Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Űrlap készítése fórum

Űrlap készítése (beszélgetős fórum)


8. bige
2010. febr. 14. 11:38
szerintem írd be a google-ba, és sok oldalt kiad. biztos találsz valamit, ami segít
2010. febr. 14. 11:22

Én se tudtam, hogy a wordnek van ilyen funkciója is, de nálam nem működik, úgy ahogy akarom. Most próbálkozom táblázat készítésével, csak az a baj, hogy táblázatban kell táblázatot csinálni. Másutt olyan szép űrlapokat láttam és nem jövök rá, hogyan csinálják.


Tavaly is voltak ilyen űrlapjaink. Azokat még nem én csináltam, de aki csinálta az szimbólum beillesztéssel dolgozott, kicsi négyzetek lettek. Hallgathattam is az ügyfeleket, hogy miért ilyen kicsi. Igazuk is volt. Ezért akarom most "normálisan" elkészíteni.

6. 89b99f816e (válaszként erre: 4. - Bige)
2010. febr. 14. 11:03
Ez eszembe sem jutott, hogy van a wordnek ilyene is :)
5. bige (válaszként erre: 4. - Bige)
2010. febr. 14. 11:02
nem jó, mert ebbe az űrlapba gépen lehet csak dolgozni. kinyomtatva nem látszik. bocs
4. bige
2010. febr. 14. 11:01

megnyitod a word dokumentumot, eszköztárak, űrlapok.

ekkor kapsz egy kis ablakot. beírod Magadnak a szöveget, majd rákattintasz az "ab"-re, a szöveg mellé kapsz egy szürke kis négyzetet. ha végeztél - kattints a lakatra. azután az ügyfél csak a kis szürkébe tud dolgozni.

3. 89b99f816e (válaszként erre: 1. - SDitti)
2010. febr. 14. 11:01
Megnéztem, mit lehetne. Word-be szúrj be egy egy soros egy oszlopos táblázatot, és csökkentsd le pici kockára, majd jelöld ki, majd másolás, beszúrás, egymás mellé többet, amennyire szükséged van.
2010. febr. 14. 11:00
excel-t használd
2010. febr. 14. 10:56
Űrlapot kell készítenem, aminek kinyomtatása után az ügyfeleknek ezt kell kitölteniük. Mivel pénzről van szó, ezért kis négyzetekbe kellene beírniuk az adott összegeket. Viszont nem tudom, hogyan tudok ilyen négyzeteket csinálni, olyan nagyságba, hogy azokba jól olvashatóan be tudjanak írni (ne legyen kicsi). Tudna nekem ebbe valaki segíteni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook