Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Tudod mi az aszcendensed és hogy mi az életfeladatod az asztrológia szerint? fórum

Tudod mi az aszcendensed és hogy mi az életfeladatod az asztrológia szerint? (beszélgetős fórum)


140. zsuzsa57 (válaszként erre: 131. - Tinendo)
2007. febr. 21. 11:33
Köszönöm szépen a válaszodat!!!
139. figarina (válaszként erre: 134. - Tinendo)
2007. febr. 21. 11:11
Az eddigieket is nagyon köszi!A karmám nagyon érdekel!!!
138. Bernó (válaszként erre: 135. - Tinendo)
2007. febr. 21. 11:06
Köszönöm szépen.
137. tinendo (válaszként erre: 136. - Gota)
2007. febr. 21. 11:06
Privi ment. :))
136. gota (válaszként erre: 134. - Tinendo)
2007. febr. 21. 11:04

Szia Tinendo!


Meg tudnád esetleg adni priviben, honnan tudod ezeket, ha nem gáz, h ilyet kérek? Babát várok ugyanis, és ugyan az aszcendensét nem tudom még, de érdekelne a holdcsomópont szerinti karmája. :)

Ha esetleg nem probléma, nekem is segítenél ebben?

135. tinendo (válaszként erre: 133. - Bernó)
2007. febr. 21. 11:02

Sajna a Magyarbóly alapján enm tudom neked megállapítani az aszcendensedet. :((


A karmádat igen:

Születésedkor a sárkányfej a nyilas jegyében állt.

Már gyermekként is nagyon jó lehetőségeid vannak, hogy érvényesülj, s ez felnőttkorban sem alakul másként. Rengeteg lehetőség áll előtted, amikor elindulsz utadon, hisz rendkívül jó a kommunikációs készséged, hamar átlátod a dolgokat, megérted az embereket. Kiváló szellemi és fizikai képességekkel rendelkezel, ennek ellenére állandó nyugtalanság ül a lelkedben, rendkivül mozgékony vagy, nem bírsz megülni egy helyben. Gyakran változtatgatod terveidet, gyakran letérsz arról az útról, amit végig kellene járnod, ezért nem csoda, ha sokszor váratlan nehézségekbe ütközöl. és nehezen tudod eredményeidet megszilárdítani. Túl a fiatal éveiden kezded majd érezni, hogy nem mindig cselekedtél helyesen, ezért mindent meg fogsz tenni azért, hogy véglegesen valamilyen hasznos cél felé irányítsd életedet. Nehéz feladat lesz, mert hiába jók a lehetőségeid, igen bizonytalan vagy abban, mi is a te valódi feladatod.


Olvass sokat, utazz, láss világot, nézz meg mindent, ami módodban áll, ez könnyen hozzásegíthet ahhoz, hogy megtaláld az utad. Felnőttként se hagyd abba a tanulást, elméd bármilyen újdonságra fogékony. Előrejutásod egyik kulcsa a tanulás. Életedben a legfontosabb kérdések a tudással, kommunikációval és a kölcsönös megértéssel lesznek kapcsolatosak. Általában komoly figyelmet szentelsz a környezetedben élő emberek elképzeléseinek, és időd nagy részét vagy képes azzal tölteni, hogy okos emberek gondolatait feldolgozd, és tanulj ezekből. Sajnos sokszor fogod megtapasztalni életutad során az emberi rosszindulatot, álnokságot, amely eltöprengsz, s ráadásul sok szellemi energiádat felemészt. Mivel sők időt töltesz emberek között, ráadásul szinte mindig sietsz valahová, emiatt nem marad időd és energiád arra, hogy el tud dönteni azt, hogy pontosan merre is szeretnél indulni és eljutni. Túl a 40 éven egyre nagyobb szükségét érzed annak, hogy saját ötleteidet kivitelezhesd, és aktivizálhasd kreativitásodat is. Azoknak, akiknek elfogadod a tanácsát, elsősorban arról akarnak majd meggyőzni, hogy mennyire fontos lenne az, hogy az intellektuális függetlenségre törekedj. Adj teret gondolataid megvalósításának, ezzel sokkal gazdagabbá teheted lelkivilágodat.


Legfontosabb feladatod:

az elmélyülés valamilyen filozófiában és a hit. Nem az a lényeg, hogy miben hiszel, hanem hogy legyen egyáltalán valami, amiben képes vagy hinni. Fontos, hogy megtanuld a különböző döntéseket érzelmileg megközelíteni.

Nyelvtanulás, és a különböző kultúrák megismerése, valamint a vallás gyakorlása. Tanulj meg vitatkozni, és nem megfutamodni, ha a konfliktus adódik. Merj felvállalni szócsatákat, állj ki elveidért, véleményedért.


Kerüld a fecsegést, pletykálkodást, amivel előző életeidben megkeseríthetted mások életét. Uralkodj az érzéseiden, mert az érzelemkitörések miatt hátrányos helyzetbe hozod önmagad.


Igyekezz a hagyományos erkölcsi értékek szerint élni, le kell szoknod a "vizet prédikál, bort iszik" magatartásról. Légy önálló, kezdj vállalkozásba, amelyért egyedül vállald a felelősséget.



Párkapcsolatod:

Ki kell segítened kedvesedet a depressziós, nehéz helyzetekből. Viselkedéseddel biztosítsd számára azt az érzést, hogy az életnek igenis van értelme. Bíznod és hinned kell benne. Erősítsd meg párodat abban, hogy rád mindig számíthat. Légy vele nyitott, oszd meg vele az életedben felmerülő félelmeket, kétségeket.



Munkád:

A kihívások embere vagy, ezért elfogadsz olyan munkát is, amelyet talán még soha nem végeztél. Olyan főnököd lesz, akivel szemben a harc igazi kihívás, és a becsületességeddel, az egyenes jellemeddel kell megküzdened vele. Komoly döntési helyzetbe kerülsz, mások megélhetése is nagymértékben tőled függ. Munkádban hallgass az ösztöneidre, amelyek sohasem csalnak meg és átsegítenek egy kritikus időszakon.


Gyakorold a tapintatot, mert akaratlanul is elszólhatod magad és megbánthatsz, vérig sérthetsz embereket.



Egészséged:

Életed folyamán többször lesznek epeproblémáid, ami azt jelenti, hogy a múltban több keserűséget kellett lenyelned, és nem adhattad ki a mérgedet úgy, mint a jelenlegi életedben.



Ahol a karmád teljesítheted:

Idegen országban, vagy külföldi cégnél munkaerőként, ahol alkalmazkodnod kell más kultúrákhoz, és meg kell tanulnod tökéletesen egy idegen nyelvet.

134. tinendo (válaszként erre: 132. - Figarina)
2007. febr. 21. 10:59

MÉRLEG ASCENDENSED:


Érzékeny testrészed, szerved:

derék, vese.


Külső megjelenésed:

Nagyon szépek, harmonikusak, arányosak, szép, rózsás a bőrük, bájosak, kellemesek, mosolygósak, arcukon vénusz - gödörrel.


Az egész megjelenésed harmóniát sugároz. Mindig, mindenkivel kedves vagy, nagyon gyakran mosolyogsz. Fontos számodra a harmonikus, szép környezet. Társ nélkül nehéz számodra az élet, nem könnyű számodra az egyedüllét. Szeretsz szerepelni, a középpontba kerülni. Született tehetséged a mérleg foglalkozásokban, úgy, mint diplomácia, színészet, a könnyűműfaj, tánc, szépségipar.


Amennyiben az aszcendensedet, vagy annak uralkodó bolygóját nehezítő fényszögek érik, a megfelelési kényszered miatt nem vállalod saját magadat, a véleményedet, elvész a személyiséged a sok alkalmazkodásban, már nem is lehet tudni, ki is vagy valójában.


A fejlődésben bejárandó útad:

A gerinctelen "alakulóművésztől" a kedves, megértő, a másikat önzetlenül támogató társig.


Érdekel a karmád is?

133. Bernó
2007. febr. 21. 10:50

Szia Tinendo!

Tudnál nekem is segíteni?1974.05.28.-án születtem éjjel fél kettőkor Magyarbólyban.Érdekelne az aszcendensem és a karmám is.Előre is köszönöm a válaszodat.

2007. febr. 21. 09:21

Szia!

Segítenél nekem is?1972.06.12 13.30óra

annyit tudok,h az aszcendensem mérleg,de ezzel kimerült a tudásom.A karmám nagyon érdekes lehet,mert fura dolgok történtek már velem,és remélem,h pár hete már végleg teljesítettem az "előírtakat"....

Köszönöm szépen!

131. tinendo (válaszként erre: 125. - Zsuzsa57)
2007. febr. 21. 09:12

Pedig sajna anélkül nem megy az aszcendens, max. a karma és a holdkarma. :))

Azt leírom. Ok?


Születésedkor a sárkányfej a skorpióban állt.

Már gyerekként is földhözragadt elgondolásaid voltak, s ez nem sokat változik az évek múlásával. Életed első kb. 25 évében rettentő materialista hozzáállás jellemez, és elsősorban arra törekszel, hogy az anyagi biztonságot megteremtsd. Mindent bevetve, keményen dolgozol, és igazi kis gyűjtögető válik belőled, aki mindenféle dolgot felhalmoz. Ezek mindegyike nagyon fontos számodra, sőt, némelyik fizikai örömöt szerez neked. Az idő múlásával azonban egyre magasabb árat kell fizetned kényelmedért és a stabil biztonságérzet megtartásáért. Egyre többet és keményebben dolgozol. nem kíméled magad, ha teheted, akár kétszer annyit vállalsz, mégis eljön az az idő, amikor rá kell döbbenned arra, hogy vannak bizonyos feladatok, melyekkel képtelen vagy megbirkózni, ráadásul nem is biztos, hogy megéri neked az erőfeszítést. 30 éves korod után fordulóponthoz érkezhetsz, különösen karrier terén várható ez, s ennek következtében hanyagolni kezded földhözragadt szokásaidat, és egyre inkább személyiséged fejlesztésére fogsz időt és energiát szánni.


Érdekelni kezdhetnek a rejtett, misztikus, ezoterikus, különleges dolgok, akár pszichológia vagy a szociológia, valamint a mélyebb emocionális dolgok. Ez együttesen gyökeres változtatásra sarkallhat, nemcsak a karriered, hanem akár magánéleted területén is, ami ahhoz vezet, hogy a materiális biztonság megteremtése helyett valami egészen másfelé irányulsz. Hosszú ideig nagyon fontosnak tartottad azt, hogy biztonságban érezhesd magad, - különösen, ami az anyagaikat illeti,- és amikor csak tudtad, kihasználtad az érzéki örömöket is. Azonban telik az idő, s eljön az a pillanat, amikor egyre értéktelenebbnek és üresebbnek találhatod ezeket az élvezeteket. Erős késztetést érzel majd arra, hogy egyre mélyebben megismerd az embert, a szellemi és fizikai vágyak természetét. Ezáltal te magad is és képessé válhatsz arra, hogy a puszta érzékeken túli dolgokban is örömödet leld. Át kell élned életed során egyszer egy olyan lelki traumát, ami ráébreszt arra, hogy meg kell szabadulnod mindenféle kötöttségtől, ami bármilyen formában akadályoz az előrehaladásban. Merésznek kell lenned, és bele kell vágnod az ismeretlenbe, ahol nincsenek anyagi vagy erkölcsi garanciák. De épp ez az, amitől gazdagabb lehetsz, nem a valódi anyagi javaktól.


Legfontosabb feladatod:

Feladni mihamarabb a görcsös ragaszkodást és kapaszkodást, fel kell oldanod magadban állandó szorongásaidat. Szakítnaod kell a múlttal és az berögzöttségeiddel. Meg kell tanulnod együtt élni a változásokkal.Az előző életeidben kihasználtad mások gyengeségeit, és gátlástalanul törtél hatalomra. Bárkin átgázoltál, és akár mágikus cselekedetekkel, de kézben tartottad a szálakat, és ügyes bábjátékos módjára mozgattad az embereket. Gyakran egymás ellen is uszítottad őket.


A jelenben is felismered az emberek gyengeségeit, de ezt nem szabad kihasználnod, hanem támogatnod másokat. A bizalommal ne élj vissza, ne állj bosszút, és ne ragaszkodj mindenáron a függetlenségedhez. Ügyelj arra, ha nem jön össze valami, akkor ne szenvedj látványosan.



Párkapcsolatod:

Azzal a partnerrel leszel boldog, aki felépíti neked a családi fészket, és aki gondoskodik rólad. De sajnos beleeshetsz az anyagiak csapdájába, és olyan mellett döntesz, aki nem fog törődni az érzelmeiddel. Aki nem fog úgy szeretni, ahogy szükséged van rá, csak a pénzt adja, amiből jól élhetsz. Azonban ez egy idő után neked kevés lesz.



Munkád:

Az ezotéria, vagy a pszichológia - vagyis a mélylélektan, amikor kipuhatolhatod mások cselekedeteinek mozgató rugóit - az a terület, amely neked való. Magabiztosság és hatalom árad belőled, amivel élned kell, és az emberek lelkének megnyugtatására, a szellemük építésére kell fordítanod, hogy ne legyenek sekélyesek.


A szexben az előző életeidben rengeteg tapasztalatod gyűjtöttél. Ezt most kiválóan hasznosíthatod, például szexuálpszichológusként, vagy átsegítheted merészségeddel, bátorságoddal a partneredet gátlásain. A nyomozói munka is illik hozzád, hiszen a kutatás terén verhetetlen vagy.



Egészséged:

Az orrod az legérzékenyen szerved, ugyanis az előző életeidben sokszor olyanba ütötted, amibe nem kellett volna. Előfordulhat, hogy megfázáskor hamarabb dugul el az orrod, vagy ezzel a szerveddel kapcsolatos műtétre kerül sor az életed folyamán. Ha orrműtétre kerül sor, figyelj oda, mert ebben az életedben gyakran megcsal a szimatod.


Ahol a karmád teljesítheted:

Gyógyfüvek szedésével, mágnesterápia igénybevételével, vagy a kövek erejének megismerésével, és annak alkalmazásával.

130. tinendo (válaszként erre: 124. - Kinga82)
2007. febr. 21. 09:09
Kösz. :))
129. gota
2007. febr. 21. 07:53
Horoszkópom bika, aszcendensem ikrek, a felszálló holcsomópont szerintiéletfeladatom az, hogy egyedül kell megállnom a helyem az életben. Ez egyébként ösztönösen is mindig így alakult, pl. középiskolában kollégista voltam, és ha komolyabb problémáim voltak, valahogy sosem tudott senki segíteni, így egyedül evickéltem ki belőle. Nem a legegyszerűbb karma, de azért szerintem nem is olyan rossz.
128. Rika1 (válaszként erre: 110. - Tinendo)
2007. febr. 21. 04:00
Szintén privibe megy a válasz:)
127. Rika1 (válaszként erre: 109. - Tinendo)
2007. febr. 21. 03:59
Köszi szépen Tina!Válasz privibe megy:))
2007. febr. 21. 00:11
Azt tudom, hogy vizonto vagyok ikrek ascendenssel, de, hogy mi az eletfeladatom? Ez egy erdekes felvetes. Vannak persze celjaim, de eletfeladaton meg nem gondolkoztam.
125. zsuzsa57 (válaszként erre: 123. - Tinendo)
2007. febr. 20. 23:36
Sziasztok! Megkérnélek nekem is mondanál egy két szót!! 1957. 07. 30. Nem tudom hány orakor születtem! Ez baj? Köszöném ha valaszolnál!
124. Kinga82 (válaszként erre: 108. - Tinendo)
2007. febr. 20. 21:49

KÖSZÖNÖM!

Ez nagyon igaz, sőt, pont ezzel kapcsolatban állok éppen döntési helyzetben. Hihetetlen, hogy ezek így passzoljanak. :) Ügyi vagy!

123. tinendo (válaszként erre: 122. - DODICA)
2007. febr. 20. 19:26
Vagy csak én ismerlek ennyire jól?! :))
122. DODICA (válaszként erre: 121. - Tinendo)
2007. febr. 20. 19:22

Ezek után hinni fogok a horoszkópban! :))


Komolyan, sose volt még olyan horoszkópom, ami ennyire rám illett volna!

121. tinendo (válaszként erre: 117. - DODICA)
2007. febr. 20. 19:01

Én mindenütt ott vagyok. ;)


Bak az aszcendensed.


Érzékeny testrészed, szerved:

térd, csont, bőr, fogak


Külső megjelenésed:

Vékony, szikár testalkat, mélyen ülő barna szem, okos tekintet, sűrű, erős sötét haj, merev, markáns vonások, vékony szájszél.


Az egész megjelenésed óvatosságot, megfontoltságot sugároz. Van benned valami megfoghatatlan szomorúság. Óvatos, takarékos, puritán, gyakorlatias vagy, a luxus távol áll tőled. Nagyon célorientált vagy, a cél elérése érdekében képes vagy sok mindenről lemondani. Az életben nehezen éred el a dolgokat, neked mindenért sokkal többet kell tennie, mint másoknak. Szorgalmas, kitartó vagy, nagy akaraterővel rendelkezel. Született tehetséged van a bak foglalkozásokhoz, úgy, mint szobrász, építész, mérnök, tanár, bányász, asztalos.


Amennyiben az ascendensedet, vagy uralkodó bolygódqat nehezítő fényszögek érik komor, túlzottan zárkózott, távolságtartó, munkamániás, képtelen leszel a lazításra, merev lehetsz.


A fejlődésében bejárandó útad:

A rideg munkamániástól a komoly, megbízható Emberig.

120. tinendo (válaszként erre: 118. - Rika)
2007. febr. 20. 17:33

Mérleg az aszcendensed:


Érzékeny testrészed, szerved:

derék, vese


Külső megjelenésed:

Nagyon szépek, harmonikusak, arányosak, szép, rózsás a bőrük, bájosak, kellemesek, mosolygósak, arcukon vénusz - gödörrel.


Az egész megjelenésed harmóniát sugároz. Mindig, mindenkivel kedves vagy, nagyon gyakran mosolyogsz. Fontos számodra a harmonikus, szép környezet. Társ nélkül nehéz számodra az élet, nem könnyű számodra az egyedüllét. Szeretsz szerepelni, a középpontba kerülni. Született tehetséged a mérleg foglalkozásokban, úgy, mint diplomácia, színészet, a könnyűműfaj, tánc, szépségipar.


Amennyiben az ascendensedet, vagy annak uralkodó bolygóját nehezítő fényszögek érik, a megfelelési kényszered miatt nem vállalod saját magadat, a véleményedet, elvész a személyiséged a sok alkalmazkodásban, már nem is lehet tudni, ki is vagy valójában.


A fejlődésben bejárandó útad:

A gerinctelen "alakulóművésztől" a kedves, megértő, a másikat önzetlenül támogató társig.

119. tinendo (válaszként erre: 116. - Mano244)
2007. febr. 20. 17:30

szűz az aszcendensed:

Érzékeny testrészed, szerved:

emésztőrendszer, vékonybél, epe


Külső megjelenésed:

Szolid, szerény külső, szabályos, ovális arc, vékony száj, szürkés szem, vékony (nőknél fiús) testalkat.


Az egész megjelenésed, visszahúzódó szerénységet tükröz, minden harmonikus rajtad, és nem viselsz semmi feltűnőt. Beosztott típus vagy, gondosan ügyelsz a részletekre. Anyagias, és gyakorlatias vagy, alapvetően racionális beállítottsággal. Aprólékos és kitartó, szorgalmas, megbízható munkaerő. Kritikai érzéked fejlett. Született tehetséged van a szűz foglalkozásokhoz, úgy, mint könyvtáros, kritikus, vegyész, térképész, könyvelő.


Amennyiben az ascendensedet, vagy annak uralkodó bolygóját nehezítő fényszögek érik, intrikus, szőrszálhasogató, negatív lehetsz.


A fejlődésben bejárandó útad:

A cselszövőtől a megbízható munkatársig.

118. rika
2007. febr. 20. 15:22

Tinendo!


Engem is kíváncsivá tettél. Írnál nekem is az aszcendesemről?

Pécsett születtem 1981.12.14 hajnali fél1kor

117. DODICA
2007. febr. 20. 15:00

Szia tinendo!


Itt is megtaláltalak!:)))

Az aszcendesemről is írsz nekem? :))

116. mano244
2007. febr. 20. 14:51

Én kisvárdán születtem 1981.05.24 olyan 12óra 6 perc körül.Ikrek a horoszkópom,de nem tudom,hogy mi az aszcendensem és mi jelemző rá!

Megirná tinendo!

Előre is köszi!

115. tinendo (válaszként erre: 114. - Anduca)
2007. febr. 20. 10:39

Így igaz.

Az aszcendensben írtak a 40 éves kor felé jellemző leginkább. :))

114. anduca (válaszként erre: 113. - Tinendo)
2007. febr. 20. 10:36

Kedves Tina!

Köszi szépen az elemzést. Szinte rémísztő, hogy mennyi igazság van benne, főleg a karmában.

A skorpió aszcendens jellemzésben is van valami, de az annyira nem illik rám. De úgy hallottam, hogy az aszcendens az idősebb korban lesz domináns.

113. tinendo (válaszként erre: 111. - Anduca)
2007. febr. 20. 10:21

SKORPIÓ AZ ASCENDENSED:


Érzékeny testrészed, szerved:

nemi szervek, vastagbél, végbél, hólyag


Külső megjelenésed:

Szexi, komoly hatást gyakorolsz a másik nemre, nem vagy klasszikus szépég, de mégis nagyon vonzó. Jellegzetes "vesébe látó" nézésed van, akire ránézel, úgy érzi már nincs titka előtted, mindet látsz. Általában kissé hullámos, erős szálú, sötét haj, sötét szem, sűrű szemöldök, markáns arc, széles homlok jellemzi a skorpió aszcendensben szülötteket, a külsejükben van valami aránytalan, vagy deformitás.


Az egész megjelenésed delejes, vonzerőt sugároz, mindenki a hatásod alá kerül és észre sem veszed. Az akaratodat észrevétlenül tudod átvinni a másik emberre. Vonzanak a titkok, minden rejtélyt meg akarsz fejteni, foglalkozatnak a lét és az azon túli nagy kérdések, lelkileg túlérzékeny vagy, a sérelmeidet soha nem felejted el. Született tehetséged van a skorpió foglalkozásokhoz úgy, mint kutató, nyomozó, pszichológus, asztrológus, orvos, kórboncnok, vegyész.


Amennyiben az ascendensedet, vagy annak uralkodó bolygóját nehezítő fényszögek érik, eszközökben nem válogatva uralkodó, extrém módon féltékeny leszel, másokat lelkileg megnyomorító lehetsz.


A fejlődésben bejárandó útad:

a pszichopatától az emelkedett, tiszta, harmonikus lélekig.


Születésedkor a sárkányfej az oroszlán jegyében állt.

Életutadat nagyban meghatározza és befolyásolja az, hogy szinte mindig alárendeled személyiségedet mások igényeinek. Ez különösen erősen szakmai pályafutásod során fog megmutatkozni, sokszor fogod tapasztalni, hogy erős igényed van a társaságra, a csoportban lefolytatott munkára, bárhol is dolgozz vagy élj. Nem kenyered a névtelenség, és az sem, hogy csendben, szinte unalomban teljenek a napjaid. Eljön az az idő, amikor ki akarsz törni ebből a beszorított helyzetből, s hosszútávon szeretnél életedben változást elérni. Be akarod fejezni azt, hogy másoktól függj, és fel fogod fedezni, hogy már keresed annak lehetőségét, hogy eltávolodj a csoporttól, s ki akarod alakítani saját lehetőségedet, úgy, hogy egyfajta stílusváltáson mész át, és új személyiségjegyek jelennek meg egyéniségedben. Akkor leszel elégedett, ha megtalálod saját utad, s eléred az önmegvalósítás pillanatát. Ennek természetesen komoly kockázata van, de ha nem állsz ki magadért és céljaidért, soha nem tudod megvalósítani vágyaidat. Csak akkor győzedelmeskedhetsz gyengébbik éneden, ha kezedbe veszed az irányítást, ha másoktól várod a megoldást, akkor csak az egyhelyben toporgás jut neked.


Sorsod alakulása folyamán a legnagyobb dilemmát az okozhatja, hogy képes leszel-e a változás érdekében döntést hozni, és megtenni az első lépéseket. Belső késztetést érzel arra, hogy kitűnj végre a tömegből. Fiatalon sok barát vesz körül, akikhez erős érzelmi szálak kötnek, de könnyen teremtesz kapcsolatot olyanokkal is, akik egyáltalán nem a te társadalmi rétegedbe tartoznak. Baráti kapcsolataid egész életed során nagyon sokat jelentenek neked, de eljön az az idő, amikor észreveszed, nem ezekben a kapcsolatokban találhatod meg azt az érzelmi kötődést, amelyre vágysz. Ne zárkózz el semmilyen társadalmi célú tevékenység elvégzése elől, hisz nem számíthatsz mindig barátaid segítségére, azonban olyanokéra annál inkább, akiket csak kollégákként, ismerősökként, szomszédokként tartasz számon. Hagyd kibontakozni önmagad, ne érdekeljen, hogy hányan figyelik lépteidet.


Legfontosabb feladatod:

önmagad és kreativitásod fejlesztése, erős személyiséggé kell válnod, ha eredményeket akarsz elérni. Személyiséged jelentős fejlődésen kell, hogy átmenjen, s ez nem lesz harc nélküli küzdelem. Idősebb korodban fontossá válik a közösség szolgálata és vezetése.

Az előző életekben agresszív, erőszakos, hatalomvágyó ember lehettél. A jelenben meg kell próbálnod az indulataidat féken tartani, elismerni mások tehetségét, és az "én" szócskát is fel kell cserélned a "mi"-re.


Kötelességed, hogy az élen járj, de ehhez józanságra, megértésre, kötelességtudatra van szükséged. A fegyelem elengedhetetlen, és a fennhéjázó stílusodon változtatnod kellene. Légy szerényebb, nem szabad megfeledkezned mások érzéseiről, érdekeiről. Meg kell tanulnod gyakorolni a hálát, és értékelni, ha valaki valami jót tesz érted.


A gyerekeket, vagy a nálad fiatalabb korúak támogatása az egyik legfőbb feladatod.



Párkapcsolatod:

Sokáig keresgélsz, amíg rátalálsz partneredre, aki hagyja, hogy kibontakozz. Ügyelj arra, hogy ne uralkodj a kedveseden, mert menekülésre foghatja a dolgot, és csak azt veszed észre, hogy magadra maradtál. Nagyon fontos, hogy tiszteld és becsüld a partnered, mert ha nem leszel erre képes, akkor tőle sem kapod vissza, és ez megbetegíthat, fájhat. Ha összefogtok, együtt sokra vihetitek, egymás életének hatalmas lendületet adhattok.



Munkád:

Irányítói pozícióba kell kerülnöd, hiszen hatalmat kaptál a sorstól, és azt, hogy csodáljanak, a vezetésed alatt az emberek kiváló teljesítményt nyújtanak. Tartózkodnod kell azonban a bosszúállástól, vagy a közönyös magatartástól, mert ezek nem méltók hozzád. Másrészt ha így viselkedsz, a sors később elveszi tőled azt, amiért oly sokat küszködtél.


Óriási életkedvvel rendelkezel, és míg az előző életekben talán elbújva, a nyilvánosságtól távol, remeteként éltél, addig most a társaság középpontja lehetsz a magánéletben és a munkahelyeden is.



Egészséged:

A hátad a legérzékenyebb szerved. Sok teher nehezedik rád, vagy éppen neked kell a terheket viselned mások helyett. Ha ezt a felelősséget nem vállalod, megfájdul a hátad.



Ahol a karmád teljesítheted:

Bármilyen hobbi, vagy munka, ahol irányíthatsz és hangadó lehetsz. Akár az ékszerekkel kapcsolatos szakmában, akár a divatvilágban, vagy éppen egy amatőr színtársulatban.


Születésedkor a Hold a Vízöntő jegyében állt.

Holdi karmikus feladatod:

Nemcsak a saját biztonságérzetedről, hanem mások védettségéről is gondoskodás. Az anyukáddal való kapcsolatod hullámzó, mivel az övé is olyan volt a saját anyjával, vagyis a nagymamáddal. Hol nagyobb érdeklődést mutatsz iránta, hol teljesen eltűnsz a látóköréből. Egyfajta hűvösség tapasztalható a viszonyotokban, és egyikőtök sem tud azonosulni a másikkal. A saját gyermekedhez, illetve a családod, a barátaid gyermekeihez tudsz lelkileg közel kerülni és ezzel a kötelességed teljesíteni.


Holdi karmikus örökségként kapod:

Az anyukádnak nem tehetsz szemrehányást, ha nem azt kapod, amit vársz, mert lehet, hogy tévedsz. És a céljaid eléréséhez éppen erre a fajta távolságtartásra – ami szabadságnak is nevezhető – van szükséged. El kell fogadnod anyukádat, és a végére járni egy családi titoknak, mert ez a segítségedre lehet, és a másik nemmel való kapcsolatodban is pozitív változást hoz.


A holdi karma feloldása:

Jósággal és bizalommal kell közeledned embertársaidhoz, különösen a másik nem felé. Ne félj az elköteleződéstől, mert éppen erre van szükség ahhoz, hogy ezt a távolságtartó érzelmi karmát feloldd, amivel születtél. Fogékony vagy a művészetekre, az okkultizmusra, amivel foglalkozz, mert ezektől könnyebbé válik a lelked, és olyan dolgokra jössz rá, amivel legyőzheted a félelmeidet és szívedhez közel engedheted az embereket.


Pozitív holdnapok, amikor a karmikus feladat gyakorolható: Hold a Kosban, a Nyilasban, az Oroszlánban.


Negatív holdnapok, amikor éppen a karmikus feladat ellen teszel: Hold a Bakban, a Bikában, a Skorpióban.

112. tinendo (válaszként erre: 111. - Anduca)
2007. febr. 20. 10:04
Hol születtél?
111. anduca
2007. febr. 20. 09:30

Szia Tinendo!

Megkérhetlek, nekem is leírod az aszcendensem jellemzőit és a karmámat?

Nagggyon köszönöm. 1981.03.03., 23:00.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook