Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Újévi fogadalmam: lefogyok fórum

Újévi fogadalmam: lefogyok (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... ❯❯
2982. b4a3a4979d (válaszként erre: 2979. - E1e9ab571d)
2009. márc. 30. 15:28
Heidi, a legjobb családban is előfordul, tanúsíthatom. Én is ma hoztam ebédre spenótot, halat és palacsintát. Találd ki, hogy melyiket ettem meg, mind a kettő nem kellett.
2009. márc. 30. 15:23

A futók fórumán feltett kérdésemre pedig ezt válaszolta:

"Ha már két hónapja stagnál az azt jelenti, hogy a bevitt és felhasznált energia egyensúlyban van. Abban az esetben ha tényleg nem túl sok a bevitt energia akkor a felhasznált energiát kell növelni. Ezt lehet több mozgással elérni vagy az anyagcsere gyorsításával elérni. Az anyagcserét tudod gyorsítani azzal, hogy naponta ötször eszel. Reggeli-tízórai-ebéd-uzsonna-vacsora 20-10-40-10-20 a napi kalória bevitellel százalékos részesedésével."

2009. márc. 30. 15:22

Egy másik fórumon olvastam:(Pezo80 írta)

"Miért jók az egy napos diéták?

Arra, hogy kibillenti a szervezetet az egyensúlyi állapotából. Minden élő szervezet egyensúlyt próbál fenntartani. Az emberi szervezetben ezt az egyensúlyt az ideg- és hormonrendszer tartja fenn. Ha kibillentjük az egyensúlyi állapotból ezek a szabályozó rendszerek lépnek működésbe és állítják vissza az egyensúlyt. Minden ember más és más, másképp reagál a változásokra is, ez lehet számodra pozitív vagy negatív. Az emberi szervezet igen tág határok között tud alkalmazkodni a változásokhoz, de ha túlságosan elbillen a mérleg nyelve és már nem tud alkalmazkodni a szervezet a változásokhoz akkor jönnek a betegségek. Zárójelben jegyzem meg Magyarországon a helytelen táplálkozási szokások miatt több rákos megbetegedést diagnosztizálnak mint a dohányzás miatt. A helytelen táplálkozásba beletartoznak a kétes kimenetelű, drasztikus diéták is."


Felül kell vizsgálnom a heti egy napos böjtjeimet.

2009. márc. 30. 14:59
Sziasztok, hát én is elgyengülhetek egyszer, vasárnapi katasztrófa ma folytatódott. Rég ettem ennyit, de majd csak kiböjtölöm valahogy a héten.
2978. Awela (válaszként erre: 2976. - B4a3a4979d)
2009. márc. 30. 14:33

Én hiába hatok, csak nő a hasa.:) Persze így is szeretem, de azért milyen szexi volt szép, megfelelően izmos testtel... Aztán jöttem én, meg a sok főtt kaja és szépen vándorolnak felfelé a kilók. Mostanában együtt esszük este a salit, mert ha véletlenül szóba kerül a hasa, már azon van, hogy eltűnjön.

Ma végig félálomban ültem bent a suliban, a zh-m is hasonlóképpen sikerült (3). Azért nem olyan rossz. Holnapra még tanulhatok egy jó adagot.

Ja és ma jó sokat ugráltam. Elsősorban a görcsök leküzdésére, de mozgásnak sem utolsó.:)

2977. ALLICS (válaszként erre: 2975. - Medina07)
2009. márc. 30. 13:44
Nagyvonalakban én is erre tippeltem és én is ezeket fogom csinálni ha végre elérem az 58 kilót.
2976. b4a3a4979d (válaszként erre: 2973. - Medina07)
2009. márc. 30. 13:33

Gyorsan oda kell hatnom, hogy vegyen feleségül a párom, akkor lehet, hogy mindkettőnk maradéka (a még lefogyasztandó kilók) eltűnnek nálunk is.

A legoptimálisabb esetben nálam ez 7-8 kg (ha a 63 kg-os álomsúlyt veszem 170 cm-hez), nála 8-9 kg (181 cm-hez 80-81 kg).

De az a veszély nem fenyeget, hogy nem tudunk megállni.

Még pár ilyen táncworkshop, mint szombaton, és helyen is vagyunk. Vagy valami hiper-szuper drága ruhát kell kiválasztani, fix esküvői dátummal, és ha törik, ha szakad, bele kell férni akkorra.

2975. Medina07 (válaszként erre: 2974. - ALLICS)
2009. márc. 30. 13:26

Persze! Nem eszek 6 után, még mindig édesítőszerrel iszom a kávémat, csak reggel eszek kenyeret, akkor se sokat és a mennyiségre még mindig figyelek, valamint a mozgást se hanyagolom. Ha lehet, akkor nagyokat sétálok, vagy Rubint Rékázok. Most hogy a taposóm tönkrement, el kell vinni szervízbe, így azt egy kicsit kénytelen vagyok hanyagolni, de már kezd az Ati egyre ízgágább lenni, rohanhatok utána, így nem lesz gond a sport résszel. :)

Hát nagyvonalakban ennyi!

2974. ALLICS
2009. márc. 30. 13:22

Ügyes vagy Medina:)

És mit csinálsz,hogy így tudod tartani,ugyanazokat,mint a fogyi alatt?

Gondolom pár alapvető dolgot megtartottál ugye?

2973. Medina07
2009. márc. 30. 13:16

Én is vagyok! Hétvégén nem volt időm semmire! Most is főzök husilevest, meg sült oldalast krumplival, mert ma jön haza anyukám! :)

Én még mindig 60 kiló vagyok! Örülök neki, hogy így tudom tartani. Tegnap találkoztam egy ismerősömmel, fiúval, aki 40 valahány kilót fogyott. Hát nem semmi a változás. Asszem 130-ról 88-ra. Csak az a baj, hogy átesett a ló túloldalára. Nem bírja abbahagyni, hiába unszolja a család. Salátákon él, amihez kevés husit eszik, a kenyeret meg abszolút kiiktatta az étrendjéből. Mozgás is van mellette, amivel nincs semmi baj, de ha így folytatja, akkor tönkreteszi a szervezetét. És az ő esküvőjére megyek tavasszal. Lehet, hogy be van pánikolva és így jön ki rajta??

Na mindegy!

2972. ALLICS
2009. márc. 30. 12:54
Jelen:)
2009. márc. 30. 12:37
Hol vagytok lányok????
2970. e1e9ab571d (válaszként erre: 2968. - B4a3a4979d)
2009. márc. 30. 08:09
ericika Te aztán nagyon jól főzöl! :) A lazacot meg kifejezetten szeretem:), palacsintáról már ne is beszéljünk...na léptem, muszáj.
2969. e1e9ab571d (válaszként erre: 2968. - B4a3a4979d)
2009. márc. 30. 07:57
Jó reggelt! Tegnap nagyon bezabáltam este szó szerint. Ez az egyik stresszkezelésem egyik módja, jó lenne kiküszöbölni. A tele hasamtól alig bírtam aludni, és rémálmaim voltak. Érdekes, hogy már kövérebbnek érzem magam. A zh-m csak este lesz 18:30-tól, addig még igyekszem kihozni magamból a maxot. A tegnapi zabálást meg a héten leböjtölöm. Péntek gyümölcsnap, és hogy szerdán tartok egy lénapot. Szombat-vasárnap nem mozogtam semmit. Ma viszont zh után ha minden jól alakul megyek Pilatesre:), szép napot Nektek, vagyis szebbet mint az enyém!
2009. márc. 30. 07:22

Sziasztok,

ahogy látom, Awela kivételével mindenki "vasárnapozott". és most újult erővel áll az új hét új kihívásai elé. (Haha...)

Vagy az óraállítás sínylett meg mindenkit.

A táncolás után volt egy kis izomlázam tegnap, de nem bántam. Holott a futás miatt azért vannak (főleg láb-)izmaim, de ez másfajta megterhelés volt.

Itt esik a havaseső. a hétvégén a szombat volt szép, tegnap is otthonülős idő volt.

Tegnap főztem erre fel egy jót, lazac grillezett édesköménnyel, és spenóttal töltött palacsintával.

És ha már palacsintát csinál az ember, akkor egy kicsit többet is, és lett diós-mazsolás, túrós-mazsolás, és egyszerű baracklekváros is.

Viszont a kilóim nem mentek felfelé.

2967. Awela
2009. márc. 30. 06:30

Mi az? Merre vagytok?


Hulla vagyok... Tegnap 8ra értem haza, gyors tanulás, majd megint be az ágyba.

2966. Awela
2009. márc. 29. 08:36

Én szerencsére táncolhattam eleget, általánosban ingyen tanítottak minket és persze én mindent kipróbáltam.:) Jó is volt, mikor tanultuk be a táncokat a szalagavatóra, még mindig emlékeztem és sokkal könnyebb volt.

Éjjel egykor értünk haza, most megyek dolgozni. Elég fáradt vagyok, de megérte.:)

Szép napot, este jövök!

2965. Medina07
2009. márc. 28. 19:05

Ericika: Az tényleg nagyon jó lehetett. Nekem nagyon tetszenek az ilyen táncok. Itthon is mikor megy a szombat esti láz tuti hogy nézem. Szerettem volna táncolni járni kiskoromtól, de sajnos a pénz nagy úr. Remélem, hogy a fiamat tudom majd támogatni abban a sportban, amit szeretne csinálni. Próbálom majd valahogy a víz felé terelni, pl kajakozás, vagy vízilabda. Persze nem fogom erőltetni, amit ő szeretne. (csak ne foci!!!)

Kajak edzőtáborokkal például tele vagyunk itt a környéken. Ott van Csepel, meg Szigetszentmiklós is.

2964. ericika2
2009. márc. 28. 18:49
És követendő példának, nem elrettentőnek.
2963. ericika2
2009. márc. 28. 18:48

Sziasztok, vége a tánctanításnak. Tisztán négy és fél óra tánc volt, mit mondjak, érzem a lábam. Versenytáncos tréner tartotta, és csak boogie-ból, (ez a lassabb jive, vagy rock and roll).

Tele vagyunk sikerélménnyel a párommal, holott még soha nem voltunk ilyen rendezvényen, volt, hogy a többieknek példának mutattak.

Holnap vagy biciklizés vagy futás lesz.

Most megyek lábat áztatni.

2962. Awela
2009. márc. 28. 17:21
Nagyon jó a tavasz, remek hatással van szerintem mindenkire. Én ilyenkor kicsattanok az energiától, nem vagyok fáradt sem. Szupi!:)
2961. Medina07
2009. márc. 28. 10:03

Sziasztok!


Szerintem én se nagyon fogok tudni jönni a hétvégén. Kertcsinálás, rokonlátogatás, stb...


Mindenkinek szép hétvégét kívánok!


Ericika: Nálad is nagy most a lelkesedés! Ilyen hozzáállással biztos sikerülni fog. Van ebbe a tavaszba valami, tényleg a megújulás jelképe.

2009. márc. 28. 08:08
Jó reggelt Mindenkinek! Szép hétvégét, jó pihenést! Én sajnos tanul(gat)ok.
2959. Awela
2009. márc. 27. 21:19

Sziasztok!


Most értem haza, reggel 8ra megint megyek. És holnap este én bizony elmegyek koncertre is, akármilyen fáradt is leszek tőle másnap! Már az idejét se tudom, mikor voltunk már valahol bulizni.

2958. ericika2
2009. márc. 27. 19:43

Sziasztok,

a párom lányának van (lenne) gyönyörű bronzos szőkés természetes hullámos vastag szálú haja, és naponta fél órát tölt a kiegyenesítésével és lelapításával.

Nekem még a dauer is csak egy-két napig tartott, ha berakták két óra múlva mintha kihúzogatták volna egyenesre direkt.

Én is saját magam színezem, de csak 5-10 percre kell rajta hagyni, mert 10 éves koromig tejfölszőke voltam, utána barnult csak be.


Bennem is érik , hogy tovább menjek. Eddig mindig azt mondtam, hogy ha ilyen súllyal maradnék, se lenne baj. Aztán persze mérgelődtem, hogy nem ment tovább.

Úgy látszik a test meghallotta, és engedelmeskedett a szavaimnak.

Na most kiírom a tükör mellé:

ÉN MÁJUS 15-IG 65 KG LESZEK.


Sziasztok, készülök a holnapi tánctanításra. Jó éjt.

2957. ALLICS
2009. márc. 27. 14:47
Magamnak festem aztán nehéz rászánni magam.Örülök ha van szabad 1 órám.
2956. ALLICS (válaszként erre: 2955. - Awela)
2009. márc. 27. 14:46

Nekem is muszáj megszárítanom.

Most már illő lenne befesteni is.

2955. Awela (válaszként erre: 2953. - ALLICS)
2009. márc. 27. 14:38
Én is azt szerettem volna. Nekem alapból egyenes, de ha vizesen hagyom, hgy magától száradjon, begöndörödik. Ezért minden hajmosáskor szárítanom kell, különben érdekes formák alakulnak ki belőle.:)
2954. ALLICS
2009. márc. 27. 14:36
Nincs kedvem lemenni sétálni,lusta vagyok lecuccolni.A 3.-on lakunk.
2953. ALLICS
2009. márc. 27. 14:35

Na akkor még vékonyszálú hajban is összetartóak vagyunk,nekem is az van:)

Utálom semmit nem lehet vele kezdeni,beszárítani,göndöríteni nem lehet,mert 10 perc után kienged,lelaposodik.Ráadásul nekem szög egyenes a hajam.

Nekem félhosszú,most növesztem hosszút szeretnék,de lassan nől a hajam:(

❮❮ ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook