Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mitől tüsszöghet ilyen sokat a kislányom? fórum

Mitől tüsszöghet ilyen sokat a kislányom? (tudásbázis kérdés)


2022. júl. 28. 22:25
Köszi mindenki. Az az érdekes hogy most 2.napja semmi. Nem tüsszentett se ma se tegnap. Akkor ez hogyvan?
4. Soufflet (válaszként erre: 1. - Kiccila)
2022. júl. 26. 13:43

Nyaron reggelre nekem egy hegynyi fika van az orromban, ha tudok aludni. Nem tesztelnek minden novenyt, csak a gyakori allergeneket.

Kovetkezo viragzas elott par honappal erdemes immunerosito lottyot itatni/etetni vele. Mar fogalmam sincs, en mit hasznaltam, es nem is biztos, hogy forgalomban van, de egy patikaban tudnak segiteni.


A masik meg, talan neki is "fenyes" a nyalkahartyaja. Vagyis szar. Es csak egyre roszabb lesz. A szaraz levegot jobb, ha keruli (pl. nyaron a legkondis helyeket).

3. Alnisa (válaszként erre: 1. - Kiccila)
2022. júl. 26. 08:13

Lehet most már van allergiája.

Nekem is rosszabb reggel mindig, mert felgyűlik a sok a pollen az orromban reggelre.

2. alinka01 (válaszként erre: 1. - Kiccila)
2022. júl. 25. 19:36

De mert inkább reggel tüsszög, nem lehet mégis poratka allergia?


Ha ez kizárt, akkor még mindig lehet valami a levegőben, a bútorokon, ami fizikai irritációt okoz neki, ettől is tüsszöghet. Nézzetek szét alaposan a környezetében, mi lehet esetleg, pl. túl száraz a levegő és/vagy használtok légfrissítőt, illatosítót. Egy új öblítőszer.


És ha nem múlik, akkor egyszerű vírusfertőzés is lehet a háttérben, amit viszont érdemes kivizsgáltatni.


Mielőbbi jobbulást!

2022. júl. 25. 18:19
Sziasztok. Kislányom 3 4 napja gyakrabban prüszköl..inkább reggel. És napközben párszor. Allergiája nincs. Valami lehet a levegöbe? Ami irritálná? Másnak is van hasonló szitu gyerekkel?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook