Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Újrakezdés külföldön fórum

Újrakezdés külföldön (beszélgetős fórum)

2011. okt. 15. 05:02
nehez az elejen,de ne add fel.
13. chilipepper (válaszként erre: 11. - Krilion)
2011. szept. 21. 09:23
Lassan tényleg az lesz a nagyobb kaland, ha az ember itthon marad :(
2011. szept. 21. 09:09

sziasztok!

írtak nekünk Ausztráliából,naplómban van minden, ha érdekel valakit :)

2011. szept. 18. 21:01
Mi is mennénk, nincsnek nagy igényeink, nem gondoljuk, hogy máshol kolbászból lenne a kerítés, csak egyszerűen szeretnénk, ha mindennap tudnánk mit tenni a gyerekeink tányérjába. A baj csak az, hogy nem nagyon van senki, aki segítene, és így eléggé félek nekivágni. Viszont itt maradni is félelmetes, egy-két hónap és ha nem kapok valami iszonyat jól fizető munkát viszik a kocsit, házat. Szóval nem tudom melyik a veszélyesebb...nehéz ügy.
2011. szept. 9. 14:10
Hát... a végeredmény az lesz, hogy Mo. egy hihhhhetetlenül gazdag ország lesz, mert ugye a gazdagok elvannak itt, nekik nem kell kényszerből elmenniük külföldre, tehát marad a gazdag slepp... aki nem slepp gazdag, az megérdemli... őket nem bántom.
2011. szept. 9. 11:19
Mi 2006-ban tettük meg a nagy lépést. Nekünk nem újrakezdés, hanem inkább kezdés volt, mivel még fiatalok voltunk/vagyunk. A facebook-nak köszönhetően látom, hogy a Mo-on maradt ismerőseim hogyan haladnak az életben. Szinte kivétel nélkül mind szeretnének kimenni valahová, újrakezdeni, mert semmit nem haladnak, alig győzik a hitelt, számlákat kifizetni. Szerencsésnek érzem magam, hogy kint vágtunk bele a nagybetűs életbe, mert úgy érzem, hogy sokkal könnyebben megy idekint. Egyáltalán nem vágyom rá, hogy visszamenjünk.
2011. szept. 9. 11:02
mi is tervezzük a párommal. nemhogy kint nincs semmi kapcsolat, de itthon se :) protekció nuku, magunknak ássuk ki a gesztenyét. vagy kaparjuk. vagy mi
2011. szept. 6. 15:59
Az zsebbe nyúlós lesz. Már a repülőjegy sem két fillér :/
2011. szept. 6. 15:18
Mi is Ausztráliába szeretnénk menni, írok naplót, ha valakit érdekel, nézze meg. :-)
5. Veronika27 (válaszként erre: 1. - Kangaroo Island)
2011. szept. 6. 15:08

Konkrétan nekem senkim sem volt a férjemen kívül, aki nem magyar. 2,5 évig voltam munkanélüli, most is csak részmunkaidőben dolgozom, de ennek is örülök.

Ez tényleg újrakezdés, mert otthon 5 éve működő vállalkozásomat adtam fel.

2011. szept. 6. 14:27
Mi is ki fogunk menni a párommal. A célország Svájc:) Ti hova szeretnétek menni?
2011. szept. 6. 14:24
Mi eppen elotte allunk.Jovo nyaron indulnank,es bar rokonaink elnek ott,nem szeretnenk a "terhukre" lenni.Csaladdal mennenk,ket gyerekkel.
2011. szept. 6. 12:29

es parszor mar elindlutam, sosem volt segitsegem, vagyis eloszor nem. PEdig nagyon messzire mentem.

Fugg attol, h hova mesz, hany eves vagy, mire vagy hajlando es mennyire vagy elszant...:)

2011. szept. 6. 11:17
Várok ide mindenkit, akik újrakezdték külföldön, vagy újra akarják kezdeni, de nem volt/nincs segítségük (kinti munka, rokon, stb...). Lehetőleg családokra gondoltam, de mindenki más jöhet. :-)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook