Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Kisfiam csütörtökön kapott Prevenar oltást. Tegnap ment a hasa és hőemelkedése volt. Lehet tőle? fórum

Kisfiam csütörtökön kapott Prevenar oltást. Tegnap ment a hasa és hőemelkedése volt. Lehet tőle? (tudásbázis kérdés)


2009. dec. 4. 17:06

Sziasztok a lányom múlthéten kapta meg a Prevenárt már a 3. volt meg a kötelező 15 hónapos oltást!


Eddig nem volt gondunk az oltásnál de most nagyon megviselte


Azóta levert ,lázas ,hasmenése van.Ma voltunk a dokinál és a torka is begyulladt!

Neki minden ami az oltással jár végig megy rajta!


Szerdán megyünk megint.

10. szabotunde80 (válaszként erre: 8. - Vackor0809)
2009. febr. 4. 15:33

Sziasztok!


CSak amiatt írok, hátha valaki beleolvas. Ugyanez lett nekünk is. Normaflore, smecta, diéta. MÁris jobban van.


Köszönöm a válaszokat!

2009. febr. 3. 10:37
Szioka szerintem biztos hogy nem attól.mi is csütörtökön kaptuk meg az oltást,nekem azt mondta a doktornö hogy két napig lehet láza ha harmadik nap is lázass lenne az már nem az injekcio hatása.valmi virus vagy más..Jobbulás nektek!
2009. febr. 3. 10:04

Szia!Lehet, hogy az oltástól, de nagyobb a valószínűsége annak, hogy vírus...az én kisfiam is tegnapra betegedett le ugyanilyen tünetekkel...azért vidd el orvoshoz, jobb, ha megvizsgálja! Nekünk azt mondta a doktor, hogy időben csíptük el azzal, hogy elvittem, s talán megelőztük a nagyobb problémát. Most diétázunk, normaflort és szükség szerint smectat iszik, no meg szopizik a Cseppem:), ma már sokkal jobb a közérzete.

Jobbulást és szép napot kívánok nektek!

2009. febr. 3. 09:44

hívom a doktornőt nemsokára. Ez már a második oltás volt egyébként. az elsőnél semmi gond sem volt.

Nem is levert,szopizik, csak az étvágya csökkent, és így a széklete hígult.

2009. febr. 3. 09:40
"eldönteni" Szó lemaradt.
2009. febr. 3. 09:39

Mi nem kaptunk oltást és mégis betegek vagyunk.

Nálunk Pest megyében van calíci vírus+ influenza+ bárányhimlő járvány.szerintem nem lehet egyértelműen ilyen járvány idején,hogy mitől van.

2009. febr. 3. 09:35
nem
2009. febr. 3. 09:34
Akár lehet attól is, de nem biztos! Ha az orvost megkérdezed, akkor ő biztosan azt fogja mondani, hogy biztos nem attól van. Mikor azén kislánom megkapta az első prevenart rá egy hétre megbetegedett. Torok-, gége-, és középfülgyulladása volt. Én meg voltam győződve,hogy a prevenartól van, de akárhány orvosnál voltunk mind azt mondta, hogyááá attól nem lehet! Ehhez képest egy hónapig nem tudott kigyógyulni belőle, kétszer megjártuk vele a gyereksürgősségit, mire végre rendbejött! Már megkapta a második oltást is, de szerencére attól nem lett semmi baja:)
2009. febr. 3. 09:34
Nálunk nem volt ilyen panasz, pedig már 2-t kapott.
2009. febr. 3. 09:30
Kisfiam csütörtökön kapott PREVENAL oltást. Tegnap ment a hasa és hőemelkedése volt. Lehet tőle?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook