Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Tudnátok jó nőgyógyászt ajánlani VECSÉS és GYÁL környékén? fórum

Tudnátok jó nőgyógyászt ajánlani VECSÉS és GYÁL környékén? (tudásbázis kérdés)


14. csodapók (válaszként erre: 12. - Tündérváró)
2010. szept. 22. 15:54
Őt én sem ismerem.
13. katus3 (válaszként erre: 11. - Tündérváró)
2010. szept. 22. 15:47
Sajnos nem tudok.:-( Őt nem ismerem.
2010. szept. 22. 15:41

Kaptam egy infot.

Hallottatok Dr.Zsirai Lászlóról?

A XVIII. kerületben van állítólag.

11. Tündérváró (válaszként erre: 10. - Katus3)
2010. szept. 22. 15:40
Kicsit közelebb? :D
10. katus3 (válaszként erre: 9. - Tündérváró)
2010. szept. 22. 15:38
Ha Gyömrőt meg tudod oldani,ott tudok egy jó dokit,de ő sztk-s.
2010. szept. 22. 15:36

Köszönöm a hozzászólásokat, de akkor most kihez menjek?

Sajnos az én nőgyógyászom Veszprémben van, mert én balatoni voltam, aztán volt pár rossz tapasztalatom a belvárosban mikor még ott laktam pár dokival.

Most hogy kiköltöztünk viszont nem ismerek senkit.

8. katus3 (válaszként erre: 7. - Csodapók)
2010. szept. 22. 15:32
Akkor leírnám,mit művelt velem tavaly. Elmentem hozzá júliusban rákszűrésre,közölte,még nem telt le az egy év,pedig letelt,de azt mondta,az eredménytől számolja. Azért vett mintát,mondta menjek 2 hét múlva az eredményért,csinál rákszűrést is. Mentem,azt mondta,rossz az eredmény,ad gyógyszert,utána ismétli. Mentem, mintavétel,gyógyszer,mintavétel,gyógyszer, mintavétel gyógyszer a férjemnek is, mintavétel, gyógyszer,nem vizsgált meg mert hiányzott egy kulcs, újra mentem, és mikor ismét azt mondták a telefonba hogy menjek gyógyszerért,szépen leraktam. Nem tudtam hogy mi bajom van, mert a lelet végig negatív volt, a Bottyán annyit mondott hogy nem jó az eredmény,minden alkalommal. Ezt majdnem karácsonyig húztuk, és akkor mentem el Gyömrőre egy másik dokihoz,aki azonnal rákszűrést csinált és uh-ot, az eredmény P2, teljesen egészséges vagyok. Hónapokig tartó idegeskedést köszönhetek neki, minden alkalommal egy ezres a benzin,meg amit adtam neki,én hülye, és kb. 20 ezer volta sok gyógyszer.
7. csodapók (válaszként erre: 5. - Katus3)
2010. szept. 22. 15:15
Szia! Inkább tényleg nem írok akkor véleményt, mert Őt viszont kifejezetten szimpatikus volt. Persze ennek már jó pár éve.:)
6. csodapók (válaszként erre: 4. - 7e55627956)
2010. szept. 22. 15:11
Örülök, ha jó tapasztalataid voltak vele kapcsolatban, lehet az évek alatt sokat változott.
2010. szept. 22. 15:10
Sziasztok! Csak egy tanács! Vecsésen az sztk-ban a Bottyánt jóóóóó messziről kerüld el!
4. 7e55627956 (válaszként erre: 3. - Csodapók)
2010. szept. 22. 15:09

Hát nem tudom....

Én 4 éve szültem nála és akkor még nem volt pénzéhes nagyon kedves segítőkész volt mindenben. Én akkor nagyon meg voltam vele elégedve azóta se találtam hozzá hasonlót :(

2010. szept. 22. 15:05
Szia! Nem tudom mennyit változott az évek alatt, de nekem csak rossz élményeim vannak vele. Mellesleg a pénznek is nagy barátja volt régen. A XVIII. kerületben viszont tudok egy nagyon jó orvost, Neki a Lőrinc centernél van a rendelője.
2010. szept. 22. 14:57

Én annak idején Dr Somogyi Lajoshoz jártam illetve nála szültem a lányomat is.

Csak ajánlani tudom ő a Dél-Pestibe főorvos...

Terhesrendelésre meg Gyálra jártam hozzá....

2010. szept. 22. 14:53
Tudnátok jó nőgyógyászt ajánlani VECSÉS és GYÁL környékén?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook