Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Utálom, hogy egyesek minden fórumot széttrolkodnak! fórum

Utálom, hogy egyesek minden fórumot széttrolkodnak! (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

1 2
12. Főnix3 (válaszként erre: 11. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 1. 12:25

Így is megy! Ha elfogynak az észérvek, akkor felüti a fejét a személyeskedés. Ilyen ez.

Viszont névtelenül bátrabbak az emberek,hiányzik a gerinc.

11. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 9. - Főnix3)
2023. júl. 1. 12:20
"Ha sokan mernék vállalni a nevüket, akkor kevesebb trollkodás is lenne." - persze, akkor meg menne a személyeskedás.
10. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 5. - Gumicukor√)
2023. júl. 1. 12:20
Nem gondolod, hogy okkal?
2023. júl. 1. 11:22

Trollkodás mikor valaki elvicceli.Kicsit kioltja a fórum indítót. Olykor a tükör nem tetszik az Fi-nek.

Én sokszor elviccelem, de nem azért, hogy megsértsek bárkit,még ha néha sikerül is.

Sokszor nehéz eldönteni, hogy valaki tényleg életképtelen, vagy csak provokálja az embereket.Hogy csak egy szórakozik, vagy egy újabb hasonszőrű. Én továbbra is beszólogatok, ha úgy ítélem meg a helyzet komolytalanságát.

Ha sokan mernék vállalni a nevüket, akkor kevesebb trollkodás is lenne.

Addig, amíg egy játékot sem tudnak megnyitni névvel, addig a gyanú ott van, hogy az indítónak tisztességtelen gondolatai vannak a fórumtársaival! Ékes példa erre, az a kis rövid verses név nélküli betyár, aki azóta is magát szórakoztatja. :)

8. Gumicukor√ (válaszként erre: 7. - Dfc04c70e4)
2023. júl. 1. 10:55
Pontosan mit is jelent az, hogy: TROLL? Hogyan kell ezt értelmezni?
7. dfc04c70e4 (válaszként erre: 5. - Gumicukor√)
2023. júl. 1. 10:40

Amíg ez a lehetőség adott, addig élni is fognak vele.

A vallomások pedig eleve névtelenül íródnak. Sokan vissza is élnek vele, és ezekből a vallomásokból születnek időnként a nagy kamuzások.

Pedig hiába anonim vallomás, a vallomástevő hozzászólásokra reagálva felvállalhatja a nickjét. Csak ez ritka, mint mackósajtban a brummogás. Aki eleve trollként indít, soha nem fog színt vallani.

6. dfc04c70e4 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 1. 10:35
Van ám olyan is bőven, amikor maga a fórumnyitó trollkodik. Az ilyen ember meg ne csodálkozzon azon, ha nem úgy pörög a fórum, ahogy elképzelte.
2023. júl. 1. 10:06
Én meg azt utálom, hogy alig van valaki, aki felvállalja NICK-nevét, amikor fórumit nyit!
2023. júl. 1. 10:06
Bár lenne sok fórumhoz véleményem,de éppen ezért nem szólok hozzá.
2023. júl. 1. 09:56
Egyetértek.
2023. júl. 1. 09:02
Én is.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook