valami a párodban,de nem tudod kivel kibeszélni (a pároddal sem..mert süket fülekre találsz) akkor itt leírhatod,panaszkodhatsz.

Kezdem is..


Párom nem hallgat meg. Sajnos lassan 1 éve munkahelyet kellett váltanom leépítés miatt és online adminisztrációs munkàt végzek itthon, nem sokat fizet de itthon tudok főzni,mosni,takarítani.a hátránya az,hogy egész nap egyedül vagyok itthon.gyerek nincs,se kutya,se macska.így ha nem beszélek anyummal meg tesómmal messengeren akkor kb senkivel sem,heti 1x azért haza megyek anyához akkor legalább történik velem valami.De reggel (6-7óra)ahogy elmegy párom dolgozni addig amíg haza nem ér(ez változó 14-16 körül) addig teljesen magànyos vagyok nincs kihez szólnom. Majd mikor hazajön nem akarom zavarni, csak annyit szoktam kérdezni, hogy “milyen napod volt?”

Majd ha végre kényelmesen hazaér megvan a rutin kaja,wc,számítógép…csak utána próbálok vele beszélni, ami nekem a nap “fénypontja” hisz végre tudok beszélni, de nem érdekli.

Tényleg nem tudok sok mindent mesélni neki,de azt a 3mondatot meghallgathatná,de még csak azt sem..,letudja annyival,hogy: “szivem ez engem nem érdekel”


Pl ma is ez volt. Olvastam neten egy cikket elszerettem volna neki mesélni,hogy milyen érdekes, de rámszólt,hogy nem érdekli.

De ha meg nyomkodom a telefonom és mosolygok mert épp valami vicces képet vagy videót láttam rögtön azzal jön,hogy “kivel beszélgetsz,hogy ennyire mosolyogsz..?”

Ez bezzeg érdekli?


Ez az én nagy bánatom mára☹️

Jól esett kiírni magamból.😭

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook