Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Tudnátok ajánlani hatásos zsírégető kapszulákat hasra? fórum

Tudnátok ajánlani hatásos zsírégető kapszulákat hasra? (tudásbázis kérdés)


2012. máj. 17. 09:45

hasra??? hát csak kifejezetten hasra nincsen, de tényleg nincs csodabogyó. amit most reklámoznak az talán jó, nem próbáltam, sokan dicsérik, a Pink Fit a BioTech-től, ennek van egy 21 napos kúrája, állítólag edzeni se kell alatta, bár ezt kétlem, de mindegy. Az l-karnitin se rossz, ebbe a Pink Fit csomag is tartalmaz l-karnitint.


Hasra legjobb a futás, a felülésektől izmosabb lesz a hasad, láttam már olyat, hogy azt hittem valakiről, hogy nagy a hasa, aztán mikor nem volt rajta felső, akkor láttam, hogy az izom...hát pólóban nem volt valami szép látvány.


De a legeslegfontosabb az étkezés.

14. Anthico (válaszként erre: 13. - Anthico)
2012. máj. 17. 09:07
Elnézést a rengeteg hibáért..még az én szememet is szúrja :D
13. Anthico (válaszként erre: 7. - Lytta)
2012. máj. 17. 09:06

Lehet, hogy az a 4 hónap nem volt elegendő.

Ha hosszabb időt adtál volna a testednek az átformálódsnak, biztosan a hasad is sorra került volna zsírégetés terén. A legtöbb ember nem arányosan fogy mindenhonnan. Némely raktárhoz később nyúl hozzá a szervezet, némelyikből pedig nm ugyanannyit fogy le, mint máshonnan. Ezt ki kell tapasztalni.

A legjobb, ha életmódot vált az ember, azaz rendszeresség teszi a mozgást az életében és odafigyel, milyen ételeket eszik. Így elkerülhető a későbbi zsírpárnácskák felgyöóülemlése és még jót is teszünk magunkkal.

2012. máj. 16. 22:47

nincs csodabogyó...csak sok torna és életmódváltás...

és áldozatot kell hozni mindenért...de megéri

11. eandi78 (válaszként erre: 9. - Lytta)
2012. máj. 16. 22:34
Igen, én fordítva vagyok:)
10. Lytta (válaszként erre: 9. - Lytta)
2012. máj. 16. 22:27
*combban
9. Lytta (válaszként erre: 8. - Eandi78)
2012. máj. 16. 22:27

én meg alig találok magamra olyan nadrágot, ami jól áll.

ami jó comban és fenékben, azt nem tudom begombolni.

amit be tudok gombolni, az meg óriási a combomon/fenekemen.

mixeljük egymást össze :))

8. eandi78 (válaszként erre: 7. - Lytta)
2012. máj. 16. 22:23

Combommal vagyok így, már nem is próbálkozok, mert az is felsőtestemről menne le. Felső ruhákból sokszor nagy rám a 36-os, nadrágból kicsi rám a 38-as.

Lehet még próbálkozni cardioval, de te olyan típus vagy, aki hasra hízik:( Nagyon nehéz lesz, de nincs jobb.

2012. máj. 16. 22:17

Épp ez az, hogy tavaly 4 hónapig cardioztam, figyeltem az étkezésre.

A vége, hogy a seggem meg a lábam eltűnt, a hasam viszont óriási maradt.

Gondoltam hátha besegítene valami csodabogyó :)

6. eandi78 (válaszként erre: 4. - Diegóóó)
2012. máj. 16. 22:13
Épp ezt akartam írni én is:) Helyi zsírégetés nincs, legjobb példa én vagyok rá:) Elsősorban futok és kerékpározok, ez alapján pálcika lábaimnak kellene lenni. Ezzel szemben derék felett csontsovány vagyok, combomon pedig akad zsír. Felülés pedig izmosít a zsír alá, így nem sok eredménye van. Aerob mozgás úszás, futás, kerékpár, tánc, aerobic, kajak stb. fogyaszt + megfelelő táplálkozás.
2012. máj. 16. 22:06

Ne aggódj,a felüléstől sem lesz kicsi a hasad,csak keményebb a hasfalad:)

Csodabogyó nincs!Semmilyen!

Mozogj,és válts életmódot.

Rubint Réka oldalán olvastam,hogy a futás nagyon jó mindenre,leginkább hasra.

2012. máj. 16. 22:04
Nincs helyi zsírégetés!Kardio+diéta.
2012. máj. 16. 22:01

Mozgásra nem gondoltál? Sajna annélkül nem hatásosak ezek a recept nélkül kapható csoda pirulák.

Nekem az update étkezés, és alakreform torna bevált.

2012. máj. 16. 21:56
Elsősorban tapasztalatokra lennék kíváncsi, kérem mellőzzük a felülés és egyéb javaslatokat. Köszi :)
2012. máj. 16. 21:55
Tudnátok ajánlani hatásos zsírégető kapszulákat hasra?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook