Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Úgy imádom a saját irodát, nem kell szenvednem a... fórum

Úgy imádom a saját irodát, nem kell szenvednem a... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

2023. jún. 1. 18:50
Én is szeretem a sajt irodát, de azért harmincpár fokban a klímát is.
6. ,zumba (válaszként erre: 4. - Globus)
2023. jún. 1. 18:46
Télen nincs melegük a 26 fokban, csak tavasszal, illetve nyáron. Nincs tűrőképessége sok embernek. Már most is "meghalunk" van. Aztán krahácsol, tüsszög, száraz a szeme, akkor gyorsan képbe jönnek a gyógyszeripar termékei.. hát persze. Káros hatásairól keveset beszélnek, hiszen ártana az üzletnek.
5. Myra
2023. jún. 1. 18:31
Otthon én se használom, de máshol nem zavar.
4. globus (válaszként erre: 3. - ,zumba)
2023. jún. 1. 18:27
Én azt nem értettem soha, télen felfűtik a lakást 26 fokra, nyáron ugyanezt hűtik? Még nincs is meleg.
3. ,zumba (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jún. 1. 17:36
Nekem is panaszt okoz, kerülöm is. Valahogy az elmúlt évtizedekben csak meg volt a nép klíma nélkül, pedig voltak 35-36 fokok, és itt vagyunk. Pl: 1992. augusztusa....Aztán kimegy a lehűlt testével a 28 fokba, s azt mondja: jajj, de meleg van. Persze, hozzászoktatod a szervezetedet a hűvöshöz.
2023. jún. 1. 15:44
Azért nyáron a melegbe ne is várjuk már el, hogy azért mert nem bírjuk a klímát más ne kapcsolja be. Ez pont ugyanaz mintha nyáron nem fűtenénk csak mert van aki nem fázik...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook