Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Túl széles a kislányom lábfeje! Hol vásároljak neki cipőt? fórum

Túl széles a kislányom lábfeje! Hol vásároljak neki cipőt? (beszélgetős fórum)


2011. júl. 12. 22:01
Én mindig az ortopédián csináltatok szandált a fiaimnak,és szerintem szépek,kényelmesek.
6. trapiti (válaszként erre: 1. - Zsuzsu84)
2011. júl. 12. 21:09

A Supy cipők szélesek és egészségesek is :) Olyan helyzetben tartják a lábat, hogy a boka ne tudjon bedőlni. Az áruk is jó:

www.supy.hu

Mi csak ilyet hordunk, az én kislányomnak is széles a lába...

5. Diusmama (válaszként erre: 2. - *Mimmi*)
2011. júl. 12. 14:59
én meg sok helyen olvastam h a Siesta cipőket most nem ajánlják, mert harántemelésesek. legalábbis a mi védőnőnk határozottan NEM ajánlotta. pedig anyukám azt mondta h én is meg a tesóm is azt hordtunk. jajjjj mindig van valami ezekkel a gyerkőcökkel :D
2011. júl. 12. 14:58
az én lányomnak is csak a tépőzáras szandi lett jó, a zárt cipőkből még nem kapott rendes cipőt, csak puhatalpuja volt. de előre félek én is mi lesz velünk télen. mégsem járhat ugy mint egy bohoc 3 számmal nagyobb cipobe amibe belefér a lábfeje. bosszanto h miért csak hosszában van a méretezés, miért nincs széltében is! nem mindenkinek egyforma a lábfeje és ez a felnőtteknél is igy van. nekem is és apjának is elég vaskos lábunk van. csórikám ezt örökölte, nem a milliókat :S Elefantent mi is próbáltunk, de nem nagy sikerrel. pedig abból ha jól tudom, van is lábfej méretezés (S M W) legalábbis a német elefanten oldalon ezt irják. csak magyarországra nem hoznak be belőle :(
3. Szilvamama (válaszként erre: 1. - Zsuzsu84)
2011. júl. 12. 13:10
Az én lányom lába is ilyen volt, most is ducilábú, csak a tépőzáras cipők mennek fel a lábára :) Deicmann, sok próba!
2011. júl. 12. 13:02

A lányomnak is rémálom volt venni az őszi cipőket. Első őszi cipője Elephanten volt, nagy nehezen találtam egy modellt amibe belefért a lába. Következő évben viszont nem volt jó ebből a márkából egyik sem, nem tudom hány cipőboltot végigjártam míg egy Siesta cipő jó lett. Már több mint egy hónapja kerestem rá való őszi cipőt, de nem találtam, így kénytelen voltam ezt megvenni 12000-ért...

Azóta sokat nőtt a lába is, már nem olyan magas a lábfeje. Kicsit könnyebb neki cipőt venni, bár így sem egyszerű. Tavaly csizmát kapott, de alig találtam olyat amit fel tudtam húzni a vádlijára... ;-)

2011. júl. 12. 10:53
Sziasztok! a kislányom lábfeje széles és nagyon nehezen találtam neki szandált is (elefante). nemsokára jön az ősz és már előre félek hogy hol fogok neki kapni zárt cipőt. 21-es a lába, de egy számmal nagyobb cipőb fér csak bele a lába. olyan cipő kellene aminek a lábfeje rugalmas és elég széles. Valakinek ismerős a probléma? Esetleg tudtok ajánlani valamit? Köszönöm előre is a segítségeteket!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook