Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Új év, új alak fórum

Új év, új alak (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯
66. csobeka (válaszként erre: 62. - 04e1ae9e93)
2014. dec. 31. 15:24
Már egyszer én is sikerrel jártam fogyás tekintetében: 20 kilótól szabadultam meg gyermekáldás reményében. Az eleje nehezen indult be, az utolsó 5 kiló 1 hónap alatt ment le. Azóta két porontyom van, mozgásra elég kevés lehetőséggel. Nekem ez a mumus. No, meg az édesség :)
65. xangie (válaszként erre: 64. - Zitezs)
2014. dec. 31. 11:09
Anno a masodik kislanyom utan egy balna voltam... Akkor lejartam edzoterembe, minusz 20 kg volt az eredmenye, igazi bombazo lettem. De akkor meg fiatalabb voltam. Aztan a kisfiam utan futni tudtam lejarni minden este, az is nagyon jo volt. Szoval mindegy mi szerintem csak mozgas legyen es akkor van eredmeny. Az nagyon jo, ha elszabadulsz otthonrol, az a leleknek is jot tesz egy kicsit :-) meg a ferjnek... :-)
64. zitezs (válaszként erre: 63. - Xangie)
2014. dec. 31. 10:10

xanagie, nálam is ez helyezt, hogy ha nem kattanok rá a fogyókúrára, akkor veszett fejsze nyele az egész....


én is imádom az édességet, de meg fogom próbálni megállni. És imádok szaunázni is. a férjemmel rendszeresen jártunk sportolni is és szaunázni is együtt ameddig a gyerek meg nem született. most örülök, ha eljutok tornázni és persze ha kíbírom a tornaórát. Gondoltam, hogy gyerekkel együtt kéne mennem baba-mama tornára, az meg nem rólam szólna, csak a rohanás lenne, hogy egyáltalán odaérjünk.

jó lesz nekem az este 7-re elemgyek és 8 után kicsivel hazaérek!:)

63. xangie (válaszként erre: 60. - Csobeka)
2014. dec. 31. 09:02

Szia, én annyira édesség függő vagyok, hogy meg sem kkisérlem megvonni magamtól teljesen. Ezért 200-250 kalóriányi valamit mindennap megengedek magamnak. Különben teljesen zizi vagyok.


A ma reggeli mérlegelés minusz 1,4 kg, a tegnap meg a tegnapelőtt. Ennek egy része biztosan víz, de akkor is jólesik :-). Este volt torna meg szauna. Úgy érzem sikerült agyilag is átkattanni most a fogyókúrára, mert nekem itt szokott elcsúszni, hogy nem tudom igazán átprogramozni magam...

Hajrá mindenkinek!

62. 04e1ae9e93 (válaszként erre: 60. - Csobeka)
2014. dec. 31. 08:40
Nekem is magas volt az inzulinszintem. Fél évig meg sem mozdult a mérleg,így 8 kg fogyással lement a normál értékre. Rendeződnie kellett,hogy egyáltalán fogyni tudjak. Nem volt egyszerű kitartani. De még nincs vége,remélem ezután is menni fog.
2014. dec. 31. 08:29
Már csak egy nap :-)
2014. dec. 30. 19:20

Sziasztok!


Szeretnék én is csatlakozni Hozzátok :) 10 kilótól szeretnék megszabadulni. Sajnos, az elmúlt hónapokban lelkibajok miatt rengeteg felszaladt (bánatevés), így nekem erről kell leszoknom. Január 1-től szeretném a csokoládét és a káros szénhidrátokat kiiktatni az életemből. IR-es vagyok, így nem lesz könnyű. Tornának Péntek Enikő Zóna edzése a nyerő nálam :)

59. xangie (válaszként erre: 52. - Nicole64)
2014. dec. 30. 18:17
Hat a 10 naposat en sem vallalnam mar be... Az nagyon durva volt. De igy birhato, hogy 1-1 nap. A sok citrom meg tenyleg jot tesz. En hasznalom a kaloriabazis.hu oldalt, ez is nagyon jo kapaszkodo, nagyon tudom ajanlani. Holnap reggel raallok a merlegre, meglatjuk az eddigi ket nap milyen csodat tett. Ma szaunaztam is, azt nagyon szeretem, meg egy kis sulyzos edzes. Orulok magamnak :-), hogy elkezdtem a dietat. Ugy latom jovore jo paran leszunk :-)
58. zitezs (válaszként erre: 55. - Nicole64)
2014. dec. 30. 15:17
ahhhha. most már értem. De akkor mikor viszel be normál ételt? Nem hízol vissza utána, ha abbahagyod ez a cuccot?
57. zitezs (válaszként erre: 55. - Nicole64)
2014. dec. 30. 15:14
Nicole, szerinted melyik fehérjepor a jó? és te hogy eszed? Neked mennyit kell fogyj? Vagy te már túl vagy rajta, csak beköszöntél?:)
56. zitezs (válaszként erre: 49. - 054b64934b)
2014. dec. 30. 15:13

igen, arra gondoltam, hogy este 7-re el tudok menni alakformáló tornára, persze akkor ha férjem hazaért. Azt mondta, hogy bevállalja a fürdetést és a vacsiztatást is, de azt hiszem az altatásra már haza kell érjek mindenképp mert az nem megy annyira neki, a gyerek folyamatosan "visszatapsolja" pedig még csak 7 hónapos:)))))

Ma akartam venni a tesco-ban egy fürdőszobai mérleget, ösztönzésképp mondjuk 2 naponta ráállnék:) hogy mennyi ment le. Sajnos nálunk nincs hely egy szobabringának, pedig nagyon gondolkodtam rajta, hogy kéne inkább itthon valamit. Nem ismerem ezt a tornát, amit te mondassz, de megnézem, hátha fent van az ncore-on;)

55. nicole64 (válaszként erre: 46. - Zitezs)
2014. dec. 30. 10:31
a fehérjepor arra jó, hogy pont olyan összetétele van (már a minőséginek), aminek egy tökéletes fogyis kajának kéne lennie: fehérje-szénhidrát arány, vitaminok stb. Én ha megiszom az enyémet, órákig nem vagyok éhes, és tényleg olyan "kaját" vittem be, ami minden szempontból egészséges és fogyasztó.
54. nicole64 (válaszként erre: 45. - Nissi)
2014. dec. 30. 10:29
priviben küldtem neked a nevét annak, ami nekem a legjobban bejött
53. nicole64 (válaszként erre: 35. - Csembencse)
2014. dec. 30. 10:28
gratula:)
52. nicole64 (válaszként erre: 34. - Xangie)
2014. dec. 30. 10:27
hű, respect neked... én a neerára gondolni se bírok, végigcsináltam 10 napot, pedig nekem szörnyű íze volt... aztán ami lement, vissza is jött, kamatostul...
51. nicole64 (válaszként erre: 31. - RedSnake0111)
2014. dec. 30. 10:26
Így van, a szénhidrát a nagy mumus... és tényleg nem mindegy, hogy milyen fehérjeturmixot iszik az ember, én végigpróbáltam egy csomót, és igenis van, ami sokkal hatásosabb és jobban telít, mellette nem is kíván az ember semmit.
50. nicole64 (válaszként erre: 23. - Gyorfine80)
2014. dec. 30. 10:24
igen, de ha el van keseredve az ember, akkor úgy gondolja, "most már úgyis mindegy"... ezért kellene esetleg egy gyors, szigorú fogyi, amitől leadsz 3-4 kilót, és akkor már motiválva leszel, hogy még többet fogyj. A szigorú fogyiban ne legyen semmi édesség (pár nap alatt felszámolódik ám a függőség!), utána meg lehetne egy életmódváltás, amibe már belefér a reform-desszert
49. 054b64934b (válaszként erre: 48. - Zitezs)
2014. dec. 29. 21:32
15-20 kiló között...a Beachbody 21 Day Fix tornáját csinálom és fél óra szobabicikli minden nap. De szerintem lesz egy pihenő nap is, majd meglátom azt még. Te edzőterembe fogsz járni? :)
48. zitezs (válaszként erre: 47. - 054b64934b)
2014. dec. 29. 20:31

neked mennyit kell leadnod? milyen tornát válaszottál?

Én 4-én fogom kezdeni, a diéta részét, mert 3-án még vendégebédet csinálok 10 főre...

tornázni már 2-án szeretnék menni!

2014. dec. 29. 20:20
Sziasztok! Én is csatlakoznék hozzátok január 1-től. Számolni fogom a kalóriákat és itthon fogok tornázni meg minden. :D
46. zitezs (válaszként erre: 45. - Nissi)
2014. dec. 29. 19:49

nem tudom, hogy mire jók a fehérjeporok?

én arra gondoltam, hogy a szénhidrátokat iktatom ki, mindent ami ebből van. Tehát hús+ zöldség.

De ezek szerint van más lehetőség is?


Én nem tudok itton tornázni, mert a norbisat próbáltam egy dvd-t többször de idegesített.


Milyen másik dvd-re tornáztok otthon?

45. Nissi
2014. dec. 29. 17:24
Tudnátok ajánlani jó fehérje porokat?
44. Nissi
2014. dec. 29. 17:23
Sziasztok! Én is jövök csütörtöktöl :)Nekem is az édesség a gyengém :) Itthon fogok tornázni videokra.
43. 388b941089 (válaszként erre: 27. - 1fd6a9f0bc)
2014. dec. 29. 16:00
Egyem meg. :DD
2014. dec. 29. 15:57
Sok sikert és kitartást kívánok mindenkinek!:))))
2014. dec. 29. 15:25
Az a lényeg,hogy mindenki megtalálja azt az étrendet,ami számára betartható,és azt a mozgásformát,ami bejön. Én pl.utálok futni, régen 50 kilósan is gyűlöltem,nem is fogok, viszont teremfüggő vagyok. Nekem még mínusz 20 kg a cél, és az izmaim szép formássá tétele.
2014. dec. 29. 14:46

Sziasztok!

Csatlakozni szeretnék. Január 1-től természetesen :)

Terveim: Sok husi, zöldség,gyümölcs, víz. Kevés egészséges kenyér. Semmi fehér liszt és cukor. Heti 4x mozgás itthon. Nem akarok semmilyen terembe meg ide-oda menni, csak itthon, ingyen mozogni. Jelenleg így Karácsony után 120 kg vagyok (tudom, borzasztó). 3 hónap alatt 20 kg-ot fogok fogyni, aztán majd meglátjuk a további célokat. :)

39. Oroslya30 (válaszként erre: 30. - 04e1ae9e93)
2014. dec. 29. 12:12
Szia! Konkrét diétàt nem fogok követni,mert arra nem vagyok kèpes,de a szènhidrát bevitelt mindenkèpp csönkentem,sok zöldség,gyümi,este 6 utàn semmi és lassan a kenyeret is meg akarom vonni magamtól! Sok-sok folyadék,és februártól torna,mert műtétem volt és helyre kell még jönnöm kicsit! Meg talàn az almaecetet kipróbàlom majd, jókat hallottam róla! Majd meglátjuk!
38. gyorfine80 (válaszként erre: 25. - 8824be7254)
2014. dec. 29. 09:30
köszi szépen az ötleteket,megprobálom valahogy betartani,mert nagyon le kellene fogyak,mert ez már nagyon idegesit
37. zitezs
2014. dec. 28. 21:40

Sziasztok! csatlakozni szeretnék a népes ki kompániához:)

35 éves vagyok, májusban szültem először. Már a terhesség alatt is fejött rám néhány kiló, de a szülés óta még több. Nincs mérlegem, MÉG, így nem tudom a pontos súlyomat, de olyan 20 kg mínusz a célom.

2 éve még szigetköröket kocogtam a Margitszigeten, most meg kötényhassal állok a tükör előtt szörnyű közérzettel.

Az utolsó csepp a pohárban a Szenteste volt, amikoris a sógornőm meglepett bennünket egy pár rólunk szóló képpel még 2 évvel ezelőttről. 70kilómmal vékony voltam - sosem voltam nádszál, az nem áll jól nekem) és tetszetős. Most meg hmmmm majd remélem ismét szép leszek.

Hogy hogyan szeretnék fogyni? diétával és mozgással. Nagy lelkierőre van szükségem, hogy elmenjek egy edzőterembe, hogy sok tükör előtt álljak, nincs önbizalmam


Még nem tudom, hogy hogyan oldom meg, mert gyerek mellett úgy érzem ez nehéz lesz.

Remélem, hogy tudjuk egymást támogatni.

dióhéjban ennyi.

❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook