Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Tudtok valamilyen módszert amivel helyreállithatnám a hormonrendszerem? fórum

Tudtok valamilyen módszert amivel helyreállithatnám a hormonrendszerem? (beszélgetős fórum)


1 2
11. csokipuding (válaszként erre: 5. - Fd8e423e9e)
2009. szept. 11. 18:39
Nincs túlsúlyom hanem 1 csomó pattanásom :((
10. fd8e423e9e (válaszként erre: 7. - 9430208419)
2009. szept. 11. 18:37

Nekem magától felborult, helyesebben sokat híztam, mert állandóan idegeskedtem. Négy hónapig menstruáltam egyfolytában!

Szerencsére az orvosaim egybehangzóan annyit mondtak, hogy nyugodjak meg és bármennyire nehéz, de próbáljak meg fogyni. Elkezdtem sportolni, és egészségesebben étkezni, lassan mentek le a kilók. Persze jó, ha előtte az ember nézet egy vérképet, mert vakvilágban felborult hormonrendszerrel fogyózni nem szabad. Nekem minden héten van jelenésem háziorvosnál, havonta nőgyógyásznál, nehogy valami gond legyen.

Búzacsírát eszek minden nap joghurttal, szabályozza a hormonrendszert (persze ez önmagában nem lenne elég, de szerintem ez is segített).

9. zebracsikó (válaszként erre: 6. - Azure_)
2009. szept. 11. 18:37

Mi ez a vitális tér terápia?

És hol vizsgálják? Megadnád az említett hölgy elérhetőségét?

2009. szept. 11. 18:36

azure mi ez a fitoterápia?

mágnese?

hol lehet ide bejelentkezni?

2009. szept. 11. 18:32

Nekem van! :( Arra tudsz valamit?

Fogamzásgátlót szedtem,,, utána meghíztam szép lassan... s most 4 hónapja nem szedem... de még most is hízok, pedig egyáltalán nem eszek sokat... és bicózok minden másnap.. még is jönnek a plusz kilók! :(((

2009. szept. 11. 18:32

Nekem a vitális tér terápia segített. Mondjuk azt hallottam nem mindenhol ugyanolyan hatékonyan kezelnek de én ahova jártam nagyon lelkiismeretes a hölgy. Olyannyira rendberakott, hogy 3 hónap kezelés után teherbeestem! :) Néhány hét és itt a trónörökös.

A terápia mellett a ghyex valamint a fito mineral folyékony vitaminokat is szedtem. Ha rákeresel a neten úgyis látod mire jók. A terápia egy mágneses terápia ahol egy gép segítségével sejtszinten vizsgálják és gyógyítják a szervezetedet. Nekem bevállt!

5. fd8e423e9e (válaszként erre: 1. - Csokipuding)
2009. szept. 11. 18:31
Mik a tüneteid? Túlsúlyod van?
2009. szept. 11. 18:31

Szia!

hát.. az rám is rám férne!

2009. szept. 11. 18:31
endokrinológus vagy nőgyógyász útmutatásait kéne követned.
2009. szept. 11. 18:29
kérlek adjatok tanácsot
2009. szept. 11. 18:28
Tudtok valamilyen módszert amivel helyreállithatnám a hormonrendszerem?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook