Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Újszülöttnek az OEP Budapesten mennyi idő alatt adja ki a TAJ-számot? fórum

Újszülöttnek az OEP Budapesten mennyi idő alatt adja ki a TAJ-számot? (tudásbázis kérdés)


2014. jan. 22. 14:14
Biztos, hogy van már TAJ száma! De próbáld meg a központi számot hívni és úgy kérni a TAJ számokkal foglalkozó osztályt. Ha jól emlékszem, nekem így sikerült beszélnem velük..:)
2014. jan. 22. 14:04
Akkor már 2 hétfő eltelt azóta, akkor elvileg ha bemegy a férjem, meg tudják mondani a számot, ugye? Ha a kártyát nem is tudják a kezébe adni...
2014. jan. 22. 13:52

Szia!

Tavalyi infóm van a menetéről: a anyakönyvi kivonat "kiváltásával" kerülnek át az adatok az OEP-hez, ahol minden héten hétfőn intézik, az addig megérkezett adatokból, a kártyákat. Ha hétfőn sikerül felhívni Őket, lehet postázási címet megadni. Ha már kipostázták....nem tudom mi a gyakorlat....

2014. jan. 22. 13:38
Mármint szerintetek már bemehet a számért? Van már taj száma?
2014. jan. 22. 13:36
Az állandó címünkön nem lakik senki, az ügyf.szolgálatot nem tudom felhívni (nem veszik fel). Bemenne érte a férjem, ha tutira megkapja már a számot, de ez mennyi idő? 9-én született a kislányom.
2014. jan. 22. 13:34
mármint a kártyát:)
2014. jan. 22. 13:34
Pénteken igényelte a párom, kedden hozta a posta...:)
2014. jan. 22. 13:33
Újszülöttnek az OEP Bp-en mennyi idő alatt adja ki a TAJ-számot?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook