Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Utálom a tesóm barátnőjét fórum

Utálom a tesóm barátnőjét (beszélgetős fórum)


1 2 3
14. anikko (válaszként erre: 13. - Erzsike26)
2010. okt. 31. 15:59
én tuti az orra alá dörgölném h kifizetted a számlát és perkálhat
2010. okt. 31. 15:57
A csaj nem lakik velünk. Csak öcsém. Öcsém most elkezdett dolgozni éjszakás állandóan ahogy hazaér már rohan is a csajhoz. Nem tudom mi lenne a megoldás. Mondtam apukáméknak üljenek le vele beszélni. El lehet menni hozzájuk lakni és felejtse el az itteni lakást. A csajnak meg van mondva hogy ide nem jöhet. Nem is jön kivéve mikor tudják hogy reggeltől-estig melózok na akkor idetolja a pofáját. Ja azt a miss kijelentette hogy oda ahol én vagyok nem megy!!! Na mit szóltok?? Sajna öcsém itthon semmibe nem segit, se a kerti munkákba, se fát nem vág semmi. Én már nagyon kivagyok. Rettentően el vagyunk keseredve a szüleimmel. A tesóm 17 éves kora ota dolgozott munka mellett végezte a sulit, és amióta ezzel a k.... együtt van azóta egy link nemtörődöm ember lett. Sajnálom őt nagyon de nem tudunk vele mit csinálni.
12. anikko (válaszként erre: 11. - Erzsike26)
2010. okt. 31. 15:51

Hát már ne is haragudj, de én tuti nem tartanám el.

Mert így már nem is tesódon hanem rajtad élősködik . Azzal meg ha megvered nem hogy nem érsz el semmit de fel is jelenthet és annyit kapsz érte mint egy normális emberért!

2010. okt. 31. 15:47
Nem mellékesen öcsém tavaly azt vágta a fejemhez hogy nekem öcsém csak a pénz miatt kellett mert tavaly még kamionozott. De mióta együtt van a csajjal már nem kamionozik , mert a csaj jól figyeljetek:NEM TUD EGYEDÜL ELALUDNI!!!Na én megtudnám ugy dolgoztatni hogy hullafáradtan esne össze az biztos. Komolyan én nem tudom kifejezni mit érzek ez iránt a nő iránt mert a GYŰLÖLET nem kifejezés! Tönkre tette az öcsém és a családunk kapcsolatát. Az öcsémet illetve rajta keresztül minket is kihasznál. Tavaly annyira összekaptam öcsémmel mikor elköltözött hozzájuk, hogy a születésnapomat ugy ahogy volt elfelejtette!!! De a csaj tesójának utánam 1 nappal van a szülinapja na azt nem , és vettek neki ezt-azt és a hülye csaj ezt nekem akkora pofával mondta hogy öcsémmel miket vásároltak a nővérének. Basszus ez nekem olya rosszul esett.:(
2010. okt. 31. 15:42
bocsika 180-200 körül keresett
2010. okt. 31. 15:42
Sajnos már befizettem a számlát, apukám küldött pénzt, és nekem kellett döntenem hogy a sajátszámlát fizessem be vagy ezt a telefonszámlát. Na én a számla mellett döntöttem. A csaj nem tudja, hogy ki van fizetve. Azért fizettem ki mert öcsém nem dolgozott és nem volt miből letiltani. Az öcsém velem él egy háztartásba és a rezsibe is ugy kell könyörögni hogy adjon pénzt. Én megfogadtam hogy ezt a csajt olyan rettenetesen megverem, lehet nem érek el vele semmit de olyan könnyebb lesz a kislelkemnek:) Nem tudom az öcsém mit akar tőle. De tavaly öcsém ott lakott náluk akkor tesóm jól keresett havi 18-200 körül (erdőt irtottak+munkanélkülit kapott) semmi csekket nem kellett fizetniük , basszus ha hiszitek ha nem nem tud lszámolni azzal a pénzel. Nem tudja hová lett!!!!!!!! Ja de engem aki már 6 éve egy helyen dolgozok noszogat hogy menjek olyan helyre ami többet fizet(100ezret keresek). Mondani szoktam ilyenkor hogy talán a picsának kéne mondani hogy egyáltalán dolgozni kéne menni és akkor azt vesz magának amit akar.
2010. okt. 31. 15:39
Amúgy az én tesóm is olyan, mintha agy mosott lenne
2010. okt. 31. 15:25
Nálunk majdnem volt hasonló dolog,mi is probáltuk felnitni a szemét.Na mi lett a vége alig beszélek a növéremmel,megromlott mindenkivel a viszonya.Sok mindent nem tudtok.Ha szerelmes akkor meg főleg.Én már bele törödtem.
2010. okt. 31. 15:09

Lekérném a részletes telefonszámlát, azonosítanám, kikkel beszélt és ezután kiraknám az ilyen élősködőt.

A fiatalember vakságát már nem is véleményezem, mert kitiltanának érte. Persze őt is alaposan a szőnyeg szélére kellene állítani. Ne csak az ágyban legyen nagylegény...

A telefonszámlát ettől függetlenül sajnos ki kell fizetni valahogy - valakinek.

5. anikko (válaszként erre: 3. - Arcansas)
2010. okt. 31. 15:08
le fogják tiltani a fizujából 33%al vagy ha van valami a nevén rá terhelik pluszba, de a fizu 50%.a tiltható
4. cbe6ba1fa9 (válaszként erre: 1. - Erzsike26)
2010. okt. 31. 15:07
Pedig sajnos itt a testvérednek kell elintéznie a dolgot. Ti nem nagyon tudtok ebbe beleszólni. Az öcséd azt mondja, boldog ezzel a lánnyal?
2010. okt. 31. 15:06

nehéz lesz a tesód szemét felnyitni,mert elvakult,és majd a szemében ti vagytok a támadók:S

eltiltani ennyi idősen úgysem lehet...ha ti nem segítetek,hogy fizetné ki a tesód a pénzt?vajon...

2. anikko (válaszként erre: 1. - Erzsike26)
2010. okt. 31. 15:05
a pénzt buktátok, én is jártja így
2010. okt. 31. 15:01
Sziasztok. A véleményetekre, illetve a tanácsotokra vagyok kiváncsi. A tesómnak 25éves van egy 20éves barátnője aki nem dolgozik, iskolába nem jár. Otthon van egésznap számitógépezik , illetve ha a nagyanyját le tudja nyulni pénzel vagy öcsémet akkor megy és játékgépezik. Öcsém szemét egyszerűen nem tudjuk felnyitni hogy ennek a kapcsolatnak semmi jövője! Öcsém nevén volt egy előfizetés amit a kiscsaj használt persze nem fizetett.a szüleim már egyszer fizettek helyette egy elég nagy összeget tavasszal. Öcsémnek most jött egy levél a végrehajtótol hogy fizessen 94ezer forintot. A kiscsajt nagyon nem hatja meg a dolog. A csaj családjába csak az anyja dolgozik. Se az apja, se ő se az öccse. Ti mit tanácsoltok hogy lehetne ezt a pénzt behajtani, illetve hogy lehetne megszabadulni az ilyen kis élősködőtől?? Kérlek adjatok tanácsot mert már lassan az egész családom megőrül. Már egymással veszekszünk emmiatt a hagy ne minősítsem lény miatt. Köszönöm előre is .
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook