Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Újpesten élő fogyózók fórum

Újpesten élő fogyózók (beszélgetős fórum)


170. 22eef7d1ae (válaszként erre: 168. - Telifánt)
2010. jan. 26. 14:33
hahahaha, ezt megértem, hogy már mennél vissza. Esetleg nem lehet "haladékot" kérni, ha mégis műteni kell? Tudom, furán hangzik, de megegyeznétek, hogy adjon 2 hónapot és leadsz x kilót. Nincs ott a kórházban dietetikus vagy egy tanácsadó /kolléga/ aki tudna neked segíteni, hogy miket egyél, miket mozogj, vagy akár olyan, aki veled együtt csinálná?
2010. jan. 26. 14:31
Ráadásul ami motivációnak kellene még hogy legyen hogy jövőre szeretnénk babát. Ezért is szeretnék olyan nagyon lefogyni.
2010. jan. 26. 14:30
Azt mondta a doki hogyha meg kell műteni akkor a gerinccsigolyákat csavarozni kell, mert akkor már nem lesznek elég erősek ahhoz hogy megtartsák a súlyomat (ez is egy ok amiért fogynom kéne még) illetve akkor az azt jelenti hogy még félévig nem mehetek vissza dolgozni. :-( Pedig már nagyon szeretnék. Hiányoznak a törpék. Múltkor mikor voltam bent mondtam a kollégáimnak hogy melyik gyerekeket viszem haza, melyik fér bele a táskámba :-)
167. 22eef7d1ae (válaszként erre: 165. - Telifánt)
2010. jan. 26. 14:19
Na látod? Máris léptél egye előre, mert megkerested aproblémád gyökerét. Először is tudd, hogy együtt érzek veled, és szertnélek bíztatni, hogy semmi bajod nem eshet!! Az angyalkák vigyáznak rád, és a törpéknek is kellesz még nagyon sokáig! :-))) Legyen az a második lépésed, hoyg nem izgulsz addig, amíg nem tudod meg az eredmény! Miért eszed magad már előre? Persze, nagy teher ez, megértem, de ráérsz akkor gondolkodni hogyan tovább, ha már beszéltél a doktorral. Mivel jár, ha műtik?
2010. jan. 26. 14:13
Kb azóta nem tudom tartani a fogyit mióta ismét fáj a hátam
2010. jan. 26. 14:09
Úgy érzem jelenleg a legnagyobb "lelki problémám" hogy félek attól hogy mit fog mondani a doki a pénteki MR után. Félek hogy ismét műteni kell. Sajnos a gyógyszer szedése mellett is fáj a hátam és zsibbad a lábam.
164. gEsztianyu (válaszként erre: 161. - 22eef7d1ae)
2010. jan. 26. 14:05
Igen, ezzel én is így voltam és sok ideig csak belekezdtem a fogyiba, de 2-3 hét után vége, feladtam, hogy ez nekem nem megy és persze nem ettem, hanem zabáltam...nem véletlen gömbölyödtem ennyire ki :D
163. 22eef7d1ae (válaszként erre: 159. - Telifánt)
2010. jan. 26. 14:03
Nem kell megírnod Telifánt, de gondolkozz el rajta, hogy nincs- e valami nagy leki problémád, amit esetleg nem tudsz megbeszélni senkivel??! Pl.: féltékeny vagy, vagy rossz a viszonyod valakivel, ami bánt stb. Hmm? Lehet, ezért menekülsz az evésbe, mert nekem úgy tűnik ezt teszed..ha nem, elnézést, de én ilyen voltam!
162. gEsztianyu (válaszként erre: 159. - Telifánt)
2010. jan. 26. 14:03
Akkor most mondd azt, hogy állj és innentől visszatérek, mert igen, már sokat fogytam, de még sok van hátra és meg akarom csinálni. Engem pl. az is visszatart, ha meg akarok enni valami olyat, ami nem lenne épp hasznos, hogy arra gondolok, hogy mennyi van még hátra és ezzel még később érem el a célom.
161. 22eef7d1ae (válaszként erre: 158. - GEsztianyu)
2010. jan. 26. 14:01
Abszolút így gondolom én is. A diéta nekem egyszer mindig véget ért, pl: káposztaleves 2 hétig, lement 5 kiló! Juhúúú! Aztán másik hétem már ugyanannyi voltam, mint előtte, mert vége lett a diétámnak...szóval, én ezeket a kötött dolgokat nem tudom csinálni, és sok évembe került, amíg ennyire kiismertem magam, hogy hogyan kezdjem el. Telifánt! Meg tudod csinálni!! Bízzál magadban!
2010. jan. 26. 14:00
Nekem van kb. 2 hetente 1 nap (amikor a férjem szabadnapos) ami kicsit lazább, no nem annyira, mint a mostani hétvége :D, hanem ahogy moon is írta, hogy egy pár falat chips vagy egy szelet süti, vagy mondjuk eszek egy negyed adag sültkrumplit és ha ezeket megkívánom a hét többi napján, akkor azt mondom magamnak, hogy majd a következő "laza" napon.
2010. jan. 26. 14:00
Én is így voltam vele. De valami miatt most nem sikerül az 1 sütinél vagy az 1 rudinál megállni :-(
158. gEsztianyu (válaszként erre: 157. - 22eef7d1ae)
2010. jan. 26. 13:57
Igen én is így gondolom, hiszen nem vonhatunk meg egész életünkben minden finomságot magunktól, de a mérték és hogy tudjál nemet mondani, na ez a fontos.
157. 22eef7d1ae (válaszként erre: 155. - GEsztianyu)
2010. jan. 26. 13:53
Igen én is! Hatalmas az önfegyelmem! Bűnöztem egy napot, na és? Mozgok rendszeresen, és tudom, hogy pár napot kihagyok, megint bűnözhetek, de!!! Mértékkel!! Nem egy zacskó chips! Csak egy negyed! Nem 3 süti, csak 1! De, megengedtem magamnak, hogy megegyem. Nekem ez így bejött!
156. 22eef7d1ae (válaszként erre: 154. - Telifánt)
2010. jan. 26. 13:51
Pontosan mi vette el a motivációt? Bocsánat, nem jövök rá :-)))
155. gEsztianyu (válaszként erre: 154. - Telifánt)
2010. jan. 26. 13:50
Bízz magadban és nagyon akard! Nekem is volt már sok mélypontom, de egy dolog még nem fordult meg a fejemben, hogy abbahagyom, mert nem, mert végig akarom csinálni, még ha vannak ilyen hétvégéim, mint az elmúlt, vagy vannak olyan napok, mikor többet kívánok és nem tudok ellenállni, akkor is másnap egyből képes vagyok visszafogni magam, mert én el akarom érni a célomat és ezt valóban így gondolom.
2010. jan. 26. 13:43

Igyekszem napi minimum 2litert meginni.

Sajnos nekem pont az vette el a motivációt,illetve a kitartást hogy na tessék, ennyit sikerült innen már haladni fog bármit is eszek. Egészen január elejéig tök jót tudtam tartani a diétát, azóta nem megy. :-(

153. gEsztianyu (válaszként erre: 152. - 22eef7d1ae)
2010. jan. 26. 13:30
Köszönöm :), igyekszek...
152. 22eef7d1ae (válaszként erre: 151. - GEsztianyu)
2010. jan. 26. 13:10
Szuper! És csak így tovább!
151. gEsztianyu (válaszként erre: 149. - Telifánt)
2010. jan. 26. 12:58

Igen, nehéz dolog, engem az motívál, hogy már ennyit le tudtam fogyni, akkor igenis csináljam végig, meg persze az, hogy szeretnék csinos lenni és az is leszek :).


Jelentem megvolt Norbi aerobzóna, nem RR-t csináltam, most úgy éreztem, hogy az egész testemet át kell mozgatnom :).

150. 22eef7d1ae (válaszként erre: 149. - Telifánt)
2010. jan. 26. 12:57
Szia! Mert az ész, az ego az baromira nagy úr! Nekem is idén jött el életem legnagyobb elhatározása és kitartása is, hogy bizony csak a gyomrom jelzésére figyelek, nem az agyaméra. Én is eddig mindig az agyammal ettem, akkor sem hagytam abba, ha már szét akartam durrani. Most viszont már azt csinálom, ha érzem, mindjárt jóllakok, eltolom a kaját! És győzött a gyomor! Pár órával később pedig befejezem az evést. Mennyi vizet iszol egy nap?
2010. jan. 26. 12:45

Sziasztok!

Szerintetek mért van az hogyha az ember nem tud fejben visszaállni a fogyira?

148. 22eef7d1ae (válaszként erre: 147. - GEsztianyu)
2010. jan. 26. 12:27
oh, az semmi, én még pezagőztem is a hétvégén, becsúszott egy kis piskóta szelet is...
147. gEsztianyu (válaszként erre: 146. - 22eef7d1ae)
2010. jan. 26. 11:59
volt ott minden :D, kezdve a kenyértől a sajtos csigáig és a gesztenyetortáig :D:D:D Szóval el lehet képzelni... :D
146. 22eef7d1ae (válaszként erre: 145. - GEsztianyu)
2010. jan. 26. 10:05

Szia! Akkor hajrá!

Mi lehetett az a hatalmas bűnözés?

2010. jan. 26. 08:21

Sziasztok Lányok!


Én is vagyok. A fogyival a hétvégén rendesen megcsúsztam, na de semmi gond tegnaptól már visszaálltam. Nem mondom, hogy büszke vagyok rá, de azt hiszem, hogy több, mint fél év után és a lányom szülinapján megérdemeltem ennyi "bűnözést". Tegnap már bicikliztem is, bár csak 30 percre volt időm, de több, mint a semmi. Ma RR csipő-popsi és hast tervezek.

144. 22eef7d1ae (válaszként erre: 143. - Telifánt)
2010. jan. 25. 12:52
Hát csak úgy sikerülhetett, hogy 4- szer tornázom egy héten, és kevesebbet eszek. Biztos a torna volt! Nyugi, nekem is az arcom és a cicim fogyott legelőször /utóbbit sajnálom/ azután a lábaim, és csak remélni tudom, hogy most a hasam jön! :-) Legyél erős és türelmes, akkor sikerülni fog. Mindog a "legkönnyebb" helyről kezdünk el fogyni, ahol a legkevesebb a zsír /szerintem/
2010. jan. 25. 12:28

Köszönöm hogy bejelöltél és a biztatást is. Apukám tegnapi megszólalása nagyon pozitívan hat rám. Idő közben rájöttem hogy a répa és almalé együtt nagyon finom és laktató is tud lenni. (a bolti nekem nagyon nem ízlik) Azt ittam tízóraira.

Hogy sikerült a derekadból fogyni? Nekem mindenhonnan szépen megy lefelé, de a hasam még mindig nem akar :-(

142. 22eef7d1ae (válaszként erre: 141. - Telifánt)
2010. jan. 25. 12:24
Olvastam a naplódat, és be is jelöltem, mert szeretm az írásodat! Eszembe jutattja nekem is a kemény harcaimat a kilókkal. Ne add fel, legyél nagyon erős! És látod a sikerélmény mi mindenre képes! Nekem is pénteken a párom megjegyezte, hogy fogytam a derekamból! Ő soha nem vesz észre semmit! És én ennek úgy örültem! :-))
2010. jan. 25. 12:17

Sziasztok!

Mindenkinek bocsi hogy nem jelentkeztem, de nem volt hajlandóságom leülni a gép elé. A hátam köszönöm megvan, szedem a gyógyszert. Hol jobb hol rosszabb. A fogyásomra nem jó szó az hogy megy inkább csak vánszorog. Próbálok visszaállni a helyes táplálkozásra, bízom benne hogy sikerül.

Ti hogy álltok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook