Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Utálom a tesóm barátnőjét fórum

Utálom a tesóm barátnőjét (beszélgetős fórum)


1 2 3
2014. jan. 26. 14:38
Rendeződött a dolog?
2010. nov. 13. 16:52
Én is, de ez van.
72. a14deb9047 (válaszként erre: 71. - Erzsike26)
2010. nov. 13. 16:47
Szorítok és várom a beszámolót!! Legyetek erősek!!
2010. nov. 12. 22:26

Sziasztok.

Igazad van Zsóka, más családok ennyi pénzből próbálnak meg megélni. Annyi a változás, hogy öcsémnek döntenie kell vagy a csaj vagy a család. Mehet és mutassák meg hogy tudnak megélni , ha akkora(???)a szerelem akkor nosza rajta lehet együttélni, nem a családot nyulni lefele pénzzel. De arra ne számitsanak , hogy mi bármibe is támogatjuk, vagy segitjük őket. Majd kiváncsi leszek, öcsikém mikor fogja megunni!!! Egyenlőre ennyi. Köszike a hozzászólásokat. Majd még irok, de most rohanok aludni mert jön a hosszú hetem mikor reggel 5től estig dolgozom. Sziasztok jó éjt mindenkinek!!:)

2010. nov. 10. 16:43

Amíg így álltok hozzá a dologhoz, addig ki lesztek használva... És ne csodálkozzatok, ha legközelebb már százezrekről lesz szó..., amennyiben hagyjátok, hogy egy kis rbc átvág, kihasznál benneteket. Ti vagytok a hibásak, mert hagyjátok, az orrotoknál vezet meg benneteket.

És még tanultatok belőle. Az az összeg, amit az öcséd kap, nem egyedül, hanem családok!! élnek (??) meg!

2010. nov. 9. 21:14

Már a fórum címe sem értelmezhető számomra az alapján, ami alább olvasható!(miért őt kell utálni???)

Ebben az esetben (már ami leszűrhető a zaklatott leírásból) a barátnő az, aki legkevésbé utálatra méltó!


....nem értem....!!!

68. 06718ca650 (válaszként erre: 67. - 06718ca650)
2010. nov. 9. 20:53
jajj, visszaolvastam. értem. de nem kap rosszul a bátyád, tartsa fenn már magát, no. nagyfiú.
67. 06718ca650 (válaszként erre: 66. - Erzsike26)
2010. nov. 9. 20:51
de miért te, miért nem anyu, apu, ha annyira fényezik? na mindegy sosem fogom megérteni...
2010. nov. 9. 20:29
Igen kifizettem. Tudom, hogy az öcsém is hibás. Én egy szóval se mondtam, hogy nem. Igazatok van hogy az öcsém kihasznál. Sajnos ezt el kell ismernem. Sajnos az is igaz hogy el lett rontva a nevelése. Öcsém mindig is megkapta amit kért. Ő a legkisebb és fiu, még 2 nővérem van. A szüleink kedvence a tesóm. Én meg tényleg azzal vagyok elfoglalva hogy helyrehozzam azt amit öcsém , illetve amit én elrontok.
65. 06718ca650 (válaszként erre: 61. - Erzsike26)
2010. nov. 9. 20:07
kifizetted? gratulálok. így továbbra is kihasznál majd titeket a drága tesód, szerintem.
2010. nov. 9. 20:01
Ne neheztelj meg rám, ha azt mondom, hogy Ti vagytok a hibásak (jórészt), ... régebben el lett "rontva" és itt most nagyon finom vagyok ... a fiatalember "nevelése", ami történik veletek, az csak a jéghegy csúcsa... mindez már csak következmény...
63. 625b4da9ec (válaszként erre: 61. - Erzsike26)
2010. nov. 9. 19:52

Már ne haragudj, de biztos vagy abban, hogy a csaj a hibás?

Az öcséd egy balf@sz, hagyja magát kihasználni, Te meg asszisztálsz hozzá, és minden energiádat leköti, hogy intenzíven utáld a kiscsajt, mert ez sokkal kényelmesebb, mint rájönni arra, hogy az öcséd a hunyó!

62. erzsike26 (válaszként erre: 60. - 625b4da9ec)
2010. nov. 9. 19:43
Nem tudják, apukámék már nyugdijasok, de dolgoznak, mert még nincs egészen befejezve a lakás ahol laknak.Nekünk nem nagyon tudnak segiteni már. Nekem 100 ezer a fizum , öcsém hetente kap 35 ezret. Van 2 kocsitörlesztés, 1 jelzáloghitel és mellé még a többi csekk. Amit sajna képtelenség időbe rendesen kifizetni. Hálistennek minden hitel svájci frank alapon van ugyhogy nem kell mondanom hogy a duplája majdnem minden törlesztés mint mikor felvettük. Már mondtam nekik, hogy én is olyan leszek mint az öcsém belesz.... mindenbe és akkor majd meglátjuk mi lesz.
61. erzsike26 (válaszként erre: 59. - 625b4da9ec)
2010. nov. 9. 19:38
Mit nem értesz? Az öcsém együttélt ezzel a csajjal. Vett egy előfizetéses telefont amit a csaj használt! de az öcsém megmondta neki hogy fizesse a szálát, na a csaj nem fizetett. Anyukámék tavasszal fizettek már egy nagyobb összegű telefonszámlát akkor kikapcsolták a telefont. De mivel ki lett fizetve visszakapcsolták. A kiscsaj ujra telefonálgatott, az öcsémnek abba hagyta a kamionozást , nem volt pénz. A telefon szolgáltató kiadta a végrehajtónak behajtásra a számlát, amit öcsém kapott meg mivel az előfizetés az ő nevén van, vagyis volt. Na én meg nem tudtam olna végignézni, hogy az öcsémnek elvegyék azt az egy dolgot ami a nevén van , egy telek. Ezért mikor apukámék küldtek 100 ezer forintot akkor döntenem kellett mit fizetek ki. Na én a telefonszámla mellett döntöttem. Amit azóta ugy megbántam hogy elmondani sem lehet. A kiscsaj 20 éves nem dolgozik jó ha a 8 általános megvan, játékgép illetve számitógép függ!! Melyik része ködös még??? Ja nekem azért kel felvennem a kölcsönt mert amit a 100ezerből kellett volna befizetnem azt ugye nem tudtam ez 2 kocsirészlet lett volna. Az öcsém a lakásrezsibe is csak nagy veszekedések árán ad pénzt nem hogy egyösszegbe 94ezer forintot kifizessen.
60. 625b4da9ec (válaszként erre: 56. - Erzsike26)
2010. nov. 9. 19:33
Ha a szüleid hagyják, hogy az öcséd ne fizessen semmit, csak te, akkor fizessék a rezsit helyetted is!!
59. 625b4da9ec (válaszként erre: 58. - Erzsike26)
2010. nov. 9. 19:30

Nyomon követem a fórumot amióta létezik.

Van néhány dolog, ami nem világos számomra, sőt az egész sztori kissé ködös.

Nem értem, miért a kiscsaj a hibás mindenben?

Az öcséd nem fizeti a ráeső részt, nem?

Miért kell neked kölcsönt felvenni?

2010. nov. 9. 19:23
De mégis mit csináljunk???? A szüleim nem fogják az egyszem kicsi fiucskájukat kivágni!!!! Ezzel a csajjal kéne valamit csinálni hogy egy életre elmenjen a kedve nem csak az öcsémtől hanem mindentől!!!
2010. nov. 9. 19:21
Amíg hagyjátok magatokat palira venni, kihasználni, addig meg is fogja tenni. Vagy összefogtok és kivágjátok, vagy egymás ellen fordultok és nem változik semmi. A harmadik meg röhög a markába... Itt csak a radikális megoldás jöhet szóba.
2010. nov. 9. 19:14
Ez lehetne a megoldás, de addig mig szüleim nem egyeznek ebbe bele addig én nem tehetek semmit!!!! Sőt azt mondják ne kérdezgessem őt, hagyjam had éljen aba a tudatba hogy elfelejtettük a dolgot! Csak baromi nehéz ugy hogy közbe az ideg esz meg mert nem tudom időbe rendezni a csekkeket!
55. katus3
2010. nov. 9. 19:06
Tényleg legközelebb ha elmegy a csajhoz, egy zárcsere,neki meg egy hívás,hogy nyugodtan maradhat ott...
2010. nov. 9. 19:02

Semmi változás az ügyben! Ha csak az nem hogy nekem kell felvenni hitelt hogy a csekkeinket kifizessük mert a csaj még mindig nem dolgozik. És az a leg szomorúbb , hogy eszébe sincsen elmenni melózni. Komolyan én ugy meg tudnám dolgoztatni, hogy azt se tudná fiu vagy lány-e. Az öcsém ugyanugy jár hozzá, hiába mondom neki , hogy kiröhög. Csinál egy ekkora tartozást és az én hülye öcsém még mindig nem képes kidobni!!!!!!

Teljesen kész vagyok, de nem csak én az egész család, már egymást marjuk a szüleimmel is, mert nem jutonk közös nevezőre hogy mit is kéne csinálni. Nekem lenne ötletem de a következményei már kicsit huzósak lennének de lehet az marad a végső megoldás.

2010. nov. 9. 18:55

Sziasztok!

Én mostmár egyre jobba kezdek begolyózni!!:( Állnak halomba a csekkeim és nem tudok semmi jó ötletet hogy ebből a picsából kiverjem azt a pénzt!!! Valami jó frappáns ötlet kéne!!!

52. erzsike26 (válaszként erre: 51. - Annamarya77)
2010. okt. 31. 19:29
hihi milyen igazad van. Hát tudod én nem szeretném megismerni nekem ennyi elég volt belőle. Öcsém meg maga választotta ugyhogy ismerje csak meg. De nem veszi észre!!!!
2010. okt. 31. 18:26
Zár csere amíg nem fizeti ki a pénzt, mehet a csajhoz lehet vele egész nap, akkor talán megismeri jobban.
2010. okt. 31. 18:24
A testvéred nagyfiú már,ez az ő problémája,és elég nagy hiba ha a szüleid fizetnek az ő hülyeségükért.
2010. okt. 31. 17:46
okéka köszike
2010. okt. 31. 17:30

Akkor mostantól süket vagy, néma és vak!!

Írjál, mire jutottál!

2010. okt. 31. 17:26
Na ez az. Kipróbáljuk. Lehet ezzel sem érünk el semmit. De talán észreveszi, hogy nagyon nem érdekel bennünket a dolog. Majd meglátjuk!!
46. a14deb9047 (válaszként erre: 45. - Erzsike26)
2010. okt. 31. 17:18

Éppen ez jutott az eszembe. Ha eddig minden szó falra hányt borsó volt, akkor jöhet a másik véglet. A hallgatás, a nem tudok semmiről...

Amolyan néma büntetés-tüntetés. Had süljön-főjön a saját levében.

45. erzsike26 (válaszként erre: 44. - A14deb9047)
2010. okt. 31. 17:12
Ez a neveléses dolog nagyon is igaz sajnos! Majd most kénytelen lesz saját lábára állni. Eldöntöttem nem hozom fel a témát, higgye csak azt hogy elfelejtettem. Aztán majd essen nagyot pofára. Igazából én a csajt fogom valahogy megleckéztetni csak még nem tudom hogyan. De töröm a kis fejemet rajta:)
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook