Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Túl rövidre vágtam a nadrágom szárát, mit lehetne vele csinálni? fórum

Túl rövidre vágtam a nadrágom szárát, mit lehetne vele csinálni? (tudásbázis kérdés)


9. era06 (válaszként erre: 7. - Plexike)
2013. máj. 31. 14:00

farmart nem tudom hogyan kell nyújtani , de várd meg amíg összemész :DD , ez is megoldás


Megvan amit levágtál akkor visszavarrod, a felhajtás tűzése pedig pont a toldásban legyen. Vagy valami zsinórfélét varrni a toldásra

2013. máj. 31. 12:43
Csinálj belőle bügyös nacit aljára passzrészt varrj
2013. máj. 31. 11:48

Köszönöm a tippeket!

A fekete csipke ötlete nagyon tetszik! Hogy ez hogy nem jutott eszembe! Jövőhéten szerintem veszek is, de ezt már varrónőre bízom, akármilyen könnyű feladat is lenne a felvarrása.


Sajnos leengedni nem nagyon van mit, olyan ügyetlenül csináltam az egészet, hogy egy kb. 6-7 mm-es rész van csak belülre felhajtva.

A mintás anyagon én is gondolkodtam, de szerintem ez a megoldás még tömzsibbé tenné a lábam. Plusz egy vastagabb farmer anyagból van a nadrág, és nem tudom, hogy egy szövettel megtoldva hogyan mutatna.


Egyébként nincs arra valami módszer, hogy a farmert hogyan lehetne tartósan hosszában nyújtani? :D

6. youlcsi (válaszként erre: 2. - Plexike)
2013. máj. 31. 10:54
veszel valami anyagot, vagy nagyon eltérő színt pl piros/kék (amilyen színből több fölsőd van) esetleg aprómintás vásznat, vagy pl széles fekete csipkét és rávarrod... én ezt tenném.
5. mafalda (válaszként erre: 2. - Plexike)
2013. máj. 31. 09:47

Közben írtam,..ezt nem láttam:((


Engedd le a felhajtást és varrd hozzá a levágott részt.Ha le van gépelve,nem lesz rossz.Talán.

De nem baj ha vastagabb a lábad,attól hordhatsz rövidebbet,magasabb sarkúval kifejezetten előnyös lehet.Ha nem kényelmes neked a magas,akkor ék sarkút vegyél hozzá,hogy nyújtsa a lábad.

2013. máj. 31. 09:45
hajtást leengedni, ez min. 1-2 centi, aztán a levágottból visszavarrni, további 1-2 centi, és pont jó lesz :))) én így oldanám meg.
2013. máj. 31. 09:44

Csinálj belőle még rövidebbet!Divat az a boka felettig erő.

Persze nem mindegy milyen anyagból van.Tavaszra-nyárra jó a rövidebb.Ha vastag anyag,akkor csizmával hordhatod.

2013. máj. 31. 09:43

Nem rég vettem egy fekete farmernadrágot, de hosszú volt a lába, így elvágtam és felhajtottam, de kicsit bokalengető lett :(

Nem szeretnék belőle sem rövid, sem 3/4-es nadrágot csinálni, mert elég vastagok a lábaim, így nem szeretek ilyeneket hordani.

De kidobni sem szeretném...

Valakinek van esetleg valami ötlete, hogy mégis mit csinálhatnék vele?

2013. máj. 31. 09:42
Túl rövidre vágtam a nadrágom szárát, mit lehetne vele csinálni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook