Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Újévi fogadalmam: lefogyok fórum

Újévi fogadalmam: lefogyok (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯
2009. ápr. 6. 09:29

Sziasztok, itt vagyok újra. Tettem fel három egerszalóki fürdőben készült képet. Nagyon jó volt a hétvége, de túl aktív volt, nem volt igazán csak úgy pihire a fürdőn kívül idő. Ide menni, oda menni, ezt-azt elintézni, stb....

Meg a kétszer 400 km.

Na, majd mától a munkahelyen kipihenem magam. (Haha....)

Látom, nem sokat kell visszaolvasni, a szép hétvége mindenkit kivonzott a napfényre.

Nem igazán voltak őszinte elismerések a súlyomat illetően. Aki leginkább kritikus szokott lenni, már a 100-ason felül van, meg is pukkadt volna, ha valami dícsérő szó elhagyja a száját.

3041. *Renike*
2009. ápr. 6. 09:29

JÓ REGGELT CSAJÓÓÓÓK!!!


Nagyon eltüntem mosanában. Igazából az oka hogy randizgatok (bár lehet hogy ez már csak múlt idő,mert kicsit összevesztünk csütörtökön és azóta nem beszéltünk...hiába ez az Én formám...).

Egyébként jól vagyok,szép idő van,a súlyom még ugyan az,bár kicsit linkeltem mostanában,de úgy érzem hogy kezdek megbarátkozni magammal,DE nem adom fel,tudom hogy le fogom adni ezt a 10 kg,egyszer...

Remélem mindenki jól van,és szépen fogytok?!

3040. Medina07
2009. ápr. 6. 09:17
Allics: Árminak is most volt a szülinapja, vagy rosszul értelmeztem az iwiwen?
3039. Medina07
2009. ápr. 6. 09:16
Köszönöm a szülinapi köszöntéseket!
3038. Medina07
2009. ápr. 6. 09:16
Awela, Heidi: Azt érzem, amit ti! Olyan sokan dicsérnek és olyan jó érzés! Itt van már a jó idő és én boldogan élvezhetem munkám gyümölcsét.
3037. Newsy (válaszként erre: 3035. - Awela)
2009. ápr. 6. 09:13
egészséges önbizalom...:) ez kell is a boldog élethez...:D
3036. e1e9ab571d (válaszként erre: 3035. - Awela)
2009. ápr. 6. 08:52
Jó reggelt! Nem nagy az egód, ez az érzés normális :). Sőőőt, ha kivülről látszik, hogy boldogabb vagy, jobban érzed magad a bőrödben, akkor mások is észlelik. Így a kg-ban mért pozitív változás megtöbbszöröződik :). Én még mindig nem szoktam hozzá a sok figyelemhez, amit kapok rendszeresen. (Pedig nem járok mélyen dekoltált felsőkbe, miniszoknyákba... )
3035. Awela
2009. ápr. 6. 08:30
Lehet, hogy az egom nagy, de jól nézek ki.:) Felvettem ma egy szoknyát, ami nagyon rég volt utoljára rajtam, és még sosem úgy, hogy ne kellett volna behúzni hozzá a hasamat. Most minden további nélkül feljött a cipzár és remekül áll a szoknya.:) Nagyon boldog vagyok. A héten megyek fodrászhoz is, hétvégén pedig szabin leszek és haza tudok menni. Remélem, észre fogják venni a változást!
3034. Awela
2009. ápr. 5. 18:17

Happy birthday Medina! (csak magyarosan):)


Hogy vagytok csajok?

2009. ápr. 5. 09:41
Jó reggelt! Medina boldog szülcsinapot! Füled érjen bokáig:)
2009. ápr. 5. 09:32
Menjetek futni!:):)nagyon jo:)
3031. Newsy (válaszként erre: 3027. - E1e9ab571d)
2009. ápr. 5. 09:30
én olvastam és gondoltam is Rád, de nem volt érkezésem fórumozni...:S de gratulálok a kitartásodhoz!!!!
3030. ALLICS
2009. ápr. 5. 09:30

Medina!

Isten éltessen sokáig:)))

3029. Medina07
2009. ápr. 4. 18:24

Na, hát én ma egész nap kertészkedtem! De olyan jól esett!!!! :)

Holnap jönnek bátyámék, bográcsozunk, keresztfiammal játszok, stb, stb... Már nagyon várom!

Hát a fogyókúra ma nem nagyon ment. :S:) Délután bevágtam két szelet zsíroskenyeret lillahagymával. Annyira jól esett! :) Viszont le is dolgoztam.


Renike: Nagyon eltüntél!!! Ügye nincs semmi baj?

3028. Medina07
2009. ápr. 4. 07:54

Ügyes vagy Heidi! Én biztos nem bírnám! Voltam fodrásznál, majd ha lesz időm, csinálok képet róla és rakok fel.


Én még mindig tartom a 60-at. Se föl, se le! Igaz nem erőltetem és vannak napok amikor elszalad velem a ló, viszont próbálok mozogni és a 6 utáni nem evést még mindig betartom.

Valószínű hétvégén nem jövök! Vasárnap bográcsozás, ma meg egész nap kint a kertben! :) Csuda klassz idő van!


Jó hétvégét kívánok mindenkinek!!!!!!!

2009. ápr. 3. 21:01
Ma sem kellett sokat visszaolvasnom:(. Mindegy eltelt a napom, zöldség-gyüminap kipipálva:)
2009. ápr. 3. 09:18
Jó reggelt! Ma gyümölcs és zöldségnapom van. Ma nincs suli, de egész nap ügyet intézek, 4 könyvtárba megyek, orvoshoz bejelentkezni, autó zöldkárytát intézni, ja és még a barátnőmmel is kell találkoznom. Remélem mihamarabb végzek. Jó hogy leírtam így a teendőim, remélem semmit nem felejtek el. Elég fáradt vagyok,és a fogam is fáj, de kibírom, az én csodadokim csak kedden rendel legközelebb.
3025. Awela
2009. ápr. 2. 22:20

Medina: én meg hétfőn kapok fizut, jövő héten mindenképp elmegyek. Megyek haza Húsvétkor, ki kell néznem valahogy.:)


Allics: én se nagyopn vagyok éhes, ma is kétszer ettem, reggel egykis ananászt, délután meg egy szendvicset páromnál. Az a szép, hogy azóta se vagyok éhes.:) Jövő héttől én is eljárok futni, végre nagyon szép az idő.

3024. ALLICS
2009. ápr. 2. 13:03

Sziasztok!

Jól haladok hétfő óta.

Voltam már a héten futni is tegnap is akartam menni,de vezetni voltam utána meg anyuméknál voltunk,majd egy nagyot sétálni.

Eljött az én időm nagyon szépen süt a nap és nem tudom,de én ilyenkor abszolút nem vagyok éhes,néha már úgy veszem észre,hogy ennem is kéne azért valamit.

Remélem mindenki jól van:))

3023. Medina07
2009. ápr. 2. 09:24

Sziasztok csajok!


Newsy: Üdv közöttünk! :)


Heidi: Annyira jó olvasni, hogy ilyen boldog vagy! Gyökeres változáson mentél keresztül, az már biztos és nagyon jó, hogy elfogadod magad, úgy ahogy vagy, nem erőltetsz magadra egy ideált. Én is már tök jól érzem magamat a bőrőmben. Éééééssss! Holnap megyek fodrászhoz! Lesz frufru, meg melír, igazítok is egy kicsit rajta. Majd rakok fel képet róla.


Ericika: Nagyon-nagyon jó hétvégét kívánok neked itthon! :) Én futni nem szoktam. Sajnos voltam olyan óvatlan, hogy rossz cipőbe indultam el futni és mindkét nagylábujjamon a köröm belillult és még most is érzékeny! Nagyon buta voltam, emiatt egy darabig azt mellőzöm. Ma elmegyek biciklizni.


Awela: Húú, már nekem is el kéne mennem nődokihoz, de most kb 7-8 rokonnak van a névnapja, vagy szülinapja, köztük a keresztfiamnak is a szülinapja és rengeteg lesz a kiadás. Nem fér bele még egy nőgyógyász is. :S Marad a jövő hónap.


Én ma reggel 20 percet twistereztem, aztán 20 percet Rubint Rékáztam, délután meg elmegyek biciklizni, olyan szép idő van.

Tartom sikeresen a 60-at. Jó lenne még 1-2 kilót fogyni, de nem erőltetem. Ha nyár végére csurog le, nekem az is jó.

3022. Awela
2009. ápr. 2. 08:30
Én is megyek, be a suliba, aztán nődokihoz. Megvan a napi program.:)
3021. Awela (válaszként erre: 3019. - Newsy)
2009. ápr. 2. 08:29
Ez nagyon jó! Az önsanyargatással úgyse nagyon lehet mit elérni, mert ami legyen, később vissza is jön sajnos. Olvasgass nálunk, remélhetőleg sok hasznos infot találsz.:)
3020. b4a3a4979d (válaszként erre: 3019. - Newsy)
2009. ápr. 2. 08:01

Olvass vissza , van mit.

Na megyek egy kicsit én is "dógozni".

3019. Newsy
2009. ápr. 2. 07:59
igen, épp ezért jöttem ide, mert nem akarok tovább önsanyargatni, hanem egy életmódot szeretnék találni, ami tartható és követhető...:)
2009. ápr. 2. 07:54
Jajjj elvileg már itt sem kéne lennem, állandóan elszöszmötölök a gép előtt!
3017. e1e9ab571d (válaszként erre: 3015. - Newsy)
2009. ápr. 2. 07:53
Szia :), itt Mindenki profi már egészséges életmód ügyben, és bárki szívesen segít. Senki nem csinál kúrákat, csak odafigyel, hogy mit, mikor eszik. Van aki már elérte a célját /Medina :) / Ő célja "csak" a megtartás,de legalább erre is lesz példa. Ericika pont arról írtál, amit Newsynak igyekeztem továbban kifejteni privátban:).
3016. b4a3a4979d (válaszként erre: 3015. - Newsy)
2009. ápr. 2. 07:49

Szia, légy üdvözölve.

Csak sanyargatás helyett a józan életmódváltást részesítjük előnyben.

A Norbi alapelvei szerintem követendők, update dolgok és ráépült update-ipar nélkül.

3015. Newsy
2009. ápr. 2. 07:44

Sziasztok!

Szeretnék csatlakozni ehhez a fórumhoz... Heidin keresztül találtam ide, s igazából a fórum cím is igaz rám... Már 3 hónapja komolyan sanyargatom magam, eddig 5 kiló ment le... mától update-tel szeretném folytatni...:)

2009. ápr. 2. 07:33
Mennem kell, indul tényleg a nap, megyek suliba! Majd még jövök! BYE
3013. e1e9ab571d (válaszként erre: 3012. - B4a3a4979d)
2009. ápr. 2. 07:32
A weboldalt majd olvasgatom. Futás ügyben pedig nem vagyok még annyira profi, kb 3-szor voltam eddig:). Biztos menne,de egyenlőre aerobik a mániám. A párom "izmosítása" sem tart még sehol, tudod terveztem, hogy én leszek a trénere, de egyenlőre nem lett belőle semmi.
❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook