Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Tudod mi az aszcendensed és hogy mi az életfeladatod az asztrológia szerint? fórum

Tudod mi az aszcendensed és hogy mi az életfeladatod az asztrológia szerint? (beszélgetős fórum)


170. gota
2007. febr. 24. 12:53

Kedves Tinendo,


Az egyik lekdevesebb kolléganőmnek is utána tudnál nézni?

Adatai: 1981.08.29. reggel 5 óra, Esztergom

Előre is köszönjük! :)

169. alma20
2007. febr. 24. 12:13

Én 1981.04.01. születtem Budapesten, 9:15-kor.

Kos vagyok, ikrek aszcendenssel, de hogy mi az életfeleadatom, azt nem tudom, csak azt tudom, hogy a karmám nem egyszerű! :-(

Meg a körülöttem élőknek sem! :-))

168. alma20
2007. febr. 24. 12:10

Tinendo!

Te mindenben ilyen jó vagy?!

Szerintem te nem is lehetsz emberi lény! Tutira angyal vagy!

Jó szívű vagy, türelmes, kedves... csomó jó tulajdonságot tudnék mondani Rólad, így ismeretlenül!

Szóval van valai,amihez nem értesz?!

167. Kinga82 (válaszként erre: 147. - Tinendo)
2007. febr. 22. 13:57
Köszike :))))
2007. febr. 22. 12:42

Nyilas vagyok,szűz aszcendenssel.

Az életfeladatom pedig,bölcselkedőből,bölcs emberré válni.

165. tinendo (válaszként erre: 164. - Win)
2007. febr. 22. 12:36
Írtam üzit.
164. win (válaszként erre: 161. - Tinendo)
2007. febr. 22. 12:02

Ez nagyon szuper, és már most nagyon sok minden látszik a leírtakból: Hosszú végtagok, a keze folyton jár, vagy fogdos valamit, vagy csak úgy "varázsol", az élénk tekintet szó szerint, még idegenek is egyből megjegyzik, hogy milyen érdeklődő ez a kisgyerek. Kíváncsi is, és nagyon barátságos, kevés embertől fél, igaz, akkor egyből görbül a szája.:) Köszönöm. Ha tudsz még írni valamit róla, azt megköszönném.


Hát velem nem tudom mit tudnál kezdeni: Szekszárd, 1976.07.02. déli órákban 12 és 14 között, de Anyu már nem tudja pontosan. Ha valamire elég, Akkor köszönöm, ha nem, akkor esetleg még megpróbálok nyomozni.

163. tinendo (válaszként erre: 162. - Katalin25)
2007. febr. 22. 09:50
Privi ment.
162. katalin25 (válaszként erre: 160. - Tinendo)
2007. febr. 22. 09:23

Jó reggelt Tinendo!

Hát, születésem ideje:

1981/09/26,de a pontos idővel gondban vagyok, mert épp óraátállítás volt, és anyukám sem tudja pontosan, de valamikor éjjel 11-éjfél körül. Ja, és Gyöngyösön jöttem a világra.

161. tinendo (válaszként erre: 156. - Win)
2007. febr. 22. 08:15

Naná. :))


Ikrek az aszcendense a fiadnak:


Érzékeny testrésze, szerve:

karok, vállak, kezek, légzőszervek, idegrendszer


Külső megjelenése:

Magas, vékony, gyors, fiatalos mozgás, a keze mindig matat valamivel, soha nem áll meg, élénken gesztikulál. Általában kék szemű, vékonyszálú, inkább szőkés hajú. Hosszúkás arc, magas homlok, hosszú vékony végtagok. Élénk, értelmes tekintet. A nők gyakran fiús alkatúak.


Az egész személyiségét a fizikai és szellemi mozgékonyság, frissesség jellemzi, ez idősebb korában is jelen van. Kíváncsi, kommunikatív, kapcsolatteremtő, minden újra nyitott. Fontos számára az információ, melynek szabad áramlást biztosít. Nagyon könnyen teremt kontaktust bárkivel. Racionális, szellemi lény. Született tehetség a kommunikáció terén, nagyon jól zsonglőrködik a szavakkal, bár az írás mellett inkább a beszéd áll közelebb hozzá. Képes párhuzamos tevékenységre.


Amennyiben az ascndenst, vagy annak uralkodó bolygóját nehezítő fényszögek érik, állhatatlan, pletykás, felületes lehet.


A fejlődésben bejárandó úta:

A kotnyeles felületességtől az elmélyült valódi tudásig.


Kell még más is a fiadról?

És rólad kell valami?

160. tinendo (válaszként erre: 159. - Katalin25)
2007. febr. 21. 22:51
Mi az aszcendensed, és a karmád, születési időből(óra és perc is kell) és helyből.
2007. febr. 21. 22:29

Szia Tinendo!

Mondd, mi mindent tudsz itt megmondani és milyen adatokból,Tök érdekes ahogy így beleolvasgattam...

158. tinendo (válaszként erre: 157. - Figarina)
2007. febr. 21. 22:20
:DD
157. figarina (válaszként erre: 143. - Tinendo)
2007. febr. 21. 21:55
Köszönöm szépen!Egy kicsit mintha meztelen lennék előtted...:)
156. win (válaszként erre: 155. - Tinendo)
2007. febr. 21. 19:10

Hali!


Működik még a kristálygömböd?!:)))

Ha igen, akkor leírom a fiam születési adatait. 2006.07.20. 23.58

A sajátomat nem tudom ennyire pontosan. Muszáj óra perc?

Köszi!

155. tinendo (válaszként erre: 154. - 5e67f791bc)
2007. febr. 21. 18:59
Szívesen. :))
154. 5e67f791bc (válaszként erre: 153. - Tinendo)
2007. febr. 21. 18:48

Koszonom szepen megszivlelendo, amiket irtal, es nagyon talalo sok minden. Ki is nyomtattam magamnak, hogy meglegyen, es emlekeztessen. Egyebkent sok dolgot magamtol is igy latok.

Koszonom!

153. tinendo (válaszként erre: 152. - 5e67f791bc)
2007. febr. 21. 18:38

Az időjárás nem kell. :))


Születésedkor a sárkányfej a nyilas jegyében állt.

Már gyermekként is nagyon jó lehetőségeid vannak, hogy érvényesülj, s ez felnőttkorban sem alakul másként. Rengeteg lehetőség áll előtted, amikor elindulsz utadon, hisz rendkívül jó a kommunikációs készséged, hamar átlátod a dolgokat, megérted az embereket. Kiváló szellemi és fizikai képességekkel rendelkezel, ennek ellenére állandó nyugtalanság ül a lelkedben, rendkivül mozgékony vagy, nem bírsz megülni egy helyben. Gyakran változtatgatod terveidet, gyakran letérsz arról az útról, amit végig kellene járnod, ezért nem csoda, ha sokszor váratlan nehézségekbe ütközöl. és nehezen tudod eredményeidet megszilárdítani. Túl a fiatal éveiden kezded majd érezni, hogy nem mindig cselekedtél helyesen, ezért mindent meg fogsz tenni azért, hogy véglegesen valamilyen hasznos cél felé irányítsd életedet. Nehéz feladat lesz, mert hiába jók a lehetőségeid, igen bizonytalan vagy abban, mi is a te valódi feladatod.


Olvass sokat, utazz, láss világot, nézz meg mindent, ami módodban áll, ez könnyen hozzásegíthet ahhoz, hogy megtaláld az utad. Felnőttként se hagyd abba a tanulást, elméd bármilyen újdonságra fogékony. Előrejutásod egyik kulcsa a tanulás. Életedben a legfontosabb kérdések a tudással, kommunikációval és a kölcsönös megértéssel lesznek kapcsolatosak. Általában komoly figyelmet szentelsz a környezetedben élő emberek elképzeléseinek, és időd nagy részét vagy képes azzal tölteni, hogy okos emberek gondolatait feldolgozd, és tanulj ezekből. Sajnos sokszor fogod megtapasztalni életutad során az emberi rosszindulatot, álnokságot, amely eltöprengsz, s ráadásul sok szellemi energiádat felemészt. Mivel sők időt töltesz emberek között, ráadásul szinte mindig sietsz valahová, emiatt nem marad időd és energiád arra, hogy el tud dönteni azt, hogy pontosan merre is szeretnél indulni és eljutni. Túl a 40 éven egyre nagyobb szükségét érzed annak, hogy saját ötleteidet kivitelezhesd, és aktivizálhasd kreativitásodat is. Azoknak, akiknek elfogadod a tanácsát, elsősorban arról akarnak majd meggyőzni, hogy mennyire fontos lenne az, hogy az intellektuális függetlenségre törekedj. Adj teret gondolataid megvalósításának, ezzel sokkal gazdagabbá teheted lelkivilágodat.


Legfontosabb feladatod:

az elmélyülés valamilyen filozófiában és a hit. Nem az a lényeg, hogy miben hiszel, hanem hogy legyen egyáltalán valami, amiben képes vagy hinni. Fontos, hogy megtanuld a különböző döntéseket érzelmileg megközelíteni.

Nyelvtanulás, és a különböző kultúrák megismerése, valamint a vallás gyakorlása. Tanulj meg vitatkozni, és nem megfutamodni, ha a konfliktus adódik. Merj felvállalni szócsatákat, állj ki elveidért, véleményedért.


Kerüld a fecsegést, pletykálkodást, amivel előző életeidben megkeseríthetted mások életét. Uralkodj az érzéseiden, mert az érzelemkitörések miatt hátrányos helyzetbe hozod önmagad.


Igyekezz a hagyományos erkölcsi értékek szerint élni, le kell szoknod a "vizet prédikál, bort iszik" magatartásról. Légy önálló, kezdj vállalkozásba, amelyért egyedül vállald a felelősséget.



Párkapcsolatod:

Ki kell segítened kedvesedet a depressziós, nehéz helyzetekből. Viselkedéseddel biztosítsd számára azt az érzést, hogy az életnek igenis van értelme. Bíznod és hinned kell benne. Erősítsd meg párodat abban, hogy rád mindig számíthat. Légy vele nyitott, oszd meg vele az életedben felmerülő félelmeket, kétségeket.



Munkád:

A kihívások embere vagy, ezért elfogadsz olyan munkát is, amelyet talán még soha nem végeztél. Olyan főnököd lesz, akivel szemben a harc igazi kihívás, és a becsületességeddel, az egyenes jellemeddel kell megküzdened vele. Komoly döntési helyzetbe kerülsz, mások megélhetése is nagymértékben tőled függ. Munkádban hallgass az ösztöneidre, amelyek sohasem csalnak meg és átsegítenek egy kritikus időszakon.


Gyakorold a tapintatot, mert akaratlanul is elszólhatod magad és megbánthatsz, vérig sérthetsz embereket.



Egészséged:

Életed folyamán többször lesznek epeproblémáid, ami azt jelenti, hogy a múltban több keserűséget kellett lenyelned, és nem adhattad ki a mérgedet úgy, mint a jelenlegi életedben.



Ahol a karmád teljesítheted:

Idegen országban, vagy külföldi cégnél munkaerőként, ahol alkalmazkodnod kell más kultúrákhoz, és meg kell tanulnod tökéletesen egy idegen nyelvet.


Születésedkor a Hold a bika jegyben állt.

Hold a Bikában


Holdi karmikus feladatod:

Elfogadni, hogy az életben minden és mindenki változik, semmi sem örök. Meg kell próbálnod a birtoklási vágyadat legyőzni, amivel a családtagokat és a partneredet is a tulajdonodként kívánod kezelni. Ne ess a földi élvezetek rabságába, és ne menj bele a pénzért vagy az értékesebb ingóságokért és ingatlanokért, a mohóságért tisztázatlan, szabálytalan ügyekbe. Szíveden kell viselned mások baját, és megpróbálni segíteni rajtuk.


Holdi karmikus örökségként kapod:

Az anyukáddal a kapcsolatod szorosabb, és úgy tűnik, mintha az apukád ebből kimaradt volna, pontosabban ki lenne zárva közületek. Nyitnod kell felé, mert csak így lesz a te párkapcsolatod is kiegyensúlyozott, és nem lesz se a párodnak, se neked okod a féltékenységre. Művészi képességeket is kaptál örökül, ha nem hivatásként, akkor hobbiként űzz bármilyen művészeti ággal kapcsolatos tevékenységet.


A holdi karma feloldása:

Társaságba járás, a közösségi életben szerepvállalás, mások, különösen a rászorultak anyagi támogatása. A családi kapcsolatok ápolása, az apával való kapcsolat rendezése, mert ez a családon belüli kiegyensúlyozottság alapja.


Pozitív holdnapok, amikor a karmikus feladat gyakorolható: Hold a Bikában, a Szűzben, a Bakban.


Feszült holdnapok, amikor éppen a karmikus feladat ellen teszel: Hold a Skorpióban, az Oroszlánban, a Vízöntőben.

152. 5e67f791bc (válaszként erre: 151. - Tinendo)
2007. febr. 21. 18:14
Mennyire reszletesen? 1975 01. 21. ido: 13.30. Az idojarasra mar nem emlekszem, nagyon kicsi voltam:)))
151. tinendo (válaszként erre: 150. - 5e67f791bc)
2007. febr. 21. 18:09
Ha az életfeladatodra vgy kíváncsi, akkor a születési idődet kell megadnod. :))
150. 5e67f791bc (válaszként erre: 149. - Tinendo)
2007. febr. 21. 17:48
Es rolam mit kell ahhoz tudnod, hogy megtudd mondani nekem mi a feladatom?
149. tinendo (válaszként erre: 148. - 5e67f791bc)
2007. febr. 21. 17:45

A csillagokból. :))

Legalábbis az asztrológia ezt állítja.

148. 5e67f791bc (válaszként erre: 147. - Tinendo)
2007. febr. 21. 17:21

Szia tinendo!

Honnan tudjuk, hogy mi az eletfeladatunk szerinted?

147. tinendo (válaszként erre: 145. - Kinga82)
2007. febr. 21. 16:56

Szűz a fiad aszcendense.

Érzékeny testrésze, szerve:

emésztőrendszer, vékonybél, epe.


Külső megjelenése:

Szolid, szerény külső, szabályos, ovális arc, vékony száj, szürkés szem, vékony (nőknél fiús) testalkat.


Az egész megjelenése, visszahúzódó szerénységet tükröz, minden harmonikus rajta, és nem visel semmi feltűnőt. Beosztott típus, gondosan ügyel a részletekre. Anyagias, és gyakorlatias, alapvetően racionális beállítottságú. Aprólékos és kitartó, szorgalmas, megbízható munkaerő. Kritikai érzéke fejlett. Született tehetsége van a szűz foglalkozásokhoz, úgy, mint könyvtáros, kritikus, vegyész, térképész, könyvelő.


Amennyiben az aszcendensét, vagy annak uralkodó bolygóját nehezítő fényszögek érik, intrikus, szőrszálhasogató, negatív lehet.


A fejlődésben bejárandó úta:

A cselszövőtől a megbízható munkatársig.


Karmája:

Születésekor a sárkányfej a bikában állt.

Életútját a különböző túlélési technikák kialakítása jellemzi. Tele van tudattalan és irracionális félelmekkel és gyakran tévhitekkel is, néha egy jövőbeni katasztrófától fél vagy csak a szerelmi csalódástól, de a lényeg: mindig fél, tart valamitől. Ez az állandó instabil lelkiállapot könnyen lerombolhatja mindazt, amit évek során sikerült felépítenie, és megakadályozhatja abban, hogy hosszú távú célok megvalósításába fogjon. Bizonytalansága és határozatlansága jelentősen megakadályozza abban, hogy jól boldogulj az életben. Fontos lenne átgondolnia mindazokat az értékeket és tényeket, amelyeket az életében fontosnak tart, és rá kell vennie magát arra, hogy kiépítsse szilárd anyagi alapjait.


Nagyon valószínű, hogy egy erős érzelmi jellegű behatás az oka annak, hogy igyekszik mindent megtenni a stabil környezet kialakításáért, de ezzel még nem oldja meg a problémát, hisz homokba dugja a fejét. Épp ezért fontos lenne, hogy megismerje a tudatalattiját befolyásoló tényezőket, így sokkal jobb esélye lenne arra, hogy megtalálja a lelki békéjét, és erkölcsi valamint anyagi téren fellendülhessen az élete. Csak akkor lesz képes a teljes megnyugvásra, ha megteremtette a szükséges alapokat élete hátralévő részéhez, melynek két fő pillére a biztonság és az anyagiak. Fiatal korában biztos, hogy erős szenvedélyek hajtják, ami miatt gyakran kerül érzelmi válságba. Gyakran előfordul, hogy nem megalapozott féltékenységgel kapcsolatos érzelmek terhelik lelkét, ami csak annak köszönhető, hogy saját magát sem képes teljes mértékben elfogadni. Minél jobban törekszik arra, hogy különböző vágyait kielégítsse, annál sivárabbá teszi saját életét. Mit tehet ez ellen? Fordítsa figyelmét a téged körülvevő emberekre, figyelje meg őket mit és hogyan csinálnak másképp, és próbálja megérteni az ő értékrendjüket. Ha ez sikerül, akkor a legnagyobb vágya teljesülhet, s végre elérheti a biztonságot, ahol megszűnhetnek az anyagi és érzelmi problémák, és idővel mindkét területen eléri céljait. A harmóniát és békét keresve kipróbálhat többféle lehetőséget is, ezekből számos tapasztalatot gyűjthet, sőt vágyai egy részét kielégítheti. Olyan értékrendet kell választania, amelyben nem kap helyet a rombolás, sokkal inkább az építés és a megőrzés.


Legfontosabb feladata:

Úgy kell gondolkoznia és cselekednie, hogy közben a szenvedélyeket és a hatalmi vágyat visszaszorítja. Legfontosabb feladat az, hogy másoknak szilárd támaszt nyújtson.

146. Kinga82
2007. febr. 21. 15:56
Hm. Az kimaradt, hogy 2004.07.21. Keszthely, 10 óra 12 perc...Csak kihygtam valamit. :(
145. Kinga82
2007. febr. 21. 15:55
Ha szépen megkérlek, leírod a fiam karmáját, meg aszcendensét is? 2004. július 21-én született Keszthelyen. Sajnos, indított szülés volt, egy héttel később kellett volna születnie, és az én orvosom dühös is volt a kollégájára, aki csak úgy megindította a szülést.Kíváncsi vagyok, hogy a karmájában mutatkozik-e valahol ennnek a szükségessége, az aszcendensre meg azért vagyok kíváncsi, mert Bubuka annyira más, mint én, kész rejtély számomra. Előre is köszi!!!
144. gota (válaszként erre: 142. - Tinendo)
2007. febr. 21. 13:00

Köszönöm szépen. A rólam szóló rész valóban nagyonis így van. Igaz, egy részét már tudtam magamról én is. Neked mi a karmád? (Persze csak ha akarod, akkor meséld el...)

Néha nagyon fárasztó ez a karma, de azért nem olyan rossz... :)

Még egyszer köszi! :)

143. tinendo (válaszként erre: 139. - Figarina)
2007. febr. 21. 12:30

Születésedkor a sárkányfej a bakban állt.

Pici gyermekként is nagyban függsz környezetedtől, s az a legkomolyabb feladat életed során, hogy erről lemondj. Az iskolai, majd szakmai sikereid eléréséhez neked szükséged van arra, hogy felülkerekedj függőségi kényszerképzeteiden, s tudatosítsd magadban, igenis, képes vagy egyedül is eredményeket elérni. Túlságosan sebezhető vagy, különösen olyan kapcsolatokban, ahol érzelmekkel is jelen vagy. Igyekszel olyan útra lépni, olyan munkát találni, ahol az emberek odafigyelnek egymásra, és ahol biztonságban érezheted magad, ahol nem kell szembenézned semmilyen bizonytalansági tényezővel. Elvárod, hogy foglalkozzanak és törődjenek veled, odafigyeljenek igényeidre. Később azonban rá kell jönnöd arra, hogy a kényszeres valahová tartozásnak komoly ára van, ez kiszolgáltatottá, vagy akár elnyomottá tehet. Egyre inkább szükségét fogod érezni annak, hogy kreatív lehess, kiteljesedhess, megtaláld a lehetőséget arra, hogy adottságaidat és képességeidet megfelelően kifejezésre juttathasd, ez pedig automatikusan egy fontos és egyben gyökeres átalakuláshoz vezet, ami hozzásegít ahhoz, hogy vállald végre a felelősséget saját életedet.


Talán azt szeretnéd elérni, hogy mindent önállóan intézhess, egyedül oldhasd meg ügyeidet, és ez az a pont, ahol óriási önfegyelemre és határozottságra lesz szükséged. A fiatal korodban nagyon is sebezhető jellemedben szerencsére egyre több gyakorlatiasság jelenik meg. Fontosnak fogod tartani, hogy a múltadhoz kötődő szálakat ne vágd el, ez például egyértelműen meg fog nyilvánulni abban, hogy erősen fogsz függeni családodtól. De, ha jól alakítod életedet és a megfelelő személyiségfejlődés megy végbe benned, akkor eljön életedben az a pont, amikor képes leszel arra, hogy ezeket az erős szálakat megszakítsd, de legalábbis jelentősen meggyengítsd, s vállald a felelősséget saját életedért. Fiatalon még hajlamos vagy arra, hogy túlságosan rábízd magad szüleidre, vagy partnereidre, ezért sokkal később érsz meg, és legalább 30 éves leszel, mire valódi felnőtt ember válik belőled. A gyerek és a család gondolata csak 33-35 éves korban jelent számodra igazán fontos dolgot, hisz ekkor fogod tudni ösztönösen átérezni mindazt a felelősséget, amit ezek jelentenek. Egész életedben tele leszel érzelmekkel, s ezek erős nyomást gyakorolnak életed minden területére.


Legfontosabb feladatod:

hogy felnőtté válj, és képes legyél felelősséget vállalni önmagadért és környezetedért. Kötelességed a határozottság elsajátítása. Önmagadnak kell létrehoznod a stabil egzisztenciát és az anyagi biztonságot.

Hatalmat és tekintélyt szerezni a jelenben - ez a karmikus feladatod. Olyan pozíciót kell betöltened, amelyben felnéznek rád. Ki kell emelkedned a családból, és amikor ez sikerül, akkor ne tagadd őket meg, ne törődj velük kevesebbet, mint korábban.


Rendkívüli diplomáciai érzékeddel kiváló összeköttetéseket építhetsz ki. Nagyon fontos, hogy a saját sikered érdekében ne legyél senkivel erőszakos.



Párkapcsolatod:

Te jelented a stabilitást a partnered életében. Ő, pedig a becsvágyadat erősíti, táplálja. Mivel mindkettőtöknek ugyanazok az érdekei, és hasonló értékrend szerint éltek, a kapcsolat hosszú távon működhet. A csapdát úgy állítja a sors, hogy találkozol egy olyan személlyel, akiről azt hiszed, hogy értékesebb, vagy többet tud segíteni, mint a partnered, és miatta elhagyod. Később kiderül, hogy az Igazi, életed párja volt, és pótolhatatlan számodra.



Munkád:

Nagyratörő terveid vannak, és a becsvágy, a belső kényszer az, amely űz és hajt, a csúcs felé terel. Az előző életeid karmája, hogy hosszabb távra tervezel, talán éppen azért, mert korábban ez nem sikerült. Csak a mának éltél, nem vállaltad a felelősséget a döntéseidért. Most olyan munkát vállalnod, ahol ezt gyakorolhatod, és ahol irányíthatsz másokat. Megkaphatod hozzá ajándékba a sorstól a türelmet, sajátmagad és mások megbecsülését, képes leszel végigvinni mindazt, amit elgondoltál. Kiállsz másokért, és harcolsz az anyagi biztonságukért.



Egészség:

Fogaid gyorsan elromolhatnak, vagy éppen szabálytalanul nőnek. Ami azt jelenti, hogy csak apránként haladhatsz előre az életed útján, nem szabad nagyot harapnod egyszerre.



Ahol a karmád teljesítheted:

Ahol a régi, mások által használt dolgokkal foglalkozhatsz. Ez lehet régiségkereskedés, vagy használtruha-bolt.

142. tinendo (válaszként erre: 136. - Gota)
2007. febr. 21. 12:27

Gyereked karmája:

Már kicsi gyermekként is szorgalmas vagy, tele tettvággyal. Szakmai pályafutásod kezdetén keményen és szorgalmasan dolgozol, de megszállottságod, teljes odaadásod épp abban gátolhat meg,, hogy kiteljesedj, és képességeidet teljes mértékben kamatoztathasd. Mindig tele vagy munkával, tennivalóval, , s ez az akkor sem változik, amikor idősödsz. ami viszont változik, hogy hozzászoksz a napi rutinhoz, egyre kevésbé vagy hajlandó nyitni az új lehetőségek felé, sőt szinte már-már a monotonitásba csap át életed. Igy nem csoda, ha komoly önértékelési problémával kerülsz szembe, és azt is megkérdőjelezheted időnként, szükség van-e rád vagy munkádra. Meg kell teremtened a változás lehetőségét, és azt, hogy jobb egzisztenciális kilátásaid legyenek. Sajnos e téren csak magadra számíthatsz, rettentő fontossá válik az önmegvalósítás. Csak akkor tudsz az unalomból kitörni, ha értelmet találsz életedben, cselekedeteidben.


Nyerj ösztönzést önmagadtól, hisz egész életed során tele vagy jobbnál jobb ötletekkel, csupán neki kellene kezdeni a megvalósításnak. Fontos szerepet kap életedben az egészséged is, mert amint szellemileg kezdenél leépülni, az azonnal egészséged romlásában is megmutatkozik. Idősödve sok minden megváltozik körülötted, nem elképzelhetetlen, hogy valamilyen bölcs filozófiai gondolkodásmód híve leszel, és lemondasz a materialista és anyagi javakról a lelki békéd érdekében. Örömödet idős korban már nem munkádban, hanem az önmegvalósításban találhatod meg, s nem utolsó sorban családod az, akikért sokat tehetsz. Adj új értelmet életednek, foglalkozz művészetekkel, filozófiával, vagy bármivel, ami életed első szakaszából kimaradt.


Legfontosabb feladatod: mivel tehetséges vagy, ki kell használnod maximálisan képességeidet és kreativitásodat. El kell felejtened a szabályok és a társadalmi korlátok létezését. Komoly esélyed van arra, hogy az ezotériában és a spiritualitásban találd meg önmagad.


A te aszcendensed Ikrek.

Érzékeny testrészed, szerved:

karok, vállak, kezek, légzőszervek, idegrendszer.


Külső megjelenésed:

Magas, vékony, gyors, fiatalos mozgás, a keze mindig matat valamivel, soha nem áll meg, élénken gesztikulál. Általában kék szemű, vékonyszálú, inkább szőkés hajú. Hosszúkás arc, magas homlok, hosszú vékony végtagok. Élénk, értelmes tekintet. A nők gyakran fiús alkatúak.


Az egész személyiségedet a fizikai és szellemi mozgékonyság, frissesség jellemzi, ez idősebb korában is jelen van. Kíváncsi, kommunikatív, kapcsolatteremtő, minden újra nyitott vagy. Fontos számodra az információ, melynek szabad áramlást biztosítod. Nagyon könnyen teremtesz kontaktust bárkivel. Racionális, szellemi lény vagy. Született tehetséged van a kommunikáció terén, nagyon jól zsonglőrködsz a szavakkal, bár az írás mellett inkább a beszéd áll közelebb hozzás. Képes vagy párhuzamos tevékenységre.


Amennyiben az aszcendensedt, vagy annak uralkodó bolygóját nehezítő fényszögek érik, állhatatlan, pletykás, felületes lehetsz.


A fejlődésben bejárandó útad:

A kotnyeles felületességtől az elmélyült valódi tudásig.


Karmád:

Születésedkor a sárkányfej az oroszlánabn állt.

Életutadat nagyban meghatározza és befolyásolja az, hogy szinte mindig alárendeled személyiségedet mások igényeinek. Ez különösen erősen szakmai pályafutásod során fog megmutatkozni, sokszor fogod tapasztalni, hogy erős igényed van a társaságra, a csoportban lefolytatott munkára, bárhol is dolgozz vagy élj. Nem kenyered a névtelenség, és az sem, hogy csendben, szinte unalomban teljenek a napjaid. Eljön az az idő, amikor ki akarsz törni ebből a beszorított helyzetből, s hosszútávon szeretnél életedben változást elérni. Be akarod fejezni azt, hogy másoktól függj, és fel fogod fedezni, hogy már keresed annak lehetőségét, hogy eltávolodj a csoporttól, s ki akarod alakítani saját lehetőségedet, úgy, hogy egyfajta stílusváltáson mész át, és új személyiségjegyek jelennek meg egyéniségedben. Akkor leszel elégedett, ha megtalálod saját utad, s eléred az önmegvalósítás pillanatát. Ennek természetesen komoly kockázata van, de ha nem állsz ki magadért és céljaidért, soha nem tudod megvalósítani vágyaidat. Csak akkor győzedelmeskedhetsz gyengébbik éneden, ha kezedbe veszed az irányítást, ha másoktól várod a megoldást, akkor csak az egyhelyben toporgás jut neked.


Sorsod alakulása folyamán a legnagyobb dilemmát az okozhatja, hogy képes leszel-e a változás érdekében döntést hozni, és megtenni az első lépéseket. Belső késztetést érzel arra, hogy kitűnj végre a tömegből. Fiatalon sok barát vesz körül, akikhez erős érzelmi szálak kötnek, de könnyen teremtesz kapcsolatot olyanokkal is, akik egyáltalán nem a te társadalmi rétegedbe tartoznak. Baráti kapcsolataid egész életed során nagyon sokat jelentenek neked, de eljön az az idő, amikor észreveszed, nem ezekben a kapcsolatokban találhatod meg azt az érzelmi kötődést, amelyre vágysz. Ne zárkózz el semmilyen társadalmi célú tevékenység elvégzése elől, hisz nem számíthatsz mindig barátaid segítségére, azonban olyanokéra annál inkább, akiket csak kollégákként, ismerősökként, szomszédokként tartasz számon. Hagyd kibontakozni önmagad, ne érdekeljen, hogy hányan figyelik lépteidet.


Legfontosabb feladatod:

önmagad és kreativitásod fejlesztése, erős személyiséggé kell válnod, ha eredményeket akarsz elérni. Személyiséged jelentős fejlődésen kell, hogy átmenjen, s ez nem lesz harc nélküli küzdelem. Idősebb korodban fontossá válik a közösség szolgálata és vezetése.

Az előző életekben agresszív, erőszakos, hatalomvágyó ember lehettél. A jelenben meg kell próbálnod az indulataidat féken tartani, elismerni mások tehetségét, és az "én" szócskát is fel kell cserélned a "mi"-re.


Kötelességed, hogy az élen járj, de ehhez józanságra, megértésre, kötelességtudatra van szükséged. A fegyelem elengedhetetlen, és a fennhéjázó stílusodon változtatnod kellene. Légy szerényebb, nem szabad megfeledkezned mások érzéseiről, érdekeiről. Meg kell tanulnod gyakorolni a hálát, és értékelni, ha valaki valami jót tesz érted.


A gyerekeket, vagy a nálad fiatalabb korúak támogatása az egyik legfőbb feladatod.



Párkapcsolatod:

Sokáig keresgélsz, amíg rátalálsz partneredre, aki hagyja, hogy kibontakozz. Ügyelj arra, hogy ne uralkodj a kedveseden, mert menekülésre foghatja a dolgot, és csak azt veszed észre, hogy magadra maradtál. Nagyon fontos, hogy tiszteld és becsüld a partnered, mert ha nem leszel erre képes, akkor tőle sem kapod vissza, és ez megbetegíthat, fájhat. Ha összefogtok, együtt sokra vihetitek, egymás életének hatalmas lendületet adhattok.



Munkád:

Irányítói pozícióba kell kerülnöd, hiszen hatalmat kaptál a sorstól, és azt, hogy csodáljanak, a vezetésed alatt az emberek kiváló teljesítményt nyújtanak. Tartózkodnod kell azonban a bosszúállástól, vagy a közönyös magatartástól, mert ezek nem méltók hozzád. Másrészt ha így viselkedsz, a sors később elveszi tőled azt, amiért oly sokat küszködtél.


Óriási életkedvvel rendelkezel, és míg az előző életekben talán elbújva, a nyilvánosságtól távol, remeteként éltél, addig most a társaság középpontja lehetsz a magánéletben és a munkahelyeden is.



Egészséged:

A hátad a legérzékenyebb szerved. Sok teher nehezedik rád, vagy éppen neked kell a terheket viselned mások helyett. Ha ezt a felelősséget nem vállalod, megfájdul a hátad.



Ahol a karmád teljesítheted:

Bármilyen hobbi, vagy munka, ahol irányíthatsz és hangadó lehetsz. Akár az ékszerekkel kapcsolatos szakmában, akár a divatvilágban, vagy éppen egy amatőr színtársulatban.

141. emagdi
2007. febr. 21. 11:59

ezt a karma dolgot hol lehet megnézni a neten?

aszcendens számolásra van millió oldal, akit érdekel:

aszcendens.lap.hu

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook