Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Túl ritka menstruáció fórum

Túl ritka menstruáció (beszélgetős fórum)


2014. febr. 25. 17:18
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat, megfogadom akkor a tanácsokat. Hát igen, tény hogy az utóbbi 3 évben 10 kilót híztam, de ezt betudom annak hogy "boldog párkapcsolat" és mozgáshiány a tanulás miatt. Gyerekkoromban voltak gondok a vércukrommal, de úgy, hogy nagyon alacsony volt. AST szintem volt még magas ami elvileg gyulladásra utal, azt se találták meg sose miért, de már évek óta nem mérettem újra. Már nagyon elegem van a kórházba rohangálásból, sajnos mindig van valami, jelenleg ez és a fülsípolás. Mindenestre akkor felkeresem a háziorvosom és elmegyek a többi vizsgálatra. Mégegyszer köszönöm nagyon a segítséget! Szép napot mindenkinek!
12. ina87
2014. febr. 25. 11:24
lehet pcos gond is,minél elöbb meny ele a kivizsgálásra nem jo halasztani.
11. mosolyka1111 (válaszként erre: 1. - 81a482b088)
2014. febr. 25. 11:05

Van sztk alapon is endokrinológus, de minél előbb lépjél, mert jó sokára adnak időpontot.

A lányomnál is így kezdődött, a végén már 50-60 naponként jött a menzesze, neki PCOS és súlyos IR.

Addig is érdemes lenne barátcserje kapszulát szedned.

10. 5236d12e25 (válaszként erre: 1. - 81a482b088)
2014. febr. 25. 11:00
Először is van tb álltal támogatott endokrinológia, a háziorvos ad neked tájékoztatót hova érdemes elmenni a közelben egy beutalóval együtt. Másrészt ilyen rossz menzesz mellett hormon gond van, majdnem kizárt hogy terhes legyél. Lehet pajzsmirigy pco és még sok minden más is.
2014. febr. 25. 06:58

Budapesten szinte minden kerületben van sztk endokrinológus.


Újpesten a Károlyi kórházban, Kőbányán a Bajcsyban, 8. kerületben a SOTE-n, A Dél-pesti kórházban is van, az Uzsoki kórházban is van és még sorolhatnám.

Nem kerül egyik sem pénzbe.

2014. febr. 25. 06:27
Nekem is PCOS okozta a sok kimaradást. Később kiderült, hogy inzulinrezisztencia és pajzsmirigy elulműködés áll a hátterében, nem jó halogatni a dolgokat. Nekem már a hajam 3/4-e kihullott miatta.
7. 408020f45e (válaszként erre: 1. - 81a482b088)
2014. febr. 24. 23:26
Ha először mész endokrinológushoz, házi orvos ad beutalót, akkor hamarabb kapsz időpontot. Lehet, hogy hormonális a problémád, lehet, hogy a súlyod miatt (nem tudhatom), az is lehet, hogy más miatt. Ki kell vizsgáltatni, mert bármilyen hatékony is lehet egy teakúra, tudni kell a kiváltó okot.
6. Pera0322 (válaszként erre: 4. - Béengé)
2014. febr. 24. 23:11
Hú, tényleg jó ez a tea? Én ma ittam meg az utolsó litert :) örülök, h valaki pozitív tapasztalatról számolt be róla :)
2014. febr. 24. 23:06

Teákban nem hiszek.

Szerintem keress egy jó endokrinológust. Nekem is ritkán jött meg volt, hogy 60 nap. Nekem PCOS-em van. Esetleg olvass ezután a neten.

Valóban van tb-s endokrinológus is. Menj akkor oda! Hátha lelkiismeretes. Hol laksz, vagy hová tudnál menni szakrendelőbe?

2014. febr. 24. 21:58
Én egy teát tudok neked ajánlani,Lady Ciklus a neve,DM-ben és herbáriákban meg tudod vásárolni 6-700 Ft között. Nem akarom elkiabálni,de ugyanilyen problémáim vannak/voltak,mint neked,de ebben a hónapban az előírtaknak megfelelően ittam,és rendesen megjött. Hihetetlen,nekem eddig 2 hetente volt,vagy pedig hónapokig semmi. A ciklus 15.napjától számítva 5 napig kell inni napi 1 litert. Egy próbát megér :)
3. C**** (válaszként erre: 1. - 81a482b088)
2014. febr. 24. 21:46

Pedig van TB-s Endokrinológia is, csak soká adnak időpontot. Háziorvossal beszéld meg. Ad beutalót, és elmondja, hová vagy igényjogosult.


Egyébként ennek ezer oka lehet. Keress másik nőgyógyászt!

2014. febr. 24. 21:45
*rendszertelen
2014. febr. 24. 21:43
Nagyon rencertelen a havi vérzésem, már nem is nevezhető havinak. Ritkábban jön meg mint 35 nap, volt olyan hogy 7 hét is eltelt. Hiába szedtem rá fogamzásgátlót egy évig nem állította be és nem is akarok többet szedni. Azt mondta a nőgyógyász keressek fel endokrinológust, de azt nem engedhetem meg magamnak, nem találtam olyat ami ingyenes lenne. Volt már, vagy van valaki hasonló helyzetben? Nem tudom mit csináljak mert így elég rossz. 3 éves párkapcsolatban vagyok és nem akarok mindig azon szorongani, mi van ha a védekezés ellenére is rosszul sül el a dolog.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook