Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Melyik asztrológiai oldal a legmegbízhatóbb szerintetek? fórum

Melyik asztrológiai oldal a legmegbízhatóbb szerintetek? (tudásbázis kérdés)


2018. dec. 9. 17:50

Asztromókus sztem király, ismered?

[link]

2015. ápr. 5. 15:19

Sziasztok! 'Igen en is csak ajanlani tudom Abiszt! Ilyen rendes,türelmes megertö segitökesz emberrel meg nemtalalkoztam!!!! Minden amit a szammisztikaban leirt az utolso szoig igaz volt ! En sem hiszek a horoszopoban meg a joslatokba de a szammisztika az mas!! Ugy ,hogy egyeterte mona 89 el amit az Abidszrol irt! En is csak ajanlanitudom mindenkinek akinek problemaja van!


Üdv. Napsugar



ü

2015. márc. 30. 19:44

mondjuk a horoszkopokat en sem olvasom mert sose jonnek be, de hat ott azert nem vesznek figyelembe csomo mindent.

ha valakinek asztrologiai elemzesre vagy numerologiara lenne szuksegem akkor nagyon tudom ajanlani a forumrol Abiszt. teljes mertekben bevallt es szerintme ezen a forumon nagyon sokan meg igy vannak ezzel :) tobb oldalas asztrologiai es numerologiai elemzest keszit.. mind ha belem latna .. :)

6. d41005143d (válaszként erre: 3. - Sapienta)
2011. okt. 8. 04:53
egyetertek .nekem se jott be szinte semmi sem amit josoltak.
2011. jan. 4. 10:15
Sajna szerintem egy mondatban nem fér meg a megbízhatóság és az asztrológia:(
2011. jan. 4. 10:12
Egyik sem!
2011. jan. 4. 10:12
ha elmennél több asztrológushoz, ők is eltérő dolgokat mondanának (gondolom, én még csak jósokat próbáltam, ahány, annyifélét mond...)
2011. jan. 4. 09:55
azt vettem észre hogy a legtöb b oldalnak a horoszkópja csak nyomokban hasonlit egymásra , és nem tudom melyiknek higgyek , 2011 egészévit nézném meg valahol, szerintetek ?
2011. jan. 4. 09:55
Melyik asztrológiai oldal a legmegbízhatóbb szerintetek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook