Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Új ágyat kapott a kisfiam. Mit tehetnénk, hogy megszokja? fórum

Új ágyat kapott a kisfiam. Mit tehetnénk, hogy megszokja? (tudásbázis kérdés)


9. d0b7178f40 (válaszként erre: 7. - Dj.cica)
2009. jan. 1. 17:33

Szia Cica


már próbáltam a rácsos ágynál de nem vált be.De aztán amikor a kakót is ott itta meg akkor elaludt és csak az üveget kellett elvennem.De most hiába adom neki akakót az ágyba.Megissza vagy csak a felét és fészkalódik.És állandóan felvégnél a legmagasabb részen akar lejönni.

Hát közelharcolok tovább.Majd megunja és rájön,hogy nem is akarok neki rosszat.

De majd a böliben mi lessz mert a dadust gaz ismeri de ott nem lessz az,hogy mindenért vígasz jár.

Bár majd a többi gyerek hatással lessz rá.

köszi B.Ú.É.K.

8. katácskák (válaszként erre: 6. - D0b7178f40)
2009. jan. 1. 06:18

Nektek is BUÉK.

Meg reményt, hogy megszokja.. ismerkedik hiába.

Ezzel szerintem mi is igy vagyunk, "felnQttek".

Fedezi fel a Világot...:)

7. dj.cica (válaszként erre: 6. - D0b7178f40)
2008. dec. 31. 22:26

Még egy megoldás van hogy ahányszr kijön te szó nélkül odamész beteszed az ágyába és betakarod .Egyáltalán nem szolsz hozzá.Lehet elsö pár estén nehéz lesz mert sokszor kijön de megtanulja hogy nem játék az alvás.

B:Ú:É:K:

2008. dec. 31. 22:21

A kicsim (nem írtam)21 hónapos.Hát ahogy a hozzászólásokat olvasom nem csak én küzdök meg ezzel a gonddal.A ráxcso ágynál pik pakra bevált az,hogy a kakaó után hasrafordult kicsit dünnyögött és elaludt.De itt kirohangál és a folyosórácsnál kiabáll ki ana apa amíg valaki nem megy oda és akkor rohangál ki be a szobákba.imádom csak amikor már 8* mondom el hogy este van meg aludni kell meg mi is fekszünk akkor úgy elönt a harci ideg és vagy rákiálltok vagy egyet a seggreütök.Nem nagyot de figyelmeztető értékűt.Mire kinevet. :))nincen szívem komolyabban odasózni.Mert néz azzal a tengerkék szemével és zabállni való.

és komisz.

Na mindenkinek B.Ú.É.K.

2008. dec. 31. 14:00
Meg kell szoknia.Bocs
4. 2bd4f10c49 (válaszként erre: 1. - D0b7178f40)
2008. dec. 31. 13:59

Talán tetszik neki:))

A rácsosból nem tudott kimászni itt viszont igen..

És lehet hogy meg kel szokna. Hogy mit csinálj?Nem tudom.Nekem nemn volt ilyen gondom

3. dj.cica (válaszként erre: 1. - D0b7178f40)
2008. dec. 31. 13:54

szia! nekem 15 hos volt mikor megkapta az ágyat nekem is kimászkált belöle:(

de már most van olyan hogy maga alszik el benne egy pár honapja most 26 hós:)

szerintem feküdj mellé eleinte utána már csak ülj mellette.és a végén már ki is mehetsz a szobából .bár egy esti rituálé mindenféleképpen kell pl fürdés fogmosás,esti mese és alvás.

2. Ármin Márk Anyu (válaszként erre: 1. - D0b7178f40)
2008. dec. 31. 13:52
Szia! mi is most vettunk, bar nem irtad mennyi idos, nekem 18hos lesz 6-an, de nekunk azert kellett, mert eddig velunk aludt es most mar szeretnem a cicizesrol is leszoktatni, marmint az ejszakairol. Hala az egnek nalunk bevalt, pancsi utan ott torulkozunk nem a haloban, es lefekszik, magara huzza a takarojat megvarja mig melle fekszem kap egy kis cicit Apatol jo ejt puszit es alszik is. Igaz meg kel hajnali 3 korul, es akkor nem hajlando ott visszaaludni, hanem bejon hozzank.o is megprobalt lemaszni, de mondtam neki, hogy nagyfiuk nagyagyban alszanak egyedul. Azt hiszem megertette.
2008. dec. 31. 13:46

Segítsetek nekem abban,hogy mit tegyek.Mert a kisfiamnak vettünk egy új ágyat.Leesésgátlósat.És az első 2 éjszaka az jó volt némi fészkalódással.Meg könnyen el is aludt.Ahogy szokott.De utána már állandóan lemászik 6*-7* vissza kell zavarni a helyére.És hiába magyarázom el neki,hogy aludni kell,meg neki vettük a szép ágyat.Csak akkor hajlandó elaludni, ha ott ülök az ágy végén,hogy ne másszon le.És akkor kénytelen nyugodtan a kakaót meginni és elalszik.Még a korom sötétben is kitalál pedig a szoba többi része át lett rendezve.Az ágyra ügyeltem,hogy ugyanoda kerüljön vissza.

Mit tegyek?

Köszi a hozzászólásokat:))


egyébként mindenkinek B.Ú.É.K!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook