Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Újévi fogadalmam: lefogyok fórum

Újévi fogadalmam: lefogyok (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
3252. Awela
2009. jún. 24. 11:19
Ericika: szerintem is jók a képek, az a szoknyás meg pláne.:)
3251. Medina07
2009. jún. 24. 08:48
Ericika:jók a képek! :) Szerintem csini vagy. ;)
2009. jún. 24. 07:23
Na még egyet, Toniról, ő viszont most mérges, mert a büférendszerű étkezés, meg egy pár sör következtében négy kilót fölkapott. Úgyhogy a fehérjeturmixos vacsorák kora újra beköszöntött nála.
2009. jún. 24. 07:18

Sziasztok, jó reggelt, tettem fel egy pár képet a badacsonytomaji nyaralásról.

Kis hattyúk, vitorlás a szélben, a szálloda pool-bárja közvetlen a Balaton mellett, meg kettőt magamról is. Bár nem túl hízelgő a bikinis kép, de direkt jó egy későbbi összehasonlításhoz.

A jelenlegi célom, hogy szeptember elejéig a 65 kilót elérjem sporttal, és kiegyensúlyozott evéssel továbbra is. A futást egy kicsit az utóbbi időben elblicceltem.

Szép napot mindnyájótoknak.

3248. Awela
2009. jún. 23. 17:13

Sziasztok!


Én most végre jól vagyok, elmentek a vendégek, újra csak kettesben, élvezzük végre, hogy együtt vagyunk. Kicsit fura mondjuk a gyerekek nélkül, de meg tudom szokni.:)

Ma volt egymás után két vizsgám, utána már csak egy lesz hétfőn, aztán végre vége. Én jelenleg többezer kiló vagyok, legalábbis úgy érzem. Nem híztam szerintem, de nagyon felpuffadtam a mensesem miatt.

3247. Medina07
2009. jún. 23. 09:03

Ericika: Sajnálom, hogy elmaradt a táncolás. Tudom, mennyire vártad. Mostanában én se vagyok túl jó passzba. Rengeteg a meló a ház körül, már most fáradt vagyok és nem látom a végét. A nyáron biztos nem kell fogyóznom, taposnom.

Jó lehetett Badacsonytomajba, irigyellek érte. Egy kis kikapcsolódás nekem se ártana már. Mindig a gyerek, munka, gyerekorvos, mert most folyton vinnem kell az injekciózásra is a heréje miatt, amitől egy kissé be van kattanva a fiam. Mint egy Duracel nyuszi, sose merül le az elem. Bezzeg nálam... :(

És hová mentek mézeshetekre? Jópofának tűnik a 9.-e, de az hogy szerdára esik elég gáz. Ámbár ha nem nagy esküvő, akkor össze lehet hozni.

Kilók: én most 59 kg vagyok 58-ról, de azért 1 kilóval több, mert a ciklus közepén járok és megfigyeltem, hogy ilyenkor mindig több vagyok. Szóval nem izgulok...

Meg lehet, hogy egy kis izom is van ebbe, mert a múlthéten nagyon nekiestünk a pincének. Lapátolás, talicskázás, ásás, stb... És még nincs vége, csak most ebbe az esőbe nem tudunk semmit csinálni. (Hála égnek :D)

2009. jún. 23. 07:11
*kimaradt, hogy elmaradt a negyedik mondatból.
2009. jún. 23. 07:10

Sziasztok!!!

Na, újra a "munkás hétköznapok".

Medina, csak egy enyhe(?) depressziós szakasz, nem gondoltam meg magam. Vagy pánik.

Minden családban vanak mindig gondok, és ha ez az ő gyerekeivel történik, néha kifakadok.

Az első héten az olyannyira várt táncolás betegségek miatt (hasmenés, gyomorrontás szerű tünetek, nem alvással, nem evéssel), ami először a páromnál, aztán nálam jelentkezett.

Második héten Badacsonytomajba utaztunk 4 napra, Club Hotel Badacsony, félpanzióval, közvetlen vízparton, medencével, mellette bár- szóval "tiszta luxus", ott végre napi gondoktól mentesen tudtunk együtt lenni.

Egyébként belegondolok, hogy akár ezen a héten is lehettünk volna szabadságon, a zuhogó esőben.

A súlyom 69 és fél kiló, érdekes módon abszolút nem kívánom a szénhidrátokat (fagyi, csoki) ami előtte fenyegető árny volt, eszem rendesen, utóbbi időben viszont nem mozogtam.

Egyébként szeptember 4-én vagy 5-én lesz az esküvőnk. Utána következő héten szabadságon leszünk, jöhet a "mézeshét".

Bár érdekes lenne 2009. 9. hó 9-én is, ez szerdára esik.

Így legalább nem lehetne a házassági évforduló napját elfelejteni.

Na, ennyit rólam.

Medina, nem irigyellek a felújításért, viszont gondolj bele, milyen jó lesz utána.

Allics, ne szomorkodj. Attól féltem már, hogy anorexiás hajlamaid lesznek. Mindenkinek van egy optimális súlya, és ha az izmaid növekednek, azok is súlyosabbak, mint a zsír.

Awela, milyen a mindennapokban is együtt élni??? Jó amellett felébredni mindig, akit szeret az ember. Olyan, mintha mindig ünnepnap lenne.

Remélem, a vizsgáitok megvannak, neked is, Heidinek is.

Szóval lányok, gatyába ráztam magam megint, írjatok, mi van veletek.

3244. Medina07 (válaszként erre: 3243. - ALLICS)
2009. jún. 18. 19:27
Lehet, hogy akkor az izom miatt vagy ennyi, ugyanakkor sokkal formásabb vagy. Nem minden a kiló. Most én is izmosodok ezerrel. Egész nap lapátolok, ások. A pincénknek csinálunk új lejárot, mert át lesz alakítva a ház. A föld tiszta anyag, alig lehet ásni, szinte csak vésni és 1,5 méter magasba kell lapátolni talicskába a cuccost, majd elhordani. Na ez minden testrészre kihat. Muszáj csinálni, mert hétvégén a páromék már alapozzák és betonozzák, erre meg nem adok ki pénzt, inkább én csinálom, míg alszik a gyerek, vagy a járókába van. Elég nehéz, de valamit valamiért...
3243. ALLICS (válaszként erre: 3238. - Medina07)
2009. jún. 18. 12:35

Nem megy...még mindig 63-64 között vagyok,de most inkább a sport részére vagyok ráállva.Eszem mindent van,hogy este is,de ugye emellett mindennap tornázom.Ennek köszönhetően azért tartom a súlyom,de most nem megy lefelé.Igazából nem vagyok elkeseredve jól érzem magam lehet,hogy mostmár csak inkább formálódnom kéne.

A taposástól rendesen izmos lett a combom és a fenekem vádlim is elkezdett formálódni.Most a hasamat is elkezdtem,felüléseket csinálok.

3242. Medina07
2009. jún. 17. 15:23

Ericika: Sajnálom! Nem faggatózom, bizonyára meg van rá az okod...


Awela: Hát ez sajnos ezzel jár! :) Legalább egy kicsit gyakorolsz, mert hát az esküvőnél még több lesz... :D :D

Na jó, nem hülyéskedek...


Sajna nekem is előjött egy kicsit a betegségem, emiatt is nem hízok, pedig rengeteget eszek. Ma is egy csomót dolgoztam, fizikai munkát, mert amit lehet, mi megcsinálunk, nem adok ki súlyos pénzeket munkásoknak.

És még eltart ez egy darabig. Szerintem az építkezés végére 55-re lemegyek. :)

3241. Awela (válaszként erre: 3239. - Ericika2)
2009. jún. 16. 19:17
Csak nem emiatt... Remélem, minden rendbe jön!
3240. Awela (válaszként erre: 3238. - Medina07)
2009. jún. 16. 19:16
Azért ott nem, kaptunk látogatóba egy egész családot és itt lesznek egy hétig. Én meg tanulnék...
3239. ericika2
2009. jún. 16. 10:06
Én vissza akarom mondani, azóta tök rossz minden.
3238. Medina07
2009. jún. 14. 17:05

Sziasztok!


Vagyok, csakhát ez a felújítás minden energiámat leszívja. Most hétvégén is rengeteget dolgoztunk, viszont ismét fogytam, ennek hála.

Jelenleg 58 kiló vagyok. :)


Awela: Sok boldogságot kívánok nektek! Most biztos a fellegekben jársz. :)


Ericika: Veled mi van? Közeledik azért a ti napotok is. :)


Renike: Kéz- és lábtörést ehhez a pasihoz, de Ericikához csatlakozva és is kritikus lennék vele szembe. Köztudott, hogy milyenek az olasz pasik...

De nem akarok senkit megítélni, bármi kisülhet még.


Allics: Te hogy állsz a fogyival??? Meg van még az akaraterő és megszoktad már az új lakhelyedet?


Heidi: Így vizsgák után, (asszem már vége, ha tévednék, akkor sory), mesélj, mi van veled? Jók az képeid az iwiw-en.

3237. Awela (válaszként erre: 3236. - Ericika2)
2009. jún. 14. 16:39

Köszönöm!

Ma megvolt ez eljegyzés, már át is hoztuk minden cuccomat, most pakolunk.:)

3236. ericika2 (válaszként erre: 3234. - Awela)
2009. jún. 14. 11:51
Nagyon sok boldolgágot kívánok!!!
3235. ericika2 (válaszként erre: 3233. - *Renike*)
2009. jún. 14. 11:49

Renike, ugye tudod, ghogy efy álomvilágban jársz? Az a fiú nem volt ott befalazva erre az időre. Én éltem sokat Olaszországban, nagyon szép lányok-és fiúk- vannnak ott.

Ne gondolkodj kézfogóban....egy fagyit megennei valakovel nem bűn. De legyél kritikus vele-és önmagaddal szemben is. ...Aztán...ki tudja????

3234. Awela (válaszként erre: 3233. - *Renike*)
2009. jún. 2. 21:54

Biztos sikerülni fog!


Én is most kezdem újult erővel, mert ma anyuval voltunk terhesruhát venni neki és az eladó nem tudta, melyikünké lesz, végül nekem adta oda. Nagyon ciki volt...

Ja és megvannak a jegygyűrűk, csodaszépek! Sima arany karika fehér arany csíkkal a közepén. Mindketten rögtön azt szúrtuk ki magunknak. Jövő vasárnap eljegyzés, még apum is eljön, pedig nem gondoltam volna, mert beteg. De mindenki nagyon örül.:)

3233. *Renike*
2009. máj. 30. 14:28

Sziasztok Csajok.


Úgy látom mostanában mindenkinek vannak kellemetlen dolgai. Plussz kilók,vizsgák,miómák. Sajnálom... De erősek vagyunk és megcsináljuk,lefogyunk,levizsgázunk,és meggyógyulunk. Igaz? :)


Na pont Én mondom a fogyást...annyira akarat gyenge vagyok,hogy el sem hinnétek! Vannak hetek hogy nagyon bírom,és leadok pár kgt,járok futni,tök jól érzem magam,aztán egyszerüen nem foglakozok vele,nem figyelek oda,és visszajön minden,ami em csoda mert ilyenkor eszek MINDENT,össze visszaés este,meló után,aztán alvás (ez a legrosszabb!!!).


Őszintén szólva a tesóm fogalmazta meg legjobban a dolgokat,azt mondta hogy azért eszek,mert ez az egyetlen örömforrás az életemben,per-pillanat. És ha jobban belegondolok igaza van.

De azért mindíg elkezdem,újra és újra.Remélem egyszer majd végig is tudom csinálni amit már számtalanszor eljezdtem.

A holnapi napom is egy ilyen "újra" nap lesz.Már kb az 100. ilyen napom,de már csak nevetek magamon,pedig nem vicces inkább borzasztó. :(

Sőt szerintem nem is várok holnapig,lehet hogy még ma,most elkezdem,tornázok egyet,és ma már nem nagyon eszek.

Ja,és van egy hatalmas motiváló dolog az életemben.Tavaly nyáron megismerkedtem egy olasz fiúval.Nyaralni volt itt a barátaival,Milánóbol.Csak 1 vagy 2 órát találkoztunk egy szórakozóhyelyen,megadtam a telefonszámom és azóta is smsezünk,angolul.Úgy volt hogy karácsonykor kijön megint de nem jött össze.Tegnap írt hogy szeretné ha nyáron kimennék hozzá,pontosabban elszöször kijön ő Magyarországra aztán mikor visszamegy megyek vele.

Szép-szép,csak tavaly óta kb 6-8 kg híztam :( Mekkora égés lenne ha meglátna így,jézusom,nagyon kellemetlenül érezném magam. Úgyhogy MUSZÁLY LEFOGYNOM.

Remélem ez majd erőt ad ahhoz hogy végigvigyem az elhatározásom?!


Szép hétvégét Csajok!

3232. ericika2
2009. máj. 29. 14:55

Itt egy fél kiló paprika kb. 350 Ft-ba kerül, Görögországból.

Persze, hogy nem olyan ízű, mint amit az ember éppen leszed a kertből.

3231. Awela (válaszként erre: 3230. - B4a3a4979d)
2009. máj. 29. 14:39

Én is úgy ennék lecsót... csak hát a paprika ára nem éppen kedvező hozzá, otthon meg még várni kell vele, túl kicsik.

De jó, hogy mentek nyaralni, majd mesélj ám el mindent, nagyon szeretem hallgatni a nyaralásos sztorikat.:)Mi csak egy zenei táborba megyünk, az a minden évi nyaralásunk, de eltolták augusztusra, szóval még odébb van.

Most én is belehúztam, tegnap már nagyon szépen sikerült visszaállni a kajával és mozogtam is. Tele vagyok energiával, le kell dolgoznom. Hétvégén megyek biciklizni.


Medina: igen, eljegyzés június végén lesz, szűk családi körben. Anyu sok embert akart hívni, de mi nem szeretnénk akkora felhajtást, feleslegesnek tartom. Arra ott lesz az esküvő.

2009. máj. 29. 11:19

Sziasztok,

mától megint belehúzok, még 10 nap van a szabadságig.

69,5 és 71 között mozgok, ma reggel 71 voltam. Szóval itt az idő, hogy újra komolyan vegyem a fogyást. Utóbbi időben volt péksütemény sokszor (szalámis zsömle a kedvencem -ejnye-bejnye), fagyik és párszor borozgatás.

A Rotschild kastélyban szeretnék szép lenni, pocak nélkül táncolgatni.

Ma léböjtös nap, keserűsóval indult, (már 3 liter teát megittam), frissen préselt narancslé lesz délben.

Holnap gyümölcs és lecsó, fehérjeturmix este. Az esti és a futás utáni fehérjeturmixra újra rá kell szoknom.

Este 6 után nem evés. Semmi kenyérféleség, semmi édesség, semmi chips.

Mozgás: 2 nap futás egy nap szünet. Legalább kétnaponta este torna, felülések.

12 nap kemény megszorítás.

Szép hétvégét lányok.

A vizsgázóknak nagy-nagy kalappal.

3229. Medina07
2009. máj. 28. 15:39

Sziasztok csajok!


Vagyok én is, csak egy kissé zűrös mostanában az életem.... :S


Kilóban még mindig ugyanannyi vagyok, vagyis tartom a 60-at, de kezdek egy kicsit puhulni, úgyhogy nekiállok biciklizni rendszeresen.

Atival tényleg sokat vagyok kint.


Allics: Gratula!!! Csak így tovább. Észre se veszem majd és lepipálsz engem is. :)


Ericika: Hát az a szeptember... Várod is, nem is. Kívánom, hogy minden jól sikerüljön. ;)


Awela: Eljegyzés lesz??? Gratulálok neked is. Kitartás még a vizsgákhoz, most a legfontosabb, hogy sikerüljön.


Heidi: Neked is kitartás még a vizsgákhoz, lesz még idő ledolgozni a kilókat, sajnos megvárják az embert. :(


Renike: Végre jelentkeztél!!! Sajnálom a pasi dolgot, de ennek valamiért így kellett lennie.

Jó, hogy lett másik munkád.

3228. Awela (válaszként erre: 3227. - B4a3a4979d)
2009. máj. 28. 10:44
Így már értem. Én is olvastam, most már okosabb vagyok.:)
2009. máj. 28. 10:30

Nem sürgősségi műtét, nyáron nem szívesen lennék betegállományban, én kértem addigra. Addig max. fél centit nől.

Állítólag a nők 40 %-ának van miómája, csak sokan észre sem veszik, nem nagy. A meddőség fő oka is lehet.

3226. Awela (válaszként erre: 3225. - B4a3a4979d)
2009. máj. 28. 09:59

Hogyhogy csak szeptemberben? Akkorra kaptál időpontot?

Utánaolvasok a miómának, mert nem értek semmit és szeretnék.

Akkor sűrű lesz az a hónap. De legalább van jó része is.:)

2009. máj. 28. 09:49

Sziasztok, tegnap csináltak MR-t, nem egy, hanem 7-8 miómám van, de lehet őket embolizálni. Szeptember 15-én megyek kórházba.

Szeptember érdekes lesz, valószínú akkor házasodunk, 6-13 között Olaszország, 15 kórház.

3224. Awela (válaszként erre: 3223. - E1e9ab571d)
2009. máj. 28. 08:59

Sajna én is híztam most.:( De hát majd lemegy! Én se nagyon tudok most figyelni rá, ha nem eszek eleget, folyton éhes vagyok. Vizsganapokon meg nem tudok enni, míg vége nincs a vizsgának, utána viszont rögtön rámtör az éhség. Nekem is 5 van még vissza, ebből 1 kombinált, 2 nehéz. Úgyhogy most tanulás ezerrel.

A hétvégén nem tudom, mi tört rám, de folyton futottam és bicikliztem. Lehet a plusz kilók miatt.:)

3223. e1e9ab571d (válaszként erre: 3220. - Ericika2)
2009. máj. 27. 20:11
Sziasztok, tényleg ezer bocsánat, hogy nem vagyok, de rengeteg a dolgom. Ericika jobbulást, és jó esküvőszervezést :). Fogyival nem foglalkozom, talán annyit, hogy igyekszem normálisan étkezni, a falási rohamaimat megszűntetni. Még 5 vizsgám van, abból 2 szigorlat. :(. Majd csak lesz valahogy... Nagyon meg szeretném mindet csinálni. Az aerobik remek feszültséglevezető, heti 2-3 szor jár el. Híztam pár kg-t, az biztos, Párom is mondja hogy gömbölyödtem:), majd leadom. Szép estét!
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook