Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Norcolut szedéstől volt valakinek hasonló probléma? fórum

Norcolut szedéstől volt valakinek hasonló probléma? (tudásbázis kérdés)


4. epervirág2 (válaszként erre: 3. - 5236d12e25)
2019. dec. 6. 20:18
Ezt nem tudom.engem tavaly mütöttek cisztával,de nem.lett jobb.adoki azt mondta semmi gond.de valami csak van.nekem is menni kell az orvoshoz a körzetim elküldött
3. 5236d12e25 (válaszként erre: 2. - Epervirág2)
2019. dec. 6. 20:13
Hát én azért kaptam mert 7 hónapig 2 hetente 2 heteket véreztem. Hétfőn vár a dokim. Szerinte nem lenne szabad köztes vérzésnek lennie
2. epervirág2 (válaszként erre: 1. - 5236d12e25)
2019. dec. 6. 19:05
Szia! Nem te vagy csak ilyen szerencsès,èn is szedtem.Addig nem volt olyan rossz a helyzet,de sajnos èn is szoktam vèrezgetni.
2019. dec. 6. 08:56

Sziasztok!


Már insítottam nem rég ebben fórumot de most más jellegű a kérdésem.

Ma természetesen felhívom az orvos is tehát nem monitoron keresztüli rendelést várok 😅 de szívesen venném ha lenne valakinek hasonló tapasztalata.

November 14.-én kezdtem el szedni 10 napig 2x1. Lement a 10 nap rá 2 napra 26.-án meg is jött 4 napig, de brutálisan (mondjuk ebben semmi új nem volt régen is nagyon erős menzeszeim voltak)

Most itt vagyok 7 nappal vérzés után és ma megint elkezdtem vérezni.. 14.-én kellene megint elkezdenem a következő adagot.

Mondjátok, hogy nem csak én vagyok ilyen szerencsés 🤔🤨🤦‍♀️

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook